Monika Pietrasińska-Szreder

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: babina7 » 07 sie 2013, 21:33

[wyedytowano] Desert powinno być zbanowane!!! Co to za poziom?
jak można tak komuś analizować każdy centymetr ciała?? Niechże sobie w lustrze analizuje i życzę jej koleżanek o takim samym poziomie i niech ją analizują (giggle
zadowolona

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 07 sie 2013, 23:10

Czepcie sie tramwaju a nie Moni tj ideal chodzacy :) wiadomo sa gusta i gusciki ale nie mowcie ze ta pieknosc jest brzydka lub inne bzdury. Kazdy ma prawo do swojego zdania czy oceny ale ja uwazam ze jest nr 1 co tez powiem ze Siwiec tez powala :) .
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Helga
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 93
Rejestracja: 15 lis 2007, 21:54

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Helga » 08 sie 2013, 00:03

Dessert, kochana wrzuć na luz :) Monia może Ci się nie podobać - bo ile ludzi tyle gustów... tylko takie skrupulatne analizowanie cudzych niedoskonałości (według własnej skali atrakcyjności) jest okropne...i smutne zarazem... Nie odpowiada Ci prezentowany przez nią typ urody to nie oglądaj, nie śledź jej poczynań... Nikt tu nie mówi, że Monika jest idealna, bo jak dobrze wiemy ideałów nie ma. Ale wypisywanie, że tu ma za dużo, tu ma za mało...iw ogóle jest feee to to można nazwać czysta hipokryzją... Ja takich kobiet - jak Monika , bądź Natalia Siwiec na ulicach w swoim mieście nie widze, a szkoda... Mam nadzieję, ze w codziennym życiu nie rozkładasz nikogo na czynniki pierwsze... Wszystkiego najpiękniejszego.. (thinking Dziewczynki..w tej chwli mam 20 lat...i musze powiedzieć, ze ten świat mnie przeraża.. jest w nas tyle jadu, jakiejś chorej zawiści, chęci wytykania innym omyłek, niedoskonałości.. Ja osobiście w każdym człowieku staram się znaleźć COŚ pozytywnego, bo każdy coś takiego w sobie ma... Powiało patosem, ale naprawdę bez ciaglej checi krytykoania innych zyje się lepiej... i bardziej szczęśliwie....

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: babina7 » 08 sie 2013, 00:27

Oczywiście (yes). Moja sąsiadka obgadując drugą stwierdziła, że tamta ( ładna i bardzo atrakcyjna dziewczyna) ma dziwną dziurkę w uchu (rofl (rofl (rofl .Widać już niczego innego w swojej złośliwości nie mogła się doszukać....Zapytałam czy widziała jakie ma niekształtne migdałki???!! Obraziła sie i dobrze...Nie kontaktuje się z takimi ludźmi.
Pietrasińska nie w moim typie, podobnie jak Sophia Loren. Nie lubię takiego typu urody ale nóżki ma piękne!!
zadowolona

nessa112
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 499
Rejestracja: 12 lip 2013, 21:49
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: nessa112 » 08 sie 2013, 02:34

Ale metamorfozę przeszła Monika (happy Wygląda pięknie i najważniejsze, żeby sama dobrze się czuła w swoim ciele. Również chcę poprawić to co mogę i także mogę być krytykowana, ponieważ mam dopiero 20lat ale jakoś mnie to nie obchodzi (happy Nie ma ludzi idealnych, jesteśmy kobietami i nie chcemy żyć z kompleksami (happy

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 09 sie 2013, 20:02

Czy ktos wíe gdzie mozna kupic taka plazowa spodniczke czarna i ten strój co ma Monia ?
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: cyryl-bea » 09 sie 2013, 22:25

maxi pisze: No niech mnie Cyryl zbanuje za te slowa jak musi ale ...
cyrylek nie taki straszny jak go maluja (devil

Ja wyjsc z szoku nie potrafie jaka w ludziach siedzi obluda i czasami nie wole czytac wolnychtematow, bo trace z pola widzenia sens jaki mna kierowal jak otwieralam ten portal

my tu nie mowimy o amerykanskich gwiazdach, ktore w ktoryms momencie zatracily sie w ciaglym udoskonalaniu, my tu mowimy o dziewczynie ktora z przecietnej laski zamienila sie w motyla i co by nie mowic to jest piekna kobieta
moze nie doskonala, moze popelnila bledy na ktoryms etapie poprawiania, a raczej nie ona tylko osoba ktorej zaufala i to zrobila

a tu prosze! zamiast wsparcia ujezdza sie ja jak stara kobyle!

ja rozumiem ze komus moze cos sie nie podobac ze cos moze zaburzac calosc w jego wizji piekna, ale tak komus szukac dziury w dupie to przesada!
babina nie nazywaj czlowieka czyms nawet jesli co cie bardzo zbulwersuje -pamietaj ze walka z kims wymaga dostosowania sie do danego targetu a po co masz na nim wyladowac (emo
a ty kaska wklej awatar bo glupio mi sie patrzy (angel (angel

wstyd mi na prawdę za te forum! zamiast ekskluzywnego miejsca pudel nam sie tu robi albo kozak!
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 10 sie 2013, 23:10

Przeciez Monia jest piekna aaaaaaaaaaaa.........
1070082_608528562501505_372003247_n.jpg
1069342_608931809127847_1466307338_n.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
Julka20
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 310
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:18

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Julka20 » 11 sie 2013, 15:05

śliczne ma usta , ciekawe czym robione (happy

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 11 sie 2013, 16:37

Ogólnie cała jest fajnie zrobiona ...:)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”