Paris Hilton cz.1

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kasiaczek_78
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 687
Rejestracja: 18 kwie 2005, 10:19
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kasiaczek_78 » 07 lut 2006, 11:07

:lol: :lol: :lol: :lol: ten nos jest identyczny :lol: :lol:

Awatar użytkownika
kifka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 405
Rejestracja: 15 wrz 2005, 13:12
Lokalizacja: MaÂłopolska
Kontakt:

Post autor: kifka » 07 lut 2006, 13:02

dziewczyny rewelacja :lol: :lol: cóż za uderzające podobieństwo :lol: :lol:
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
21.02.2006 - Dr. Skupin 325cc okrag³e

Awatar użytkownika
Lady_80
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 268
Rejestracja: 19 sty 2006, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lady_80 » 07 lut 2006, 13:45

podobieństwo jest :twisted:

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 07 lut 2006, 13:46

Ja nie rozumiem bo jesli ona ma naprawde poprawiany nos to cholernie brzydko wyszedl :roll:

Reszty u Paris nie moge sie czepic :nie widzialam ja z odrostami,ktorych nie znosze ani z nadwaga..aaa skonosci do rozowego tez mam 8)

ps.Nie jestem jej fanka w zadnym wypadku ale przypuszczam,ze jak mnie ktos widzi ubrane w rozowe bluzeczki,dzinsowe spodniczki i rozowe kozaczki (+torebka) to pewnie nie pozostawia na mie suchej nitki.Ale ja to mam centralnie w d... :wink:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
Lady_80
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 268
Rejestracja: 19 sty 2006, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lady_80 » 07 lut 2006, 15:13

ja też bardzo lubie kolor różowy :twisted: Ale nie znosze jak kobieta ma na sobie powyciągane spodnie itp. i wyglada poprostu niechlujnie!!!

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 08 lut 2006, 11:48

wydaje mi sie ze jej stroj był w zamierzeniu luzny i dlatego wszystko jest troszke jakby za duze .. nie zauwazyłam zeby wygladala niechlujnie :roll:

co do jej nosa.. moze nie jest idealny jak od linijki ,,ale nie wydaje mi sie zeby był az taki zły :wink: bezprzesady :roll: jest wiele modelek ktore nie sa klasycznymi pieknosciami a mimo to budza zachwyt ...
nie powiem , zebym była fanka pani Hilton ...nie mam zadnej swojej faworyty wsrod modelek, aktorek itp....ale musze powiedziec ze jest w niej cos :wink: chodzi mi tylko o wyglad...charakteru nie moge oceniac bo jej nie znam :wink:

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 08 lut 2006, 12:29

blondi 222 pisze:wydaje mi sie ze jej stroj był w zamierzeniu luzny i dlatego wszystko jest troszke jakby za duze .. nie zauwazyłam zeby wygladala niechlujnie :roll:

co do jej nosa.. moze nie jest idealny jak od linijki ,,ale nie wydaje mi sie zeby był az taki zły :wink: bezprzesady :roll: jest wiele modelek ktore nie sa klasycznymi pieknosciami a mimo to budza zachwyt ...
nie powiem , zebym była fanka pani Hilton ...nie mam zadnej swojej faworyty wsrod modelek, aktorek itp....ale musze powiedziec ze jest w niej cos :wink: chodzi mi tylko o wyglad...charakteru nie moge oceniac bo jej nie znam :wink:
ja wiem...to te na wpol przymnkniete oczy...nie wiadomo o czym mysli....a moze nie mysli??? :roll:
a mi ten stroj sie podobal :D...taki wlasnie luzny...ale nie na rozowo..jeszcze niebieski albo jakis inny...ale rozowego nie lubie..przynajmniej u siebie :roll:
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 12 lut 2006, 15:32

fajnie wyszła na tych fotach...oj zazdroszcze jej tej dziewczecej figorki :wink:

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 12 lut 2006, 16:00

A mi podoba się, gdy jest w miarę naturalna. Niewyszukane ciuchy, grzeczna fryzurka. Taka dziewczęca Paris...

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 0312ws.jpg
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”