Znani i przystojni...

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

jolan1981
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2006, 15:31

Post autor: jolan1981 » 02 lut 2006, 00:36

a co panie powiecie na Ricardo Arone nie jest przynajmniej tak zniewieściały jak coponiektórzy wasi ulubieńcy i napewno by z każdym z nich wygrał
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... rona_1.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 222645.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /arona.jpg

to czarny pas brazylijskiego jiu jitsu 2krotny zwycięzca turnieju abu-dabi -najbardziej prestiżowy turniej chwytaczy na świecie jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy w tej chwili zawodnik mieszanych sztuk w.alki

nie jestem gejem ale on mi się podoba hehe brad pit też mi się strasznie podoba chociaż nie umie się bić ale twarz ma zajebistą chciał bym takią :P

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 02 lut 2006, 01:14

jolan1981 pisze:a co panie powiecie na Ricardo Arone nie jest przynajmniej tak zniewieściały jak coponiektórzy wasi ulubieńcy i napewno by z każdym z nich wygrał
P
przeciez nie o to chodzi :roll:

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 02 lut 2006, 01:34

szyszunia pisze:przeciez nie o to chodzi :roll:
No, widzisz, Szyszunia, co niektórym o siłę argumentów wybijanych pięścią głównie idzie. Że też my, baby, mamy w głębokim "poważaniu" to, co jeden drugiemu może za pomocą sztuki jednej czy drugiej wybić, podbić, obić czy, generalnie, ubić.
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 lut 2006, 04:02

jolan1981 pisze:a co panie powiecie na Ricardo Arone.....
to czarny pas brazylijskiego jiu jitsu 2krotny zwycięzca turnieju abu-dabi -najbardziej prestiżowy turniej chwytaczy na świecie jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy w tej chwili zawodnik mieszanych sztuk w.alki
a niech on sobie chwyta co chce byle zdala ode mnie :lol:
Jolan piszesz 12 postów i robisz wszędzie jakieś zbędne zamiesznie.... masz jakiś problem? może powinieneś się ze swoim chwytaczem na sparing umówić :wink:

no a on wygląda jak chłop śląski- w barach szeroki a w dupie wąski. nie ma ani klasy, ani urody, ani fajnej sylwetki, nie wspominając o ubraniu :D - tylko napompowany chemikaliami tors ale cóz umie sie bić a to w dzungli najważniejsze.....a chyba stamtąd go wzieli....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 02 lut 2006, 08:15

Ten Ricardo Arone jest okropny!!!!Przeciwienstwo mojego idealu urody!
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 02 lut 2006, 08:28

jolan1981 pisze:a co panie powiecie na Ricardo Arone nie jest przynajmniej tak zniewieściały jak coponiektórzy wasi ulubieńcy i napewno by z każdym z nich wygrał


nie jestem gejem ale on mi się podoba hehe brad pit też mi się strasznie podoba chociaż nie umie się bić ale twarz ma zajebistą chciał bym takią :P
Kupa mięsni nie czyni z niego super faceta!!!!mnie osobiście tacy się nie podobają, lubie facetów wysportowanych, ale nie przesadnie napakowanych!dla mnie to taka maszyna :lol: a co do naszych "zniewiesciałych" facetów to mają oni o wiele więcej w sobie seksu i klasy niż też napompowany Ricardo :D (każdy ma swój gust i o gustach się nie dyskutuje)

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 02 lut 2006, 10:31

oblesny facet, tak z geby jak i z ciala.

PINESKA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 870
Rejestracja: 24 lis 2005, 09:49
Lokalizacja: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: PINESKA » 02 lut 2006, 10:42

BLE.... :? :?
A JEDNAK MARZENIA SIÊ SPE£NIAJA....

jolan1981
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2006, 15:31

Post autor: jolan1981 » 02 lut 2006, 11:21

ale się zjeżyłyście :lol:

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 02 lut 2006, 12:04

jolan wazne ze ci sie podoba :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”