plotki,ploteczki cz.4

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 26 kwie 2006, 22:43

cos tu cicho sie zrobiło :roll: 8) a więc zapodam kilka fotek, ...Victorii B.

nie wiem czy ja lubicie ale to w sumie nie ważne, ja patrze na nia tylko jak na okładke książki... :roll: no cóż...a jakżebym mogła inaczej 8)

otóż ta Pani zawsze zachwyca mnie swoim wyglądem, bo zawsze wygląda idealnie...i tak sie zastanawiam jak Vici urodziła troje dzieci :shock: nie chodzi tylko o to ze nie wyglada jak matka Polka :lol: ale zobaczcie same...z oczu jej patrzy antymacierzyństwem :lol: oczywiście jak juz wspomnialam oceniam ja tylko po "okładce" :roll:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _beck1.JPG tutaj naturalnie :wink:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ckshoe.JPG porównanie dwóch celebrity :roll: sławna Posh Spice i Katie....no cóz :lol:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _posh4.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _beck3.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _kiss5.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... e_men1.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _shop4.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ecksh4.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _beck3.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _thumb.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /viki1.JPG

trzeba przyznac, że ma klase....i uwielbiam jej wlosy :wink:

a więc to na tyle próżności :wink:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 27 kwie 2006, 00:07

jak na moj gust jest zbyt chuda, doslownie pozbawiona tych drogich ciuchow i przedluzanych wlosow zapewne wyglada niezaciekawie.

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 27 kwie 2006, 08:53

ewelina pisze:jak na moj gust jest zbyt chuda, doslownie pozbawiona tych drogich ciuchow i przedluzanych wlosow zapewne wyglada niezaciekawie.
pewnie wyglada jak na pierwszym zdjeciu, bo jest dosyc naturalne...i pozbawione drogich ciuchów i przedłuzanych włosów :wink:

jak dla mnie moze tez troche za chuda (klatka piersiowa mega koścista :? ) i nos jakis dziwny :roll: ....ale jak juz wczesniej pisalalam podoba mi sie dlatego ze zawsze wyglada świetnie, bosko ubrana, czyste wlosy...nie to co inne celebrity z tlustymi wlosami, i w workach na ziemniaki przyodziane :roll:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Ami
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 288
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:02

Post autor: Ami » 27 kwie 2006, 08:55

Dziewczynki a mogłybyście w temacie o nózkach wstawić jak najwięcej zdjęć jej nóżek, żeby było dobrze wiadać, w jakiś strojach kąpielowych, albo jakaś sesja może?

Dzięki.

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 27 kwie 2006, 14:32

Dominicana, masz racje... 8) :wink:

Byc moze Viki nie jest najpiekniejsza -ale ma klase !!! Zawsze elegancka-zawsza w pelnym makijazu - super styl ! :gg:

inne "gwiazdeczki" strasznie cierpia w tapetach , ladnych ciuszkach
i w butach na wysokim obcasie :!: - maja dosyc i strajkuja- pokazuja ,ze sa "normalnymi" kobietkami ... :roll: :?

Awatar użytkownika
ska-ska
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 784
Rejestracja: 29 kwie 2005, 19:06
Lokalizacja: MADE IN HEAVEN

Post autor: ska-ska » 27 kwie 2006, 15:20

Viktoria jest perfkcjonistaką.
Zaloze sie,ze ma body dysmorphic disorder

Awatar użytkownika
sylwik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 397
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:33
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: sylwik » 27 kwie 2006, 17:39

faktycznie, na niektórych zdjęciach wygląda strasznie chudo :cry: ale przy tym wszystkim wygląda super!
470/520 McGhan 410 anatomy 6.03.2006 Dr. TK
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 28 kwie 2006, 01:45

W krotkich wlosach brala slub tez wygladala ladnie,chociaz wole ja w dlugich bo to bardziej kobiece.Ona zawsze wyglada idealnie,tak jak J.Aniston

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 30 kwie 2006, 02:21

Fakt, jest zawsze super zrobiona i z klasą ubrana, ale twarz to ma niezbyt ciekawą. A jak pozuje do zdjeć u boku mężulka, to robi miny jak króliczki playboya :)
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Meggan
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 20 kwie 2005, 17:08
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:

Post autor: Meggan » 30 kwie 2006, 15:34

Z bliska jakoś dziwnie wygląda :?

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ctoria.jpg
maj 2006 - uszy - dr. Broma

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”