nie wiem czy ja lubicie ale to w sumie nie ważne, ja patrze na nia tylko jak na okładke książki...
otóż ta Pani zawsze zachwyca mnie swoim wyglądem, bo zawsze wygląda idealnie...i tak sie zastanawiam jak Vici urodziła troje dzieci
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _beck1.JPG tutaj naturalnie
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ckshoe.JPG porównanie dwóch celebrity
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _posh4.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _beck3.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _kiss5.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... e_men1.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _shop4.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ecksh4.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _beck3.JPGhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _thumb.JPG
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /viki1.JPG
trzeba przyznac, że ma klase....i uwielbiam jej wlosy
a więc to na tyle próżności









