Marina Łuczenko

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

ricoco
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 18
Rejestracja: 10 kwie 2011, 01:26

Re: Marina Łuczenko

Post autor: ricoco » 15 maja 2011, 18:24

Nie wiem kto to jest, ale bardzo ładna z niej dziewczyna, oby nie skończyła jak niektóre gwiazdy.

Awatar użytkownika
ewelcia109
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1147
Rejestracja: 11 lut 2010, 00:00

Re: Marina Łuczenko

Post autor: ewelcia109 » 15 maja 2011, 23:54

prześliczna dziewczyna urocza z wdziękiem urok osobisty jak dla mnie ma bez zarzutu i podoba mi sie jej sukienka strasznie ta gora w kwiatki z paskiem i ta brązowa kurtka skórzana ciekawe co to za model i gdzie zakupiła (thinking
fajna dziewczyna jestem na (yes)
Allergan-410FX-410g Dr.Katarzyna Ostrowska -Clark Medimel
Allergan-365TSF-Okragle inspira -poprawka Dr.Artur Broma Warszawa
.Ale nas kusi to co nieświadome, Kochamy : wino miłośc i krew" Ernst Junger
Większość żyje w szarych regułach i oczekiwaniach nadanych przez innych. a pozostali?...tańczą w rytmie własnych emocji i bicia serca.....

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Marina Łuczenko

Post autor: marryme » 30 maja 2011, 23:51

Ewelcia109
Ta kurtka skórzana jest z Zary i kosztuje 700 zł.Widziałam w sklepie. (clin
Life is a journey,not a destination.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Nicole » 18 maja 2012, 23:47

mnie tez Marina się bardzo podoba, nie wiem, jak wygląda przeciętnie na co dzień bez makijażu, ale generalnie widać, że wszystko ma ładne, zgrabne, patrząc na jej twarz nic bym nie poprawiła (nos idealny, usta też, ładne oczy), plus, co jest bardzo fajne - wygląda pięknie i naturalnie zarazem, czego nie można powiedzieć o większości gwiazdek i celebrytek.

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Marina Łuczenko

Post autor: GoniaL » 20 maja 2012, 13:11

marryme pisze:Przeciętna?Życzyłabym sobie,żeby po ulicach chodziły takie ,,przeciętne''.Ja widuję raz na ,,ruski rok'' tak ładne dziewczyny jak Marina. (thinking Z idealną cerą,ślicznym nosem,ładnymi ustami,włosami,kształtem twarzy i zębami.O figurze nie mówiąc.
Do tego wszystko ma naturalne,żadnych operacji plastycznych,tak samo wyglądała w wieku 16 lat.(tylko była grubsza).
Przeciętna to dla mnie jest np.Maja Sablewska(zresztą i tak mocno podrasowana przez lekarzy)czy Agnieszka Szulim(to samo).
i tu się niestety mylisz. operacji jako takich nie miała ale powiększa usta i robi botoks. Ostatnio planowała coś majstrować przy policzkach ale czy do tego doszło nie mam pojęcia. Niby nic bo każda z nas coś sobie poprawia ale nie ma ludzi idealnych.

Awatar użytkownika
queen89
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 537
Rejestracja: 27 wrz 2009, 14:26
Kontakt:

Re: Marina Łuczenko

Post autor: queen89 » 20 maja 2012, 16:01

Jakich wiele?Żartujesz,prawda?
Ja nie spotykam tak ładnych dziewczyn za wiele,a mieszkam dużym mieście.A cóż innego mam oceniać, jak nie wygląd?Marina to nie moja koleżanka,nie znam jej osobiście,więc piszę o tym co widzę.
O jej muzyce już się wypowiedziałam kiedyś.
Rozumiem,że Tobie nie musi się podobać,ale twierdzenie,że jest przeciętna jest dość dziwne. (thinking
Spokojnie Koleżanko, każdy ma swoje zdanie.
Ja tez w niej nie widze nic urzekającego, ba nie zwrócilaby mojej uwagi na ulicy w ogóle, a co tu dopiero mówic o rozpływaniu sie nad nia. Codziennie widuje 10 ładniejszych dziewczyn od niej (thinking
I mówie tu tylko o wyglądzie (nod
21/07/2011 -> Całkowita korekcja nosa -> dr Skupin
Poprawka -> Tenże Sam -> 4/09/2012

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Marina Łuczenko

Post autor: katelg » 20 maja 2012, 16:37

GoniaL pisze:
marryme pisze:Przeciętna?Życzyłabym sobie,żeby po ulicach chodziły takie ,,przeciętne''.Ja widuję raz na ,,ruski rok'' tak ładne dziewczyny jak Marina. (thinking Z idealną cerą,ślicznym nosem,ładnymi ustami,włosami,kształtem twarzy i zębami.O figurze nie mówiąc.
Do tego wszystko ma naturalne,żadnych operacji plastycznych,tak samo wyglądała w wieku 16 lat.(tylko była grubsza).
Przeciętna to dla mnie jest np.Maja Sablewska(zresztą i tak mocno podrasowana przez lekarzy)czy Agnieszka Szulim(to samo).
i tu się niestety mylisz. operacji jako takich nie miała ale powiększa usta i robi botoks. Ostatnio planowała coś majstrować przy policzkach ale czy do tego doszło nie mam pojęcia. Niby nic bo każda z nas coś sobie poprawia ale nie ma ludzi idealnych.
Po co się robi botoks w tak młodym wieku?
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Marina Łuczenko

Post autor: GoniaL » 20 maja 2012, 21:13

prewencyjnie. (thinking moim zdaniem to przesada ale zaznaczam-moim zdaniem

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Nicole » 22 maja 2012, 12:07

z całym szacunkiem Gonia, ale skąd wiesz, że Marina robi usta i botoks? Specjalnie przejrzałam zdjęcia w necie i przykładowo na tym widać, że jest jeszcze dziewczynką, a usta ma piękne i pełne http://img.webme.com/pic/t/tanieczgwiaz ... czenko.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; Poza tym wyglądają bardzo naturalnie - jeśli się ostrzykuje, poproszę o adres, bo tak naturalny efekt osiąga jakieś 30% pacjentek ;]] Botoks to już w ogóle kosmos.

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Marina Łuczenko

Post autor: GoniaL » 22 maja 2012, 23:29

nie mogę Ci powiedzieć skąd wiem bo to byłoby wbrew etyce lekarskiej i ktośby mógł to na niekozyść lekarza wykorzystać. Albo facet (tzn. lekarz) konfabulował choć nie wydaje mi się. Jak zgadam się z koleżanką która robiła u niego kursy medycyny estetycznej to poslę ci namiar na gabinet na priva (bronze ale ostrzykniętym można być naturalnie, moja przyjaciółka ma tak usta zrobione że nikt nie pozna sladu wypełniacza. Tak samo z botoksem. Bo najwazniejszy jest umiar. Często tego własnie brakuje zarówno pacjentkom jak i lekarzom.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”