Julia Dybowska i inne z instagrama

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska

Post autor: bellisanka » 12 cze 2016, 20:21

Jestem bardzo ciekawa jak ona bedzie wygladala za 10lat jak w tak mlodym wieku tyle w siebie wlozyla wypleniaczy (rofl (rofl wyglad rzecz gustu niektorym sie podobaja wychudzone patyczaki
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: alicjachrupek » 12 cze 2016, 22:17

Wypełniacze to ona musi używać, ja też jestem taki suchar, no dobry może nie aż tak. Ale po prostu nie ma policzków się wtedy, praktycznie są kości na twarzy i skóra. A twarz młoda to lekko pulchna, z jakimś zarysem, o określonym kształcie, bez tłuszczu trzeba to zastępować wypelniaczami, wypełniacz choć trochę wymodeluje. Ale cienie i oczy podpuchniete to największy minus, bo tam skóra juz tak ładnie nie przykrywa. Ja próbuje działac, ratować tluszczem, ale ona go wcale nie ma, zobaczcie na klatę. Co innego tez jak ktoś ma trochę tłuszcz na twarzy, czyli większość z was ale podejrzewam, że ona nie ma nic.
Ps a ten szreder to co to za jeden?

Awatar użytkownika
lila.
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 182
Rejestracja: 30 maja 2015, 12:27

Re: Julia Dybowska

Post autor: lila. » 12 cze 2016, 22:54

Marcin Szreder, były mąż Moniki Pietrasińskiej.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Julia Dybowska

Post autor: Rainbow_Dash » 13 cze 2016, 08:05

nie idealizujmy też tej pietrasińskiej, one wszystkie dobre, też nie chciała mu się z chałupy wyprowadzić jak się rozwodzili. Laski bez honoru, dawać dupy za kasę..masakra
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: alicjachrupek » 13 cze 2016, 11:00

Obczytalam temat na necie a zwłaszcza komentarze pod artykułami. I pomiędzy tymi dziewczynami postawilabym znak równości (giggle z tym ze Monika chyba sprytniejsza (giggle

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Julia Dybowska

Post autor: Rainbow_Dash » 13 cze 2016, 11:02

taaa... następnego starego dziada za pieniądze przygruchała (giggle
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Julia Dybowska

Post autor: kobietazpasja » 13 cze 2016, 13:56

Przeraza mnie ten brak godnosci niektorych celebrytek i szczerze powiem, ze zaczynaja mnie nudzic te wszystkie klony. Czasem zaluje,iz nie urodzilam sie w latach Brigitte Bardote ,gdzie mozna bylo naprawde podziwiac naturalne piekno a nie tony kopii, chociaz z drugiej strony nie moglabym powiekszac swoich ust tak jak to czynie obecnie;-)
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Julia Dybowska

Post autor: Rainbow_Dash » 13 cze 2016, 14:03

mnie tam nie przeszkadza to, ale kurcze szanujmy się. Nie ma nic złego jeśli robi się to za swoją kasę. A nie takie gwiazdy, wychodzą spod kołdry starym capom za parę butów od ysl czy innego tam (happy
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: alicjachrupek » 13 cze 2016, 14:10

I jeszcze czuje się pewnie lepsza od ciężko pracujących dziewczyn, bo ona ma "za darmo" (giggle . Ja jak się naczytalam na necie o nich to szacunek spadł do zera, uważam że Natalka bije ich na głowę bo jednak trzyma się tego męża i w każdym wywiadzie podkreśla, że to miłość jej życia. A inne lecą jak pszczoły do tego który ma więcej kasy. Ciężko widzę ich przyszłość bo teraz uroda i młodość jest ich atutem, za parę lat będą miały to inne dziewczyny,a im co zostanie? Zero wykształcenia, zero doświadczenia w pracy... Szczanie i (mooning pod siebie (giggle

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Julia Dybowska

Post autor: kobietazpasja » 13 cze 2016, 14:27

buahah padlam Alicja;-)wtedy moze jakis szejk bedzie zmienial pieluchy;-)wiadomo,czuje sie zazdrosc(ja czuje ) jak patrze na naprawde ladnie zrobione kobiety,ale wole swoja ciezka praca sama zarobic na poprawki u siebie
niz miec swiadomosc,iz ciagle jestem od kogos zalezna,tak mamunia wychowala;-)Pietrasinka w odroznieniu od Dybowskiej ma jakas taka klase w tej urodzie, juz abstrahujac od tego,skad na to miala
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”