Julia Dybowska i inne z instagrama

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Julia Dybowska

Post autor: niebieska » 11 cze 2016, 00:21

nie wiem jakie w zatoce, tam nie bylam, ale odpowiem uniwersalnie.
kochajace siebie, zadowolone z wygladu, nawet jesli jest on daleki od idealu, potrafiace sie odezwac bez siary i zarabiajace wlasne, nawet niewielkie pieniadze.
czy ty jako kobieta chcialabys klona?
moze na chwile, zeby sie zabawic i posmiac z kolezankami

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Julia Dybowska

Post autor: viriel » 11 cze 2016, 00:34

Babina jakie to szczęście, że mamy takiego strażnika moralności na forum, który choć plotką gardzi, zagląda specjalnie na forum plotkowe by pilnować porządku i udzielić stosownej reprymendy ! Dzięki Ci !

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: alicjachrupek » 11 cze 2016, 00:49

Ciekawe czy do zatoki wypuścili ekipę z warszawy (giggle

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Julia Dybowska

Post autor: viriel » 11 cze 2016, 01:58

Dziewczyny wróciłam na moment na forum by zasiać te paskudne plotki o Dybowskiej (bronze
Dobrze, że te najbardziej soczyste kąski jednak zachowałam dla siebie bo by jeszcze Babina zawału dostała (devil

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Julia Dybowska

Post autor: magda1600 » 11 cze 2016, 02:38

(giggle Ale mnie ten watek rozbawil (devil
Pani nie znam, na fotkach ladnie podpicowana twarz, odlana od formy, jak inne (angel
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
oliwka2012
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1014
Rejestracja: 21 sty 2013, 20:33

Re: Julia Dybowska

Post autor: oliwka2012 » 11 cze 2016, 11:08

katarzyna14 pisze: ta...na fotach wygląda ok nie widać jej podpuchnietych oczu ale to pewnie retusz
Kasiu
na insta pełno jest jej zdjęć gdzie widać zapuchnięte oczy, potem poszukam to wstawię. Nawet w wątku dziewczyny rozmawiały że mimo obrobionych fotek to bardzo widać. Jeżeli to prawda z tą bulimią to jej współczuję to straszna choroba (triste. Mimo że jest piękna i taka wygładzona to twarz zmęczona się wydaje.
Proszę nawet tu:
https://www.instagram.com/p/BGEXv0lwrAe/" onclick="window.open(this.href);return false;

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Julia Dybowska

Post autor: linda86 » 12 cze 2016, 16:41

Na poczatku tego watku, po obejrzeniu tylko kilkunastu zdjec, ocenilam ja zbyt pochopnie. Teraz jest dla mnie zdecydowanie za sztuczna na twarzy i zbyt wychudzona. Ogolnie od dluzszego czasu mam totalny przesyt "superlasek" z instagramu, do tego stopnia, ze przestalam przegladac ich profile.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska

Post autor: bellisanka » 12 cze 2016, 19:33

niebieska-uwielbiam czytac twoje wypowiedzi poprawawiaja nastrój (rofl
Co do Juli ja nie rozumiem ze taka kobieta może sie podobac facetom i ze kobiety daza do takiego nierealnego wygladu nie wiem ile ona ma lat ale dla mnie na moje oko wyglada na 40 juz lepiej wyglada jej mama niz ona
To prawda ja tez widze na jej zdjeciach podpuchniete oczy jakby wiecznie byla niewyspana i ta jej przerazliwa wrecz chorobliwa chudosc nam doroslym-kobietom- kazda z nas ma swoje zdanie moze sie podobac lub nie ale dziewczynki nastolatki ktore sledza jej profil sa naprawde nia zafascynowane a potem dziwimy sie ze sa problemy typu bulimia anoreksja itd jesli sa takie wzorce mediach moim zdaniem chore ale to my kobiety przyczyniamy sie czesciowo do tego kanonu urody (kiss (tongueout
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Julia Dybowska

Post autor: Michitka » 12 cze 2016, 19:45

Ale jak widać ktoś nawet takie kobiety utrzymuje...

Tekst Virrel o lodach od Szredera boski (clapping
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Julia Dybowska

Post autor: GoniaL » 12 cze 2016, 20:15

no...i w dodatku dosyć dziani faceci.
Mnie się wydaje że ta wieczna opuchlizna to z nadmiaru wypełniaczy. Na pewno dziewczyna ma do tego lekkie skłonności ale coś jej te predyspozyje wspomaga (bronze

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”