Kim Kardashian

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Kim Kardashian

Post autor: alicjachrupek » 03 kwie 2017, 12:28

aneta aspirujesz do kim a ze zdjec to co najwyzej moze khloe


klasy i rozumu nie masz nic a te twoje slownictwo spijcie chlopa itp dziewczyno w jakich kregach ty sie obracasz

idz na ta kawe moze w koncu kogos wyrwiesz na wiecej niz noc

ada34
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 780
Rejestracja: 07 wrz 2016, 11:17

Re: Kim Kardashian

Post autor: ada34 » 03 kwie 2017, 12:28

anettaka pisze:mamy bekę papapap
Rzekla kobieta z klasa...Taki nowy slang wsrod Waszego krolewskiego teamu? (yes)
18.11.2016 - dr Broma Silimed Maximum 445HI
02.02.2017 - dr Broma poprawka Polytech Meme 610cc
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=480" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim Kardashian

Post autor: kobietazpasja » 03 kwie 2017, 13:06

Owszem Natalia zemdli ,jesli kobieta nie bedzie go mentalnie fascynowac i bedzie miala do zaoferowania tylko tykajaca sex bombe;-)kazda kobieta, ktora robi wszystko,by sie przypodobac facetowi z czasem staje sie dla niego zwyczajnie nudna..kobieta dla mezczyzny musi byc wyzwaniem.
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Awatar użytkownika
Natalia411
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2566
Rejestracja: 20 wrz 2016, 19:48

Re: Kim Kardashian

Post autor: Natalia411 » 03 kwie 2017, 13:22

A w tym sensie.. No tak tu masz racje
Piersi: Anatomki - silimed natural 475 xh

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Kim Kardashian

Post autor: bellaluna » 03 kwie 2017, 13:37

Tak bardzo chcesz anettaka opinii mojego meza na Twoj temat?
No to proszę
cycki jak u dojnej krowy, zwisy do pasa. No i chyba taka podstarzala juz co? Ciuchy na fotkach burdelowki, obejrzalbym sie, bo wiadomo cycki na wierzchu, wszystko na talerzu haha
Tak bardzo znasz facetów? Kompletnie nie masz pojecia o czym myślą.
No chyba, ze jeszcze niedawno nim byłaś, to zwrócę honor. I nawet bylabym sklonna w to uwierzyc, ta uroda twoja taka troche męska w sumie jest. Dolozyc do tego twoje ciągle podkreślenie jaka to jestes sexi, bo musisz sie sama o tym przekonywać i mamy profil gotowy.

Nie wiem czy zauważyłaś, ale z calego forum tylko Natalia Ci wtoruje i przytakuje.
A ty Jej piszesz , ze faceci sie za Nią oglądają. Ale moze poczytaj dokladniej Jej posty, jak to wlasnie nawet dr ja operujacy powiedzial, ze maluje sie zbyt mocno, zwazywszy na to, ze byl dopiero ranek.
Wiec wasza teoria makijażu ma sie nijak do tego, co podoba sie mężczyznom.

Ale jak slusznie zauważyłaś czas chyba zakonczyc pisanie na twoj temat, bo bede musiala zmienic nagłówek... a nie wydaje mi się, bys zaslugiwala na miejsce wśród celebrytów. Daleko Ci do nich, oj daleko.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Kim Kardashian

Post autor: alicjachrupek » 03 kwie 2017, 13:39

Ja to w ogole nie rozumiem tego, ze upewnych dziewczyn zycie kreci sie tylko wokol mezczyzn i tego zeby zrobic wszystko dla nich. Zero jakiegos szacunku, do siebie swoich potrzeb.

Jak w przypadku Anety to juz choroba, ona ma obsesje na punkcie tego, zeby zlapac ich spojrzenie.

Nie wiem facet ma sie ogladac nie ogladac facet to nie sens mojego zycia.
Rownie dobrze dam sobie rade bez niego, bo jestem niezalezna, nie musze na sile kogos lapac. A nie zyc zeby kogos wiecznie zadowalac.

A gdzie w tym wszystkim milosc i szczescie i to, ze z ta osoba jest nam najlepiej na swiecie dlugie rozmowy, wspolne wyjazdy.

igrane
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 361
Rejestracja: 16 paź 2013, 16:54

Re: Kim Kardashian

Post autor: igrane » 03 kwie 2017, 13:46

eeh Anetka, naprawdę klasa się z twoich wypowiedzi ostatnich wylewa...
poza tym sensem twojego życia jest zdobywanie spojrzeń, żenujące
mi nie potrzeba tabunów przystojniaków, zeby podnieść ego, jestem niezależna i bez faceta też istnieję, a ty tu na kolację z przystojniakiem, na kawkę z pzrystojniakami...
to co babinka napisała to kwintesencja:)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Kim Kardashian

Post autor: babina7 » 03 kwie 2017, 13:53

Ona zna facetów ale tylko z kręgu w jakim się obraca. Domyślam się, że większość ogolona na łyso i z ABS (absolutny brak szyi) . Szkoda mi takich dziewczyn , bo łapią faceta na trochę, potem ją leje a za 10 lat wymienia na mlodszy , seksowniejszy model.....
zadowolona

Awatar użytkownika
Natalia411
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2566
Rejestracja: 20 wrz 2016, 19:48

Re: Kim Kardashian

Post autor: Natalia411 » 03 kwie 2017, 13:55

Jak ja bym sie przejmowala co uwaza dr Broma (giggle (rofl I taki ranek to sluchaj to nie byl jak bylam na wizycie (giggle A swoje frustracje wylewaj gdzie indziej a nie na mnie bo to ze ja mam taki a nie inny gust to nie musi Ci sie podobac nie szukam poklasku ja nikomu nie narzucam ze ma byc umalowany, nosic szpilki i dekolty do pasa i nikomu nie wtoruje serio nie wiem o.co Ci chodzi generalnie lubie kobiety w stylu Kim.. Latynoski typ urody, pelniejsze ksztalty mocny makijaz wszyscy maja wolny wybor a to ze dr Broma mnie uszczesliwil na sile i nie jestem w jego.guscie to juz nawet o tym nie pisze a ty Bella nie musisz wszedzie sie do niego.odnosic poza tym jego gust dla mnie zadnym wyznacznikiem nie jest (giggle Poza tym mowimy o zonatym facecie ktory ma juz swoje lata i niektore rzeczy jako.lekarz powinien zachowac dla siebie bo.jestem jego pacjentka a nie.kolezanka
Piersi: Anatomki - silimed natural 475 xh

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Kim Kardashian

Post autor: alicjachrupek » 03 kwie 2017, 13:59

mi sie wydaje, ze jak wydziarany koles z petem, pod nocnym czy w parku zagwizdze lub powie : czesc malutka
to Aneta wrecz 'obsikana' (rofl (rofl (rofl (rofl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”