Julia Dybowska i inne z instagrama

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Albina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:12

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Albina » 30 sie 2016, 10:26

(clapping (giggle

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: marryme » 30 sie 2016, 12:44

Nataa pisze:
kluseczki pisze:Ja to mam jednak wrażenie, że kobiety pracują nad swoim wyglądem ... według własnych preferencji estetycznych.
Też tak myślę. A ponieważ mają je różne (i niekoniecznie wysublimowane), to efekty też są różne (giggle
Tylko nie zapominajcie,ze pomiedzy preferencjami kobiet a rezultatami sa jeszcze lekarze wykonujacy zabiegi.Gust mozna miec dobry ale lekarz czasami nie popisze sie umiejetnosciami. (thinking
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: cyryl-bea » 30 sie 2016, 13:32

dokladnie,masz racje
od rzemieślnika do artysty dluga droga, a artyzm w tym zawodze jest rzecza pierwszoplanowa

Czesto tez sie zdarza, ze pacjenci i lekarze nie mowia wspolnym jezykiem i nie potrafia sie dogadac

Spotykam sie z tym,ze pacjent co innego chce a inaczej to tlumaczy i to chyba najczęstsza przyczyna niepowodzen

Mam kolezanke, ktora systematycznie chodzi powiekszac usta,przy tym zaklina lekarza ,ze nikt nie ma zauwazyc,iz powiekszala .
Dzien pozniej do mnie dzwoni wyzywajac lekarza,ze nic nie widac (giggle

Niektore tez,wyciagajac forumowe madrosci, od razu mowia "chce w kontur, chce w czerwien" a efekt jest zupelnie inny niz by sobie zyczyla .
Gdyby powiedziala o efekcie jaki chce otrzymac powodzenie byloby znacznie wieksze (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Nataa » 30 sie 2016, 17:54

cyryl-bea pisze: 1.
tak?
to znaczy konkretnie kogo, mam nadzieje ze uzytkownikow
bo moderator zwrocil mi uwage ze pijesz do mnie (angel
wszak "wszystkich" zostalo tu wykrzyczane! czyli rozumiem lacznie z administracja
2.
uwazasz ze w dobrym tonie jest zwracac gospodarzowi uwage ze kruszy na dywan we wlasnej chalupie wiedzac ze robi to z pelnym rozmyslem,
czy odbierasz to tak, ze mozesz w takim razie u niego sciagnac spodnie i narobic na dywan
3.
ja z zasady nie obrazam ludzi a juz napewn nie z niskich pobudek, jak zazdrosc albo robienie komus przykrosci
4.
a zasady tu! to ja wyznaczam - ci przypomne - nie ty, dla tych ktorzy chca przebywac na tej platformie- a nie jest to obligatoryjne o ile mi wiadomo
1. dobrze zrozumiałaś, kultura obowiązuje wszystkich i użytkowników i moderatorów i administrację,
a ta zasada bywa czasem łamana, chociażby poprzez niewybredne porównania, przypisywanie komuś czegoś czego absolutnie nie napisał lub poprzez nadinterpretacje tekstu w taki sposób, aby piszącego wpędzić w zażenowanie i napiętnować go w oczach innych użytkowników

2. uważam, że nigdy nie zachowałam się aż tak, żeby porównać to do ściągnięcia spodni i narobienia na dywan

3. ja także

4. absolutnie tego nie zapomniałam, nie mam też ambicji by Cię zastępować w tym temacie
jednak ... można byłoby
- popracować nad formą zwracania uwagi (dotyczy nie tylko administracji, żeby nie było)
- zaprzestania łapania za pojedyncze słowa i zmieniania na siłę charakteru wypowiedzi
- docenić szczerość wypowiedzi niektórych forumowiczów (nie dopominam się tutaj o siebie, żeby była jasność), zanim wyleje się miskę pomyj na piszącego, wszak niektórzy szukają tutaj obiektywnych opinii (a nie tylko kadzenia), które pozwalają im podejmować w ich mniemaniu słuszne decyzje

Mam nadzieję, że w przyszłości nie trzeba będzie wracać do tematu ... bo szkoda czasu i nerwów.
Zajmijmy się merytorycznymi dyskusjami, które przyniosą wszystkim mniejsze lub większe korzyści (czasem przez niektórych zupełnie niedostrzegane, a szkoda).

Część forumowiczek przychodzi tutaj po to, by poczytać nie tylko zachwyty ale także słowa krytyki i na tej podstawie dokonuje swoich wyborów, w tym także ja i właśnie to należałoby cenić. Czasem przeczytana krytyka pozwala przemyśleć ponownie dany temat i zmienić zdanie z korzyścią dla osoby.

Awatar użytkownika
kluseczki
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 263
Rejestracja: 15 lut 2013, 06:21

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: kluseczki » 30 sie 2016, 19:24

marryme pisze:
Nataa pisze:
kluseczki pisze:Ja to mam jednak wrażenie, że kobiety pracują nad swoim wyglądem ... według własnych preferencji estetycznych.
Też tak myślę. A ponieważ mają je różne (i niekoniecznie wysublimowane), to efekty też są różne (giggle
Tylko nie zapominajcie,ze pomiedzy preferencjami kobiet a rezultatami sa jeszcze lekarze wykonujacy zabiegi.Gust mozna miec dobry ale lekarz czasami nie popisze sie umiejetnosciami. (thinking

A z tymi stwierdzeniami się w pełni zgadzam. (nod Tak samo z tym, co cyryl mówi o problemach w komunikacji i szczerością z samym sobą.


ckn metodą otwartą- dr Wysocki- sierpień 2016

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: cyryl-bea » 30 sie 2016, 21:58

nata czy jest jakis inny jezyk niz polski, w ktorym zrozumialabys co do ciebie napisalam?
bo sadzilam ze wyrazilam sie jasno piszac ze nie oczekuje odpowiedzi a jednak ja dostaje
- jesli bedziesz musiala sie wygadac to pw

co do twojej osoby na tym forum wykazalam sie juz swieta cierplliwoscia nie raz i nie dwa, i nie zmuszaj mnie by mi sie ona skonczyla (emo
rozczaruje cie ale nie masz monopolu na wiedze a wiek cie do tego nie predysponuje - przynajmnie nie tu!

jak ktos bedzie chcial zeby go pouczano i gorszono sie jego poczynaniami, urzadzi sobie seks party i zaprosi rodzicow i dziadkow

jesli nie zamierzasz mnie na tym forum zastepowac to poprostu tego nie rob!
szefa swojego tez nie szukam a jesli kiedys takiegomiec zapragne bede szukac w innym targecie

masz zastrzezenia co do mnie lub mojej zalogi sluze pw i prosze mi tematu nie zasmiecac

jeszcze jeden post uczacy mnie kultury w tym temacie a zapewniam ze na tym forum bedzie on twoim ostatnim

jak juz wspomnialam jesli poziom tej platformy jest za niski dla ciebie i twoich wymagan, to zapwne jest wiele miejsc w sieci ktore spelnia twoje oczekiwania
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: szpilkaXXX » 11 wrz 2016, 23:05

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/i ... 11357.html" onclick="window.open(this.href);return false; (rofl
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: marryme » 11 wrz 2016, 23:28

Czy ona naprawde skonczyla dwa kierunki?
Life is a journey,not a destination.

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: szpilkaXXX » 12 wrz 2016, 09:57

Marryme, nie wiem, ale to nie ma dla mnie znaczenia, może głupia nie jest, ale zaburzona na pewno.
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

slawek1000
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2014, 14:11

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: slawek1000 » 18 wrz 2016, 18:57

nie wiem jaki normlany facet chcialby z kims takim spedzac czas. Poza sypialnia chyba nie ma nic wiecej do zaoferowania.

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”