Julia Dybowska i inne z instagrama

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: szpilkaXXX » 26 sie 2016, 22:59

Dla mnie to jest piękna kobieta:
https://instagram.com/p/BIC8ZRADYHg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nietuzinkowa, inna, intrygująca (angel
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: linda86 » 27 sie 2016, 12:10

Smieszy mnie, ze gdy ktos skrytykuje ktoras z tych przerobionych panienek to od razu slyszy, ze ma stanac przed lustrem i sie zastanowic. Poza tym refleksja nad czym? Czy poleciec do Dubaju czy znalezc bogatego frajera, zeby napompowac sobie usta, wlozyc protezy w tylek i wypelnic pol twarzy botoksem? Dlaczego mamy porownywac sie do tych lasek, ktore w 99% przypadkow przed przerobka byly mniej niz przecietne a czesto takze po przerobkach staja sie tylko, z czym sie zgadzam, karykaturami samych siebie? I nie jest to zadna hipokryzja z mojej strony (niektore lubia ten argument, bo uwazaja ze tu na forum wszystkie sa milosniczkami zabiegow), ja oprocz piersi nie robilam i nie zamierzam robic nic, bo mi to niepotrzebne.

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: cyryl-bea » 27 sie 2016, 12:23

przepraszam a ty na tym forum jestes w jakim celu?
aby szczycic sie naturalnoscia, to chyba sie pomylilas do miejsca w ktorym powinnas sie zalogowac
sztuczy biust jest sztucznym i o tobie juz tez mozna rzec plastikowa lala / chyba nie chcialabys by tak ktos o tobie mowil

moim zdaniem wystaeiacie sobie same cenzurke i to z ocena niedostatevzna z kultury

podoba mi sie postawa użytkownika:Marleneczka1
wyjasnila przemyslala na tym polega klasa czlowieka i inteligencja emocjonalna

mam nadzieje ze reinbow juz nie pila do ciebie a do innych co krytykuja bez refleksji byle skrytykowac
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: szpilkaXXX » 27 sie 2016, 12:52

Myślę, że wielu kobietom zrobiło by się tak samo przykro gdyby ktoś nazwał je:
- karykaturą
- plastikową lalą
- ew. babochłopem (emo
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Rainbow_Dash » 27 sie 2016, 13:52

Pisałam ogólnie
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Marleneczka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1190
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:40

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Marleneczka » 27 sie 2016, 15:34

Dla mnie piękna 'z Instagrama' jest moja koleżanka
Https://www.instagram.com/nathaliecad/" onclick="window.open(this.href);return false;
Spotykanie sie z nia może byc lekko irytujące bo gdziekolwiek byśmy nie były to przynajmmiej polowe czasu jest spedzone na zbywaniu osobników płci meskiej uprzejmie proszacych o jej numer (giggle
Jest przesliczna a na żywo robi jeszcze wieksze wrażenie niz na zdjeciach. Nie miała zadnego zabiegu z tego co mówi i co ja znam i bez makeup wyglada tak samo zjawiskowo (inlove

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: linda86 » 28 sie 2016, 07:22

cyryl-bea pisze:przepraszam a ty na tym forum jestes w jakim celu?
Natrafilam na forum szukajac informacji o implantach Silimed i o Kasprzyku i to wlasnie w watkach kasprzykowych jest wiekszosc moich postow. Na tym forum sa tez dziewczyny, ktore zoperowaly sobie nos czy piersi, bo mialy kompleksy, zerowa wyjsciowke i poza tym moga byc nawet przeciwniczkami operacji plastycznych i medycyny estetycznej. Inne loguja sie, bo byc moze maja jakies komplikacje po zabiegu, jeszcze inne szukaja informacji o wybielaniu zebow. Nigdzie nie jest napisane, ze na forum o tej tematyce moga pisac tylko milosniczki i weteranki zabiegow. Pisanie, ze nie potrzebuje zabiegow tez nie jest szczyceniem sie naturalnoscia, tylko informacja, ze nie wszystkie dziewczyny na forum marza o kolejnym ml w ustach, a taka panuje tu opinia, szczegolnie w 'wolnych' czesciach forum.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Rainbow_Dash » 28 sie 2016, 11:32

Marleneczka ładna dziewczyna ale czy nie ma lekkiego zeza ?
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Nataa » 28 sie 2016, 15:56

linda86 pisze:Nigdzie nie jest napisane, ze na forum o tej tematyce moga pisac tylko milosniczki i weteranki zabiegow. Pisanie, ze nie potrzebuje zabiegow tez nie jest szczyceniem sie naturalnoscia, tylko informacja, ze nie wszystkie dziewczyny na forum marza o kolejnym ml w ustach, a taka panuje tu opinia, szczegolnie w 'wolnych' czesciach forum.
Mam podobne zdanie jak Linda.
Pomimo, że sama zrobiłam 3 operacje i zaczęłam wstrzykiwać kwas (wiek (headbang ), to nie marzę o ml w ustach, pomimo, że taka moda obowiązuje teraz. Po prostu przywróciłam stan sprzed lat, bardziej lub mniej udolnie ...
I tak prawdę mówiąc, mogłabym powiedzieć, że mimo operacji wyglądam naturalnie, bo niczego nie zmieniłam w stosunku do tego co kiedyś było.
Teraz skupiam się na zachowaniu efektów i na jak najbardziej naturalnym wyglądzie.
Większość kobiet też tak robi.

Ale jest grupa kobiet, która poprawia mimo, że nie trzeba.
Widzi się tu na zdjęciach efekty "poprawek" urody i czasem samo się nasuwa, że jest gorzej niż było. Lub że to już zupełnie inna twarz, często wyglądająca 10 lat starzej, bo poprzez ingerencje zanika naturalna młodzieńczość. (Moim zdaniem wyjątkiem tutaj jest Cyryl, bo poprzez wiedzę i umiar umie takich efektów uniknąć i wygląda naturalnie pomimo dużej ilości zabiegów).
Takich Cyrylów tutaj dużo nie ma ... większość brnie w poprawkach jak w błocie (giggle ... i one są nienaturalne.

Poprawki u młodych, ładnych kobiet wymusza niejako dzisiejsza moda na poprawianie dosłownie wszystkiego.
One wyszukują co jeszcze poprawić, pomimo, że są ładne i oryginalne.
Trzeba odróżniać, rzeczywistą potrzebę od fanaberii.
Zaraz się odezwą te, co uznają, że każdy może robić ze swoimi pieniędzmi i ciałem co chce i mieć fanaberie.
I ja też tak uważam.
Niech robi milion operacji i wydaje tylko na nie wszystkie pieniądze. Jego ciało i jego pieniądze.
Skutek jest taki, że wszystkie dziewczyny podobne są do siebie jak dwie krople wody, bo przynoszą zdjęcia modelek i aktorek i chcą tak.
Zaczyna ginąć naturalność i naprawdę oryginalna uroda. Bo powstają klony Angeliny, Natalii, Julii i innych z instagrama.

I tylko w tym kontekście się wypowiadam.
A podsumowując - można robić wiele zabiegów i być naturalnym i można nim nie być, kiedy się przekroczy pewne granice.

Dobrze, że to forum jest, bo załączane zdjęcia pozwalają inteligentnym kobietom dokonywać dobrych wyborów.
A reszta niech wygląda jak klony, wolno im.

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: jsia » 28 sie 2016, 16:01

I tutaj zgadzam się z każdym słowem (happy
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”