Ewa Minge

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: viriel » 04 lut 2015, 13:22

Sankowski ma inne zdanie co do jej liftingów, a ja ją widziałam na żywo nie raz i też uważam, że jej twarz wygląda podejrzanie pod tym względem.

Mam też adwokatów w rodzinie i wiem, że opinie biegłych w polskich sądach szczególnie w sprawach medycznych bywają skandaliczne... Taka smutna prawda.

Oczywiście nie twierdze, że ona te liftingi miała na 100 % ale jedna opinia anonimowego biegłego w sądzie pierwszej instancji wiosny jeszcze nie czyni że tak powiem.

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: dyduska » 04 lut 2015, 19:58

Mieszkałam kilka lat we Włoszech i może teraz nikt wyglądu tych pań nie komentuje ale wówczas to robiono i to bardzo, podobnie tak jak teraz w Polsce. Zarówno Alba Parietti jak i Nina Morich ostro tłumaczyła się ze swoich zabiegów w tv. Ta pierwsza mówiła, że nikomu nic do tego, a ta druga ostro zaprzeczyła i twierdziła, że z takimi ustami się urodziła. Głośno było też o zabiegach drugiej żony Ala Bano i o wielu innych. Było to jakieś dziesięć lat temu i tam celebrytki dopiero zaczynały eksperymenty z medycyna estetyczną i chirurgią plastyczną tak jak to teraz robią u nas. Być może za 10 lat i u nas nie bedzie to tak ekscytujący dla nikogo temat. Póki co jednak jest (giggle Najgorsze pośmiewisko robią te co idą w zaparte i zaprzeczają: Doda, Minge, Socha itd itd...
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Ewa Minge

Post autor: linda86 » 04 lut 2015, 21:08

Alba Parietti do dzis wystepuje w niemal kazdym programie poswieconemu w rozny sposob chirurgii plastycznej, zawsze jako ofiara bledu lekarskiego, jak mowi jej usta sa oszpecone do konca zycia, bo jakis "chirurg" z Neapolu zrobil jej zastrzyki z plynnego silikonu, ktorego nie da sie juz w zaden sposob usunac. Przynajmniej tak twierdzi, przestrzegajac zawsze przed zabiegami (clin
W tv wloskiej jedynym programem, w ktorym wysmiewaja gwiazdy i gwiazdki po zabiegach jest Striscia la Notizia - nie zostawiaja na nich suchej nitki.

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Ewa Minge

Post autor: niebieska » 05 lut 2015, 00:07

a mnie troche dziwuje ten najazd na minge na tym konkretnie forum.
bardzo latwo dziewczyny oceniacie, krytykujecie.
a ile z Was nie wyglada tak jak sobie wymarzylo, tak z reka na sercu.
ile mialo spartolone rozne czesci ciala..
nie wiadomo co doprowadzilo twarz minge do takiego stanu.
jak byscie widzialy jej powrot do "normalnego wygladu", bo ja- moze mam mala wyobraznie, ale jakos tego nie widze.
a moze ona wcale nie jest specjalnie zadowolona, ale musi zyc z tym, co ma i nie jest to powod, zeby dac sie szykanowac.
i jeszcze ma czelnosc aspirowac do szczescia i sukcesow.
oby zadna z nas nie doswiadczyla tego co pani ewa, ale jestem zupelnie spokojna, ze tak nie bedzie, patrzac na monstrualne usta, policzki, piersi mlodych kobiet na forum.
a jeszcze dlugie lata przed Wami, drogie panie, mam nadzieje ze pogadamy sobie za 20 lat, popatrzymy na zdjecia i pooceniamy.

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: bbpp77 » 05 lut 2015, 10:33

a mnie zupełnie nie dziwi, a tym bardziej na tym akurat forum. Jakby nie było spotkałyśmy się tu ponieważ łączy nas dążenie do piękna, do poprawienia tego co natura spartoliła, oczywiscie kazda z nas inaczej pojmuje to piękno. Nie wiem czy znajdzie się na tym forum 10 osób, które uznają, że akurat ta pani jest piękna. To, że forum jest o operacjach plastycznych i że ja również korzystam z ich dobrodziejstw, nie znaczy, ze monstra podobne do pani Minge mają mi się podobać i nie mogę jej krytykować. Szkoda to by mi jej było, gdyby jakimś jednym zabiegiem kobieta sobie krzywdę zrobiła, owszem zdarza się. Jednak metamorfozy akurat tej pani wymknęły się spod kontroli dawno, dawno temu, a ona z uporem maniaka brnie dalej, chociaż od przynajmniej 10 lat każdy widzi, ze nie idzie to w dobrym kierunku. Wg mnie zamiast zatrzymać się na chwilę refleksji, kobieta idzie na wojnę z mediami, która z góry wydaje się być przegraną, wystarczy poczytać komentarze. Po co komuś z jej pozycją zawodową taka batalia, z wyrokiem czy bez media i tak będą po niej jeździć. Skoro baba traktuje swoją twarz jak królika doświadczalnego, niech weźmie to na klatę i tyle. Nie komentuje, albo komentuje, ze właśnie takie coś jej się podoba. Taki los osoby publicznej. A co do młodych dziewcząt w wielkimi ustami, cyckami itp. to może właśnie jak sobie popatrzą na kobiety typu Minge i jej podobne ofiary chir. plastycznej czy estetycznej, to choć na chwilę się zatrzymają i zastanowią dokąd zmierzają.
I bardzo dobrze, ze akurat na tym forum nie przyklaskuje się każdej zmianie, a realnie się ocenia, ze pani Minge już dawno przegięła. Być może ku przestrodze dla niektórych uzytkowniczek.
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ewa Minge

Post autor: marryme » 05 lut 2015, 11:45

bbpp7
Zgadzam sie calkowicie. (clapping
Minge nie zna umiaru,w przeciagu kilku lat zniszczyla swoja twarz,swoja urode,zrobila z siebie dziwologa.
Chocbym nie wiem jak chciala ocenic jej przemiany pozytywnie,to nie moge tego zrobic.Nos ma za maly,od razu widac,ze ''sztuczny'',usta jak wypchane parowy,owal twarzy,broda,policzki,to naprawde nie wiem co to jest.To sie wymyka spod wszelkich norm estetycznych.Nie sadze,aby tutaj na forum grasowala druga Minge.Rozumiem,ze cos moze pojsc nie tak,ze czasami wina lezy po stronie lekarza I jego slabych umiejetnosci,czasmi peparat nie przyjmuje sie za dobrze,ale ile razy mozna powtarzac wlasne bledy?Przeciez skoro ostrzykuje twarz kwasami,to one po pewnym czasie zanikaja,mozna wtedy wrocic do starej twarzy,nawet jesli cos tam pozostaje na stale po zabiegu,to nie jest to 100% poczatkowego preparatu.Mozna przeczekac I drugi raz juz nie powtarzac danego zabiegu.Ale w przypadku Pani Minge to jest jak karuzela,non stop cos robi I kazde kolejne zmiany sa tylko na gorsze.

I to zaprzeczanie...rozumiem,ze nie chce mowic publicznie o swoich metamorfozach,niech zamilczy,ale niech nie zaprzecza,bo tylko sie osmiesza.Tyle lat ciezko pracowala na swoja marke,a teraz ja niszczy jakimis glupimi bitewkami z prasa.Media nie dadza jej spokoju,bo wyglada zupelnie inaczej niz 10 lat temu I to jest fakt.Nie wygra tej wojny.


Co do tych Wloszek,to mnie nie przestaja zadziwiac ich usta,wszystkie jak z jednej tasmy,sa OKROPNE!Co to za metoda?One wszystkie maja silikon?tego sie naprawde nie da usunac?
Life is a journey,not a destination.

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: Ewa Minge

Post autor: iff » 05 lut 2015, 13:37

Widziałam Minge "na żywo" co prawda krótko, można powiedzieć przelotnie ( w jakiejś galerii w wawie) Jako czytelniczka wierna pudelka ;-))) z daleka poznałam kto zacz. I wg. mnie wyglądała normalnie. Nie wydawała mi się jakoś przesadnie "napompowana". Ot! Jak charakterystyczna (bo taka jest!) Ewa Minge. Szczupła, raczej drobna, zadbana, umalowana... wrażenie raczej na +
Zauważcie też, że te wszystkie złośliwe portale z premedytacją prezentują zdjęcia niekorzystne, z dużego zbliżenia, prawie przeskalowane.

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Ewa Minge

Post autor: cyryl-bea » 05 lut 2015, 14:56

szczerze to ja znam wielu lekarzy medycyny estetycznej ktorzy wygladaja znacznie gorzej (angel
a jednak maja kolejki do gabinetow (giggle
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

martajoanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:50

Re: Ewa Minge

Post autor: martajoanna » 05 lut 2015, 15:29

cyryl-bea pisze:szczerze to ja znam wielu lekarzy medycyny estetycznej ktorzy wygladaja znacznie gorzej (angel
a jednak maja kolejki do gabinetow (giggle
cyryl - to o mojej pani doktor!!! po prostu straszy ale pacjentom krzywdy nie robi i wręcz od wielu zabiegów zdecydowanie odwodzi....
Tyle szans ile odwagi!

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Ewa Minge

Post autor: cyryl-bea » 05 lut 2015, 15:46

wiesz bo niektorzy lekarze po takich eksperymentach na sobie wyciagaja prawidlowe wnioski i nie szkodza pacjentom (angel
sa tez niesety i tacy ktorym sie zdaje ze dobrze wygladaja (emo


w ogole uwazam ze przyslowie "zyj i daj zyc innym" bardzo w tym miejscu pasuje
czy ludzie musza piętnować innych za wyglad?
wszak nie ma ludzi idealnych pod kazdym wzgledem,
jeden ma wady wizualne inny ukryte nie mowiac juz o wadach umyslu badz intelektu czy charakteru
i zamiast tracic energie na wytykanie bledow innym na ich wlasnym ciele, warto by sie skupic na sobie


a juz jak slysze " co ludzie powiedza" to juz w ogole slow nie mam (thinking
bo co nie zrobisz jak beda chcieli to beda mowili

a wkoncu nie zyje sie dla ludzi a dla siebie
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”