Natalia Siwiec

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: dyduska » 16 paź 2012, 21:27

Ja tam w te wyostrzanie twarzy z wiekiem nie wierze. Tym bardziej, ze bez przesady ale na starszych zdjęciach ja jej w ogóle nie rozpoznaje. Tak samo jak Dody. Moja twarz nic sie nie zmieniła, a mam juz 32 lata. Kindze Rusin i Ance Musze tez nic a nic. Po zdjęciach z dzieciństwa z łatwością moge rozpoznać, ze to one. Ostatnio widziałam film Lista Schindlera i widziałam tam właśnie Anię, a nawet nie wiedziałam, ze tam gra i stwierdziłam, ze ona nic sie nie zmienia, poza tym, ze urosła (giggle Także w te kity o zmieniających rysy dietach, schudnieciu i wyostrzaniu z wiekiem ja osobiście nie wierze.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Natalia Siwiec

Post autor: celka-xx » 16 paź 2012, 22:38

Tak, jej twarz wygląda całkiem inaczej. Poza tym ona była długi czas za granicą i myślę, ze tam poddawała się zabiegom. Piersi też, ale to tylko moje domysły. Nie podoba mi się nagonka na Natalię.

Awatar użytkownika
malutka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 03 mar 2006, 13:17
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: malutka » 17 paź 2012, 15:47

siwiec.jpg
a mi się jej cycki kompletnie nie podobają (tmi
widać, że przed op miała zwisy i po prostu złożyła w nie silikon, pod gruczoł...
jakieś są takie....jak dwa woreczki przymocowane do klatki piersiowej...na takiej szypule (giggle
ni to wygląda naturalnie, ni jak ładne silikonki (shake (puke
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
2006 525cc McGhan dr Kuna
2014 CKN i korekta uszu - dr Kuna
2016--> pęknięcie implantu, wymiana na Sebbin 645cc- dr Kuna :)))

Awatar użytkownika
Sarka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 24 sty 2005, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Sarka » 17 paź 2012, 22:16

a mi się jej cycki kompletnie nie podobają (tmi
widać, że przed op miała zwisy i po prostu złożyła w nie silikon, pod gruczoł...
jakieś są takie....jak dwa woreczki przymocowane do klatki piersiowej...na takiej szypule (giggle
ni to wygląda naturalnie, ni jak ładne silikonki (shake (puke
mi rowniez się nie podobaja,-bo jesli traz są 'podniesione" ??czy to znaczy ze wczesniej wisialy jej do pępka ? (wondering , dlatego pytałam stronę wcześniej kto jej tak popsuł piersi, i mam nadzieje, ze mnie ten chirurg do któego sie wybieram......

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: dyduska » 18 paź 2012, 02:26

Ja nie mam nic do Natalii i nie wnikam czy jest na nią nagonka czy nie, nie interesuje mnie to, po prostu odnośnie tych rysow twarzy sie czepiam, ze wg mnie to nawet jak sie schudnie to ma sie ta sama twarz tyle, ze chudsza, a nie totalnie zmienione rysy. Co do cyckow to mi sie osobiście podobają bo widziałam naturalne cycki, które podobnie wyglądały i chcecie wierzyć lub nie ale duże naturalne nie znaczy zwisniete do pasa. Na moj gust jej cycki tak właśnie wyglądają, jak naturalne, duże, szeroko rozstawione. To, ze są rozstawione na boki to tez taka uroda każdej z nas. Jedna ma piersi osadzone blisko siebie, a druga daleko. Ja mam akurat szeroko rozstawione i nawet jak sobie operacje zrobię to bedą większe, ale nie zbliża sie cudownie do siebie. Naszczescie nad tym nie ubolewam (giggle Oczywiście każdemu podoba sie coś innego. Jedne z nas lubią okrągłe pileczki, a inne wola zjeżdżalnie.... Jedne wola jednopasmowke, a inne autostradę ... (rofl
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
Eeku
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 919
Rejestracja: 13 mar 2011, 08:10
Lokalizacja: ?????

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Eeku » 18 paź 2012, 09:33

Dla mnie to wygladaja tak jak balon napelniony woda,automatycznie sie wydluza (giggle Identycznie wygladaja jej cycki.
Plastyka brzucha 25.02.11 Szczecin. Artplastica .Dr.Grazyna Nasinska-Jurek
Wiek 39 lat
Wzrost 1.67 cm.
Waga 54 kg.
Jedno dziecko 20 lat

Awatar użytkownika
malutka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 03 mar 2006, 13:17
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: malutka » 18 paź 2012, 16:10

Eeku pisze:Dla mnie to wygladaja tak jak balon napelniony woda,automatycznie sie wydluza (giggle Identycznie wygladaja jej cycki.
dobrze to ujęłaś (giggle (nod
ja bym się wstydziła pokazać z takim czymś...
założyłaby stanik czy bikini i od razu wyglądałaby sto razy lepiej (yes)

twarz ma cudną, ciało też, tylko ten biust... (puke
2006 525cc McGhan dr Kuna
2014 CKN i korekta uszu - dr Kuna
2016--> pęknięcie implantu, wymiana na Sebbin 645cc- dr Kuna :)))

Awatar użytkownika
olalaa1708
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 453
Rejestracja: 01 wrz 2009, 19:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: olalaa1708 » 22 paź 2012, 22:50

Sarka pisze:Dziewczyny czy któras z Was wie/ gdzies czytała - u kogo Natalia Siwiec 'podnosiła" piersi? Zazwyczaj wiekszosc zabiegów dotyczny powiekszania, rzadko mozna zobaczyc 'podnoszone za pomoca implantu", .. i boje sie czy czasem nie u dr Szczyta? Mi sie jej piersi bardzo nie podobają, a chcę lekko podniesc za pomoc implantu u Dr Szczyta stad moje pytanie..
Sarka, na pewno nie u Szczyta, w wywiadach opowiadala, ze piersi robila bedac w Brazylii.
6 maja 2010 - Brzuchanski - ES HP 375cc :)

Awatar użytkownika
kermitka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 564
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:07

Re: Natalia Siwiec

Post autor: kermitka » 23 paź 2012, 13:53

malutka pisze:
Eeku pisze:Dla mnie to wygladaja tak jak balon napelniony woda,automatycznie sie wydluza (giggle Identycznie wygladaja jej cycki.
dobrze to ujęłaś (giggle (nod
ja bym się wstydziła pokazać z takim czymś...
założyłaby stanik czy bikini i od razu wyglądałaby sto razy lepiej (yes)

twarz ma cudną, ciało też, tylko ten biust... (puke
Szczerze, to jestem w szoku czytając taką wypowiedź na forum poświęconym operacjom. Przecież nie każdy może piersi jak Lara Stone, idealne, naturalne, osadzone blisko siebie. A operacji nie gwarantuje, że będą idealne i wiele zależy od stanu wyjściowego. Natalia miała szeroko rozstawione swoje, to i po włożeniu implantów takie wyszły i przynajmniej wyglądają jak naturalne, duże piersi. I najwyraźniej jej piersi nie są takie "ohydne" skoro jest na nie popyt i pojawiają się w tylu męskich gazetach.

A co do rysów twarzy to jest to całkiem prawdopodobne, że po utracie wagi jej twarz właśnie tak wygląda. Sama byłam w szoku jak porównałam swoje zdjęcie, z okresu gdzie miałam kilka kg więcej. Twarz jak księżyc w pełni, a schudłam raptem 3 kg i mam mocno wyostrzone rysy, zaznaczone policzki, bardziej szpiczastą brodę i sobie pomyślałam, że wyglądam jak po jakimś wypełniaczu. Przy drobnej budowie ciała każdy kg zmienia nie tylko ciało, ale i twarz, a ona schudła aż 7 kg.

Awatar użytkownika
Julka20
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 310
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:18

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Julka20 » 23 paź 2012, 16:13

Zgadzam się z Kermitką,dajcie sobie ludzie spokoj z negatywnymi opiniami na temat jej biustu,takie ma i juz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”