A gdzie robiła Doda? cz. III

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: headie » 30 paź 2011, 23:02

No wiecie co.. Chciałabym miec takie masywne uda jak Dodzia. Masywna to może być Farna.

Awatar użytkownika
marieroos
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 109
Rejestracja: 15 lut 2011, 19:12
Lokalizacja: La Seyne sur Mer

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marieroos » 05 lis 2011, 23:51

izuniamini pisze: Pewnie macie racje dziewczyny, nigdy nie widzialam jej na zywo. Natomiast na zdjeciach wedlug mnie wyglada na taka nalana zaniedbana bazarowke, z kompletnym brakiem miesni, ktora ma alergie na orzechy i spuchla jej twarz. Z tego co widze w mediach, jest dla mnie odrazajaca, i kompletnie nie kobieca. Ciesze sie, ze nie posiadam jej cech "kobiecosci" :)))))
I prosze nie wsiadajcie na mnie, ze przeciez jej nie znam. Owszem nie znam, i oceniam tylko jej medialny wizerunek oraz fotki:)
Izuniamimi, az mnie zaciekawilo jak Ty wygladasz (clin
Daleko mi do wielbicielki Dody, ale z tego co wiem, to niejeden facet marzy o takiej "odrazajacej", "zaniedbanej" i "niekobiecej bazarowce", hehe (rofl
12 kwiecien 2011 - INSPIRA SRF 435g Full projection 4,9
wymiary przed: 68/77/162 48kg
wymiary po- w biuscie to 89 cm

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: shandapanda » 05 lis 2011, 23:56

http://www.pudelek.pl/artykul/36165/dod ... k_zdjecia/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zauwazylam,ze kiedy Doda nie ma przedluzonych rzes to wyglada na 10 lat starsza..okropna ma buzie na tych zdjeciach (no) za to dupcia i nozki miodzio (heart (yes)
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: vichy » 06 lis 2011, 02:08

ale narzekasz? (giggle ona poprostu zle umalowana i dlatego tak wyszlo okropnie na zdj.Pewnie ktos robil jej makijaz a nie ona sama.spojrz na innego modelki.Same makijaz!prywatnie dobrze wyglada. (makeup
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
JoannaOneInAMillion
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 552
Rejestracja: 23 sty 2010, 22:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: JoannaOneInAMillion » 06 lis 2011, 03:47

Jeju, jak czytam co poniektóre komentarze, to nie wierzę... Bo akurat mocny makijaż jej nie postarzał! Doda jest śliczna, zgrabna i kobieca... Nieco wyuzdana, bywa też kiczowata, ale jako kobiecie niczego nie można jej zarzucić... Może nie być w czyimś guście, ale nie można powiedzieć że jest gruba czy nieładna... Ciekawe jak wyglądają autorki takich postów i jak one wyglądałyby w oczach opinii publicznej (yes)
Diament- kawałek węgla, który zdołał zmienić swe Marzenia w Rzeczywistość...
Pilnie zamienię się na wcześniejszy termin konsultacji u dr Szczyta!!! Moja- październik 2014

Awatar użytkownika
izuniamini
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 29 lis 2006, 15:29
Kontakt:

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: izuniamini » 06 lis 2011, 15:38

marieroos pisze:
izuniamini pisze: Pewnie macie racje dziewczyny, nigdy nie widzialam jej na zywo. Natomiast na zdjeciach wedlug mnie wyglada na taka nalana zaniedbana bazarowke, z kompletnym brakiem miesni, ktora ma alergie na orzechy i spuchla jej twarz. Z tego co widze w mediach, jest dla mnie odrazajaca, i kompletnie nie kobieca. Ciesze sie, ze nie posiadam jej cech "kobiecosci" :)))))
I prosze nie wsiadajcie na mnie, ze przeciez jej nie znam. Owszem nie znam, i oceniam tylko jej medialny wizerunek oraz fotki:)
Izuniamimi, az mnie zaciekawilo jak Ty wygladasz (clin
Daleko mi do wielbicielki Dody, ale z tego co wiem, to niejeden facet marzy o takiej "odrazajacej", "zaniedbanej" i "niekobiecej bazarowce", hehe (rofl
Wygladam zupelnie przecietnie jak na moj gust, ani ladna ani brzydka:)
Poogladalam sobie rozne zdjecia Dody, i uwazam ze kilka stylizacji miala bardzo udanych, jakos te zdjecia, ktore zaprezentowalam, wywolaly we mnie takie odczucia negatywne. Kazda z nas pewnie miewa lepsze i gorsze dni, z gwiazdami nie jest inaczej. Dzisiaj widzialam jakies jej ostatnie fotki w takich jakby majtkach, jesli nie sa retuszowane to ma piekna skore na nogach, i juz absolutnie nie wyglada na nich masywnie ani grubo
Generalnie jej wyglad to nie jest moj typ urody, a byc moze rowniez patrze przez pryzmat jej wulgarnosci, uwazam, iz prawdziwej kobiecie to nie przystoi :) Sorry za te ostre slowa pod jej adresem, nie chcialam nikogo urazic

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: shandapanda » 06 lis 2011, 20:53

Ja nigdzie nie napisalam,ze ona jest brzydka (thinking Dla mnie jest rewelka (yes) tylko na tych ostatnich zdjeciach z pudla, gdzie nie ma profesjonalnego make up'u wyglada jakos inaczej, nie ladnie i 10 lat do przodu.
Wedlug mnie to wlasnie na odwrot Vichy- ona sama sobie zrobila ten makijaz, stad taki oplakany efekt.
Wyglada bardzo zwyczajnie.
Z kolei jak ma profesjonaly makijaz + przedluzone rzesy to wyglada przecudnie.

Nie rozumiem jednego... jesli komus sie ona nie podoba, to zaraz jest sie posadzanym o to,ze samemu jest sie pewnie zakompleksionym lub brzydkim (giggle

Wedlug mnie Doda jest piekna kobieta, ale bywaja dni,ze jak kazda z nas- ma gorszy dzien i wyglada brzydko.
I chyba kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie (sun
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: vichy » 06 lis 2011, 23:05

shandapanda pisze:Ja nigdzie nie napisalam,ze ona jest brzydka (thinking Dla mnie jest rewelka (yes) tylko na tych ostatnich zdjeciach z pudla, gdzie nie ma profesjonalnego make up'u wyglada jakos inaczej, nie ladnie i 10 lat do przodu.
Wedlug mnie to wlasnie na odwrot Vichy- ona sama sobie zrobila ten makijaz, stad taki oplakany efekt.
Wyglada bardzo zwyczajnie.
Z kolei jak ma profesjonaly makijaz + przedluzone rzesy to wyglada przecudnie.

Nie rozumiem jednego... jesli komus sie ona nie podoba, to zaraz jest sie posadzanym o to,ze samemu jest sie pewnie zakompleksionym lub brzydkim (giggle

Wedlug mnie Doda jest piekna kobieta, ale bywaja dni,ze jak kazda z nas- ma gorszy dzien i wyglada brzydko.
I chyba kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie (sun

czemu piszesz o mnie chyba wiesz ze ten watek tylko o Dody (giggle
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: bluebeleczka » 07 lis 2011, 00:26

a co ma uroda do wyrazenia opini ?
nawet gdybym byla ostatnia maszkara na swiecie to nie zmienia faktu ze ktos inny moze mi sie nie podobac.

nie jestem dody fanka i juz pewnie nie bede. nie uwazam ze jest brzydka lub ladna. przecietna, zazwyczaj dobry makijaz, niezle cialo, ale zadna rewelacja.

wyluzujcie, doda to twarda dziewczynka, niejedna krytyka przyjela na "klate", wasze opinie jej zmoga. (giggle
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
marieroos
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 109
Rejestracja: 15 lut 2011, 19:12
Lokalizacja: La Seyne sur Mer

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marieroos » 07 lis 2011, 13:35

Pewnie, ze mamy prawo do wlasnej opinii. I co za tym idzie, mamy prawo do dyskusji - oby ta byla na poziomie:) Zeby wyrazic swoje odczucia - czy nam cos odpowiada czy nie - nie trzeba zaraz uzywac obrazliwych epitetow i bedzie cool (bronze
Jesli chodzi o Dode to wydaje mi sie, ze poprawki chirurgiczne wplynely dla niej na plus. Oby nie przesadzila! Choc ten wielki tatuaz na plecach jest dla mnie anty sexi. Co do stroju czy make up-u, to widac golym okiem, ze zalezy dziewczynie na wzbudzeniu prowokacji, ale ciagle do Lady Gaga jej daleko (giggle
12 kwiecien 2011 - INSPIRA SRF 435g Full projection 4,9
wymiary przed: 68/77/162 48kg
wymiary po- w biuscie to 89 cm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”