doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 21 kwie 2009, 23:44

piersi sa tak oczywista oczywistoscia ze nawet nie warto o nich po raz kolejny wspominac
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 22 kwie 2009, 07:28

taaajest tak naturalna jak nasze piersi :) wię mamy pięne piersi z natury :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 22 kwie 2009, 10:18

nefertari, dobre hehe ma laska kase to szaleje a co to dla niej ,tylko mogła by nie ściemniać bo po co
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Martucha152
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2008, 12:44
Kontakt:

Post autor: Martucha152 » 22 kwie 2009, 10:20

Dziewczyny odnośnie urody Dody.Doda jest z tego miasta ,z którego ja pochodzę i mieszkałam w nim 28 lat.Zanam ją z widzenia tak jak każdy w tym małym mieście,a jej rodziców znam troche bliżej bo jej tata mnie trenował.
Słuchajcie ona jest naprawdę ładna! Jest uzależniona od makijażu i nie wiem czy jest ktoś poza kosmetyczką kto nie widział jej bez makijażu.Pytałam tą kosmetyczke jak doda wyglada nie pomalowana ....no i podobno ślicznie.Bez operacji wyglądała dużo skromniej ale też była ładna.Jest faktycznie niewysoka ale dość filigranowa i mnie sie podoba.Może nie odpowiada mi jej obecny image i nie ubrałabym sie tak nigdy ale przecież każdy ma swój gust.
Podobno to całkiem fajna i normalna dziewczyna,która ma bardzo kochających rodziców.
Zrobiła kilka operacj plastycznych ale przeciez każda z nas cos poprawiała tylko nie wszystkie z tym sie tak afiszujemy.

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 22 kwie 2009, 15:04

ja tez uwazam ze jest normalna dziewczyna a jej skandaliczne zachowanie i pyskate wypowiedzi sa sprzedajne wiec robi to z czego ma najwiecej na chleb.
siedzac obok, przysluchiwalam sie jej i obsorwowalam, byla mila dla kazdego, sympatyczna usmiechnieta dziewczyna, byla jurorka na wyborach miss, i pomimo ze te dziewczyny byly zalosne i zalosnie brzydkie, byla dla nich mila, zadnego przykrego slowa, mysle ze kreuje sie na taka w mediach, bo wypelnia luke jakiej nikt inny nie potrafi tak dobrze zalatac jak ona.
podziwiam ja za to ze pomimo 25 lat ma slawe i tyle kasy o ktorej inni moga tylko pomarzyc, za spryt, za to ze nikt jej nie przegada i pomimo ze nieraz wypowiada sie nieskladnie, ci co wypowiadaja sie bardzo skladnie sie jej boja.
jest super dziewczyna, co poniektore ofiary losu powinny brac z niej przyklad a nie krytykowac.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Post autor: shandapanda » 22 kwie 2009, 16:49

Jak obejrzalam ten filmik to padlam na cycki... :badgrin: Nieeee,usta i nos 100% naturalne :roll: Nie mam nic do operacji bo przeciez sama juz jedna przeszlam ale po co ludziom w oczy klamac? To tak jak naciagnieta na maksa Nicole Kidman wciska kit,ze nie miala ZADNEJ operacji 8-) hahaha :badgrin:

Dody nie lubie i nigdy nie polubie.. tylko fajna z niej dupa, nic poza tym.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 22 kwie 2009, 18:30

jest fajowo ZROBIONA nie ma co ukrywac, ale na Bxxa jej sie nie da sluchac, na nia mozna tylko patrzec. przedszkolaki potrafia lepiej sklecic zdanie niz ona.

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 22 kwie 2009, 18:35

tak, jest raczej tylko do patrzenia :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 22 kwie 2009, 19:52

Martucha152, ale my nie twierdzimy, ze ona jest brzydka czy jakas pomylona, tylko po co tak klamie jak i tak widac, ze przeszla niejedną operacja? Żałosne jest takie zachowanie poprostu :roll:
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 22 kwie 2009, 22:48

karolka69 pisze:Martucha152, ale my nie twierdzimy, ze ona jest brzydka czy jakas pomylona, tylko po co tak klamie jak i tak widac, ze przeszla niejedną operacja? Żałosne jest takie zachowanie poprostu :roll:
moze po to, zeby uniknac kolejnych pytan. powiedzmy sobie szczerze gdyby powiedziala: "ok, zrobilam sobie cycki, nos i napompowalam usta" to mysle ze dziennikarze by sie tym nie zadowolili i zaczeli jej wiercic dziure w brzuchu i zadawac milion pytan z tym zwiazanych. a tak doda mowi ze jest piekna natura i ma na wszystko wy...............
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”