Ewa Minge

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Post autor: stradapl » 13 mar 2008, 12:19

dziewczynki, gdyby botox nie wyprostowywal zmarszczek mimicznych to po co by go robic? Ja mam 41 lat i botox robilam dopiero? 3 raz. Bardzo pomaga- mnie sie wydaje jakby zmarszczek ubywalo!- juz po 6 miesiecznym uplywie podania i jakby ten okres mi sie wydluzal . Zaznaczam jednak ze ja mam bardzo cienka skore i bardzo plytkie zmarszczki. Jak mialam 38 lat nie moglam nawet czola zmarszczyc i dermatolog odmowil mi aplikacji botox-u twierdzac ze jeszcze za wczesnie.

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Post autor: GoniaL » 16 mar 2008, 17:38

[quote="stradapl"] . Zaznaczam jednak ze ja mam bardzo cienka skore i bardzo plytkie zmarszczki. quote]
I o to chodzi! Gdybyś miała głębsze bruzdy to potrzebny byłby także wypełniacz. Poza tym w pewnym wieku (liczy się wiek skóry a nie metryka :!: ) elastyczność skóry ulega znacznemu zmniejszeniu, więc zdarza się że botox wygładzając jedno miejsce może nadmiernie uwydatniać zwiotczenie innej okolicy.

A1980
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 597
Rejestracja: 16 lip 2008, 17:30

Post autor: A1980 » 26 lip 2008, 17:16

Ewa Minge nosi peruki i dlatego jest w stanie tak szybko zmieniać swoje fryzury.Widziałam ja bez peruki ze 2 lata temu.Miała wtedy krótki,proste,czarne włosy.Za 2 tyg widziałam ja w tv,miała rude,długie,kręcone;program na żywo.A za jakiś tydz jakiś inny program life,miała długie,proste,czarne

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Post autor: GoniaL » 05 sie 2008, 17:42

nie tak dawno dane było mi zobaczyć ją na 'żywo". Usiadła przy restauracyjnym stoliku tuż obok mnie. Peruki nie miała na 100%. Być może że coś czaruje z wlosami ale nic nie zmieni faktuże sam gatunek ma rewelacyjny. Jedyne co razi to usta- zbyt powiększone jak na mój gust. W rzeczywistości wygląda lepiej niż w telewizji. Zupełnie nie przypominała tej maski którą czasami można było zobaczyć. Być może kamera jej nie kocha 8-)

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 01 wrz 2008, 02:13

:?
Ewa Minge zwana polskim Michaelem Jacksonem przysięgała niedawno w wywiadzie, że nigdy, przenigdy nie zrobiła sobie żadnej operacji plastycznej.

To tak niedorzeczne, że aż trudno skomentować. Spójrzcie tylko na jej najnowsze zdjęcia. Zaczyna przypominać słynną Jocelyn Wildenstein, "kobietę-kota", która oszpeciła się dla ekscentrycznego, bogatego męża.

Dla kogo oszpeciła się Minge?
http://img153.imageshack.us/img153/7554 ... e4aqe6.jpghttp://img136.imageshack.us/img136/2509 ... e5bdg3.jpghttp://img255.imageshack.us/img255/7964 ... e5cng7.jpg
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 01 wrz 2008, 08:19

oczywiście ostrzykiwanie ust i botox to nie operacje :badgrin:
ale brwi jej nie podjechały do góry od kremu przeciwzmarszczkowego ;)
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 01 wrz 2008, 08:25

Ja nie rozumiem dlaczego ona sobie tych brwi nie zostawi w spokoju w formie naturalnego, seksownego łuku, a nie taka krecha prosta pod kontem. Dziwacznie to wyglada. Mysle ze to glownie wlasnie przez ten kształt (nawet nie wysokosc bo ja tez mam brwi wysoko dosc) jej twarz ma taki dziwny wygląd.

I ten nosek to mi na robiony wyglada ;)
W puder matujący też mogłaby zainwestować :badgrin: :badgrin: :badgrin:

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: samanta_kafe » 01 wrz 2008, 11:51

virriel pisze:Ja nie rozumiem dlaczego ona sobie tych brwi nie zostawi w spokoju w formie naturalnego, seksownego łuku, a nie taka krecha prosta pod kontem. Dziwacznie to wyglada. Mysle ze to glownie wlasnie przez ten kształt (nawet nie wysokosc bo ja tez mam brwi wysoko dosc) jej twarz ma taki dziwny wygląd.
żeby o niej mówili, tym samym żeby jej kreacje, niekoniecznie udane, się sprzedawały, musi jakoś przyciągać uwagę (podobnie jak bohaterka innego wątku tutaj - Doda ;) ) i może to włąsnie jest jej sposób na to. a może, jak ta nieszczęsna kobieta-kot, którą ostatecznie mąż i tak zostawił już po pierwszej operacji (a przeszła ileś-dziesiąt), tak lubi hehe :badgrin:


W puder matujący też mogłaby zainwestować :badgrin: :badgrin: :badgrin:
mnie akurat takie wpadki pocieszają - niektórzy mają taką cerę że jak widać żadne zabiegi, żadne pieniądzie, jej nie ujarzmią - przykład powyżej (i ja niestety :evil: ) - więc dla mnie - pocieszające że nie tylko ja się z tym zmagam hahahaha :badgrin:
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 01 wrz 2008, 18:44

ola108 pisze:ale brwi jej nie podjechały do góry od kremu przeciwzmarszczkowego
może sa tak naciągnięte od wsuwek :badgrin: :badgrin:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
Tara
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2005, 18:16

Post autor: Tara » 11 wrz 2008, 09:06

Botox na pewno...40-stki nie mają twarzy bez ani jednej zmarsczki :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”