Blondynki Blondyneczki cz.2.

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
czwala
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 475
Rejestracja: 01 lis 2006, 12:33
Lokalizacja: TrÃłjmiasto
Kontakt:

Post autor: czwala » 09 gru 2007, 21:20

Z pelnym szacunkiem dla Pani Beaty Tyszkiewicz, dla tego co zrobila w zyciu i co osiagnela, to jak ja widze w telewizji, jak sie wypowiada to cos mnie drazni...
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

29.11.2006 - Dr Grobelny - powiêkszanie piersi

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 09 gru 2007, 21:37

Są nawet teorie, że umarła z powodu komplikacji po powiększeniu biustu- w latach 60-tych używano do tego celu specjalnych gąbek, co zwiększało ryzyko infekcji i innych nieprzyjemnych komplikacji :roll:

A tutaj jest cytat odnośnie jej poprawiania urody:

"She had plenty of plastic surgery. Along with dental work, she bleachd her brunette hair, had rhinoplasty, a chin implant, forehead extended, and some eyelid surgery... She also probably had breast augmentation as well."

I jeszcze link:
http://www.celebrityplasticpics.com/mar ... urgery.htm

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 09 gru 2007, 22:28

virriel, zeby tylko gabek.. ponoć kombinowali z parafina, guma arabska, kościa sloniowa :oops:
W latach 50 stosowali bezposrednie iniekcje zelu silikonowego, czego przyczyna byly nie rzadkie zabiegi mastektomii z powodu zapalen, bliznowacenia i bolu...
W latach 60 juz były wszepy z sola fizjologiczna badz silikonem, takie prototypy obecnych wkladek..

A MM była robiona, i zapewne nie ona pierwsza ;) Ale czy komplikacje po powiekszeniu piersi było przyczyna smierci? hmm - ciezko powiedziec. Jak swiat długi i szeroki tak teorii na temat jej smierci jest multum. Ja obstawialabym zaburzenia psychiczne, które przyczynily sie do samobojstwa.. ale jaka jest prawda? tajemnica w grobie zostala ;)
Kiedys ogladałam program o komplikacjach (zaburzeniach psychicznych) po wszczepieniu implantow silikonowych. Jezeli w dzisiejszych czasach, przy dzisiejszym zaawansowaniu technologicznym przy produkcji wkładek - takie rzeczy maja miejsce, to ja nie chce wiedziec co sie działo 50 lat temu :|
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 09 gru 2007, 22:41

Rina pisze:virriel, zeby tylko gabek.. ponoć kombinowali z parafina, guma arabska, kościa sloniowa :oops:
W latach 50 stosowali bezposrednie iniekcje zelu silikonowego, czego przyczyna byly nie rzadkie zabiegi mastektomii z powodu zapalen, bliznowacenia i bolu...
W latach 60 juz były wszepy z sola fizjologiczna badz silikonem, takie prototypy obecnych wkladek..
Wiem, wiem- dużo o tym czytałam, nawet mam książkę na ten temat ;) Ale co do Merlin, to spekulowano, że wszczepiła sobie gąbkę Ivalon czy jakoś tak (już nie pamiętam dokładnie)- wtedy uważano, że gąbki lepiej łączą się z tkankami niepowodując otorbienia i wysycenia torebki wapniem co prowadziło do tzw. "sutka kamiennego" :roll:
Upiorne to wszystko, ale w sumie fascynujące ;)

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 13 gru 2007, 18:09

oooo no to podaj mi tytul i autora, z checia sobie kupie i poszerze swoja wiedze :-)
Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 13 gru 2007, 18:24

virriel pisze:
Rina pisze:virriel, zeby tylko gabek.. ponoć kombinowali z parafina, guma arabska, kościa sloniowa :oops:
W latach 50 stosowali bezposrednie iniekcje zelu silikonowego, czego przyczyna byly nie rzadkie zabiegi mastektomii z powodu zapalen, bliznowacenia i bolu...
W latach 60 juz były wszepy z sola fizjologiczna badz silikonem, takie prototypy obecnych wkladek..
Wiem, wiem- dużo o tym czytałam, nawet mam książkę na ten temat ;) Ale co do Merlin, to spekulowano, że wszczepiła sobie gąbkę Ivalon czy jakoś tak (już nie pamiętam dokładnie)- wtedy uważano, że gąbki lepiej łączą się z tkankami niepowodując otorbienia i wysycenia torebki wapniem co prowadziło do tzw. "sutka kamiennego" :roll:
Upiorne to wszystko, ale w sumie fascynujące ;)
virriel, podaj namiary na tę książkę, mam nadzieję, że jest w naszym ojczystym języku ;)
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 13 gru 2007, 20:50

i ja chetnie ja przeczytam VIRRIEL dawaj ;)

co do pani Tyszkiewicz to ona dla mnie nie ma nic w sobie :doubt: ale ja lubie ;)
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 13 gru 2007, 22:22

Nie wymagam wiele od życia. Jestem symbolem seksu i to mi wystarcza :)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 14 gru 2007, 09:40

Ja taż. Tak kobieta jest dla mnie uosobieniem sexu.Nie znam innej równie seksownej która potrafi mówić,jeść,chodzić,usmiechac sie ...itd ja MM. Duzo jest ładnych kobiet,ale nie koniecznie emanuje z nich sex :-)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 14 gru 2007, 12:08

A ja znam..równie sexowną.mimo iż jest brunetką...
Merlin jest jak dla mnie za bardzo cukierkowa..i za duzo facetów do niej wzdychało... :-D
A ja jestem zachłanny i chcę mieć to swoje cudo tylko dla siebie..
jestem ..jaki jestem

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”