doda ma mniejsze cycki?!

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 29 wrz 2007, 13:24

ŻENADA!!!! Sama się ośmieszyła - ona dała 1 punkt, a profesjonaliści w tej branży- 5.

Jej autokreacja chyba wymknęła się spod kontroli. Postawiła sobie 'fotel dla królowej', przyniosła własne zdjęcie oprawione w futerko i za każdym razem podkreślała, jaka jest wspaniała.

Kiedyś oglądałam z nią wywiad, w której mówiła, że w dzieciństwie rodzice powtarzali jej, że zawsze jest najpiękniejsza, najmądrzejsza i wszystko NAJ. No i się okazuje, że pochwały są dobre, ale w nadmiarze mogą zryć psychikę.

Ona nie zachowuje się, jak normalna osoba - ma ogromne Ego i jeszcze większe mniemanie o sobie.
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 29 wrz 2007, 13:56

Nie znam jej i psychologiem też nie jestem, ale wydaje mi się, że ona tak naprawdę nie jest tak pewna siebie jaką zgrywa i to jakie sprawia wrażenie to do pewnego stopnia taka otoczka.
Mi się wręcz wydaje, że ona ma problemy z samooceną...
Nie toleruje żadnej krytyki, musi być w centrum uwagi, nie lubi ładnych kobiet- dlaczego?
Jak ktoś jest pewny siebie to nie potrzebuje w taki sposób zwracać na siebie uwagi otoczenia i nie boi się konfrontacji z konkurencją ani krytyki. Tak samo jeśli ktoś jest naprawdę inteligenty to nie musi tego udowadniać, bo każdy to zauważy. I podobnie z urodą- jeśli jest się idealnym to po co chirurgia plastyczna, PS, kilogram tapety na twarzy i ciągłe gadanie o tym, że się jest pięknym? Takich rzeczy nie trzeba udowadniać, a prawdziwe piękno nie potrzebuje dodatków ani reklamy. I jeszcze wykorzystywanie swojej pozycji (mam na myśli jurora) do poniżenia przeciwnika? Czy to nie poniża jej samej i nie świadczy o słabości?

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 29 wrz 2007, 15:31

Virriel - dokładnie się z Tobą zgadzam.
Panna ma problemy ze sobą i za nic w świecie nie zniesie krytyki. Na tą odpowiada wzmożonym atakiem. Sama może komuś nagadać, a jak ktoś spróbuje jej coś, to wpada w szał i plecie co jej ślina na język...przykład: prezenter delikatnie zażartował z tonu jej głosu, to oburzona stwierdziła, że ma ją przeprosić :roll:

Awatar użytkownika
sweetgirl
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 169
Rejestracja: 19 lip 2007, 05:17
Lokalizacja: Bytom

Post autor: sweetgirl » 29 wrz 2007, 16:44

8.08.2007-PowiĂŞkszenie piersi Bytom - Miechowice Dr.Janina Janicka - Grabowska-JUZ PO :)

Operacja nosa- 9.01.2008r -Juz po :( -zaÂłamana

24.02.2009-Poprawka nosa- juz po!- Narazie jest super :)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 29 wrz 2007, 22:16

widzialam to. brak mi slow. poprostu brak. to jest tak zenujace, ze powinni ja odizolowac i zamknac w psychiatryku poprostu...
Próżność to mój ulubiony grzech...


Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Post autor: Edyta76 » 05 paź 2007, 22:58

normalnie prostytutka :badgrin:

zauwazylyscie ze czesto zaklada wysokie kozaki?

czy to nie przez krzywe nozki?
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 05 paź 2007, 23:01

Bo w wysokich kozakach lepiej sie jej nogi prezentuja, tak samo jak rzadko nosi spodnie
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Post autor: GoniaL » 06 paź 2007, 14:47

Ale te z futerkiem to nie był zbyt trafny wybór. Wyeksponowała swoje krótkie nogi :badgrin:

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 06 paź 2007, 17:08

Oj ta Dodzia :-D
Fajne ma te pośladki, nie powiem. Jednak do idealnej pupy to jej sporo brakuje- przynajmniej jak na mój gust.
Kozaczki z futerkiem- totalna porażka :badgrin: A nogi to wiadomo nie od dziś, że krótkie i krzywe ;)

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”