Julia Dybowska i inne z instagrama II

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
manerka5
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 832
Rejestracja: 07 wrz 2016, 17:39

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: manerka5 » 01 wrz 2017, 21:38

Dziewczyny a może Wy mi wytłumaczycie co stało się z twarzą Donatelli Versace? Natknęłam się na jej zdjęcia z młodości i jestem w ciężkim szoku... piękna była z niej kobietka... a teraz ? Nie znam nikogo kto wyglądałby podobnie.. wypełniaczy to ja tam nie widzę twarz sucha jak wiór. I ten nos .. jakby powiększył się dwukrotnie .. masakra
21.11.2016r. -> dr Broma 425 XH Silimed Natural
19.02.2018r. -> dr Zachara CKN

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: linda86 » 04 wrz 2017, 12:20

Piekna to ona nigdy nie byla ;-) Donatella wyglada obecnie jak mnostwo poludniowych Wloszek 60-75 lat majacych pieniadze. Wloszki z natury maja brzydka skore, zniszczona dodatkowo obsesja opalania sie na heban przez cale zycie, tonami wypalonych papierosow i lirami wypitego alkoholu. Do tego dochodza rozne poprawki estetyczno-chirurgiczne, kiczowaty gust i taki pozniej osiaga sie efekt... Oczywiscie Donatella jest przypadkiem ekstremalnym, ale wiele kobiet, ktore widze codziennie na ulicy, prawie niczym jej nie ustepuje.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: marryme » 04 wrz 2017, 14:37

Dla mnie to jest jakies wielkie nieporozumienie,ze Donatella jest przedstawiana w mediach jako czolowa ofiara operacji plastycznych.Co jakis program,artykul to zaraz pokazuja Donatelle.Przeciez ona wcale nie wyglada na taka ktora zrobila duzo zabiegow! To jest po prostu koszmarnie brzydka i zniszczona przez uzywki kobieta i w mlodosci rowniez uroda nie grzeszyla.Media absolutnie za kazdym razem pokazuja jej zdjecia gdzie ma rozjasnione brwi tak mocno,ze sa niewidoczne i a do tego mocny,czarny makijaz oczu.Sorry ale w takiej "stylizacji" to nawet najpiekniejsza kobieta bedzie wygladac jak orangutan.Usta ma na pewno zrobione w taki charakterystyczny "wloski" sposob,ukladaja sie w podkowke nad zebami.Nos jak dla mnie to ma taki sam.
Jest tyle zmasakrowanych przez chirurgie plastyczna kobiet a doczepili sie tej biednej Donatelli ktorej jedynym "przestepstwem" jest po prostu brak urody.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 05 wrz 2017, 01:28

Na plazy ma takie foto straszne sama sucha skora i silikony jak pilki sterczace....a usta az popekane
Kazdy sobie raczej zadaje pytanie dlaczego majac tyle pieniedzy i korzystajac juz z chirurgii ona tak wyglada. No bo sa wiadomo projektanci ekscentrycy ktorzy dziwnie wygladaja ale jednak nie korzystaja z zabiegow a przynajmniej tak wygladaja jakby tego nie robili namietnie typu karl l czy v westwood sa i tacy co korzystaja i jest na plus gorgio armani. No i jest donatella ktora korzysta i jest na minus....

Awatar użytkownika
Natalia411
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2566
Rejestracja: 20 wrz 2016, 19:48

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Natalia411 » 05 wrz 2017, 14:39

Moim zdaniem u Donatelli to wina przedewszystkim tego ze ktos jej dal za duzo kwasu w boki ust przez co powiekszyly jej sie na boki i zatracily swoj kształt naturalny sa do jej urody za szerokie, skore ma bardzo zniszczona od opalania no i ten brak brwi tez robi swoje poza tym wlosy tez nie jest to jej kolor. No i ten makijaż tez nie koniecznie
Piersi: Anatomki - silimed natural 475 xh

Awatar użytkownika
manerka5
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 832
Rejestracja: 07 wrz 2016, 17:39

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: manerka5 » 05 wrz 2017, 18:14

Właśnie nigdy tego nie rozumiałam jak szlam zrobić usta a koleżanki mowily' tylko nie zrób z siebie Donatelli' .. WTF!? Dla mnie to wyglada jakby ani grama kwasu nie miała jest tak sucha, a porównując jej zdjęcie z młodości to nie ta sama osoba, uważam ze kiedyś była naprawdę ładna kobieta . A nos jakby ktoś jej mocno przywalił (punch (giggle

We mnie wzbudza litość bo jak na nią patrzę mam wrażenie jakby była na cos bardzo poważnie chora.. byłam kilka razy we Włoszech No i nie widziałam tak ekstremalnie wysuszonych pań, Włoszki fakt, nie sa urodziwe ..
IMG_9689.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
21.11.2016r. -> dr Broma 425 XH Silimed Natural
19.02.2018r. -> dr Zachara CKN

martazajac19811
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1694
Rejestracja: 27 sie 2016, 06:59

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: martazajac19811 » 05 wrz 2017, 19:04

O kurcze, ale byla ladna.

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: mikamika » 05 wrz 2017, 19:13

Moze nie wszystko da poprawić, a moze juz jej niezależny. Ten film o niej jest fajny i kobieta która gra jej role jest ładna.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: marryme » 07 wrz 2017, 16:28

Dla mnie nigdy nie była ładna
IMG_1986.JPG
IMG_1985.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: babina7 » 07 wrz 2017, 18:24

dla mnie też..
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”