Umówić sie czy nie? - dla niezdecydowanych i doradców

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 04 lut 2009, 20:13

Najlepsza na takie numery jest zwykla obojętność (na początek może byc udawana ;) ).
"Ok, oczywiście, ze będziemy przyjacólmi, ale teraz sorki bo muszę leciec po nowy tusz do rzęs"
Po prostu potraktuj te jego proby kontaktu na luzie, bez emocji, olej go normalnie.... Po to je robi żeby sprawdzić czy jeszcze na Ciebie działa. Sorki za szczerosc :oops: .
Obojetność boli zawsze najbardziej.

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 04 lut 2009, 20:19

-asia pisze:Najlepsza na takie numery jest zwykla obojętność (na początek może byc udawana ;) ).
Potwierdzam jako facet....Bardzo dla niego boląca ,ale skuteczna terapia...Możesz jeszcze wspomnieć,że właśnie nie masz czasu,bo umówiłaś się ze znajomym.... :badgrin:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 04 lut 2009, 21:12

.. że ze znajomym...to nie wiem czy dobry pomysł, bo może pomyśleć ,że chcesz się odegrać albo bierzesz go na "zazdrość"
( chociaż męski głos Janko jest w tym wypadku znaczący - więc sprawa do przemyślenia ;)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 04 lut 2009, 21:29

Pamietaj tylko,ze niektorzy faceci lubia igrac uczuciami; to znaczy nie tak do konca zdaja sobie z tego sprawe,ale ich ego gdy Ty przestajesz za nim szalec cierpi, jego duma i poczucie wartosci; po prostu uwielbiaja gdy sie wkolo nich skacze bo czuja sie tacy mescy, i niekiedy ich slowa(ktorych my kobiety bysmy po zerwaniu nie powiedzialy aby nie dawac nadzieji) są po to aby ci sie tylko przypomniec, nic wiecej,zeby w razie czego miec cos "na zapleczu",to nie ma nic wspolnego z ich powrotem uczuc... wiem to z wlasnego doswiadczenia.
Juz kiedys gdzies pisalam,ze moj byly nawracal mi sie przez 3 lata,ze niby "cos" a jednak "nic"... pamietam jego tekst przez telefon" a co bys powiedziala gdybym chcial do ciebie wrocic"...ja oczywiscie pelna nowych nadzieji a on-okazalo sie,sobie tylko tak bez zadnych konsekwencji powiedzial, bo mooooze kiedyys.....chcial po prostu wiedziec co ja o tym mysle...zalosne to. Dlatego lepiej uwazac,i nie wierzyc zbytnio w te piekne slowka,ktore oni PO ZERWANIU mowią... :roll:

mam jeszcze wiele przykladow w rekawie, i tak prawde mowiąc od tego jednego faceta,reszta jakos z godnoscia potrafila dac mi spokoj- za co dzisiaj ich szanuje...
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
kejt_1987
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 381
Rejestracja: 02 lut 2008, 21:30

Post autor: kejt_1987 » 04 lut 2009, 21:40

janko2 pisze:Z jego strony to pewnie taka mała sonda,czy moglibyście jeszcze być razem...
2 razy pytał czy mam kogoś... Za każdym razem odpowiadałam, że to już nie jest jego sprawa. Nie wiem co on kombinuje :|
-asia pisze:Po prostu potraktuj te jego proby kontaktu na luzie, bez emocji, olej go normalnie....
Staram się jak mogę. Na szczęście nie widział jakie emocje wczoraj we mnie wywołał. A w swoich wypowiedziach raczej nie dałam po sobie poznać, że mnie coś ruszyło...
janko2 pisze:-asia napisał/a:
Najlepsza na takie numery jest zwykla obojętność (na początek może byc udawana ;) ).



Potwierdzam jako facet....Bardzo dla niego boląca ,ale skuteczna terapia...Możesz jeszcze wspomnieć,że właśnie nie masz czasu,bo umówiłaś się ze znajomym.... :badgrin:
Obojętność boli nie tylko facetów. Pewnie dlatego tak mnie zabolał jego tekst, że chciałby, żebym kogoś miała :? chciałabym, żeby ta obojętność z mojej strony nie musiała być już udawana. Wykończy mnie ta nerwówka.
-asia pisze:... a propos ... masz porządny tusz ??? ;) :-)
czy ja wiem czy on porządny jest ;) nie mogę się jakoś rozstać z Lash Architect L'oreal ;) ale zawsze mogę iść na zakupy i poszukać czegoś nowego :badgrin:
Londyjka pisze:Dlatego lepiej uwazac,i nie wierzyc zbytnio w te piekne slowka,ktore oni PO ZERWANIU mowią...
Nie wierzę mu. I to też mu powiedziałam, jak mi zaczął mówić, że jestem dla niego ważna. A jak się do mnie zwrócił "Perełko" to się wściekłam :? powiedziałam, żeby tak do mnie nie mówił.
Londyjka pisze:Juz kiedys gdzies pisalam,ze moj byly nawracal mi sie przez 3 lata,ze niby "cos" a jednak "nic"... pamietam jego tekst przez telefon" a co bys powiedziala gdybym chcial do ciebie wrocic"...ja oczywiscie pelna nowych nadzieji a on-okazalo sie,sobie tylko tak bez zadnych konsekwencji powiedzial, bo mooooze kiedyys.....chcial po prostu wiedziec co ja o tym mysle...
Koszmar. Jak można byc tak bezczelnym :evil: Zaczynam powoli wątpić w to, czy istnieją jeszcze normalni faceci :roll: (bez urazy, Janko, to nic osobistego ;) )

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 04 lut 2009, 22:57

kejt_1987 pisze:Obojętność boli nie tylko facetów. Pewnie dlatego tak mnie zabolał jego tekst, że chciałby, żebym kogoś miała :? chciałabym, żeby ta obojętność z mojej strony nie musiała być już udawana. Wykończy mnie ta nerwówka.
Nic Cię nie wykończy...Skoro dzwoni,to zapewne nie macie innej formy kontaktu..nie wiem..odległość czy cos w tym rodzaju..Po jakiego grzyba odbierasz od niego te telefony...Musisz się odciąć,skoro rozmowy z nim mają taki destrukcyjny wpływ na Ciebie..
Czy Ty sama się nie oszukujesz i nie szukasz z nim wspólnej płaszczyzny..Nie wiem..żeby do końca nie zerwać kontaktu...
kejt_1987 pisze: Koszmar. Jak można byc tak bezczelnym :evil: Zaczynam powoli wątpić w to, czy istnieją jeszcze normalni faceci :roll: (bez urazy, Janko, to nic osobistego ;) )
Ostatnio wszyscy mnie przepraszają i każą nie brać czegoś do siebie... :evil: ... :badgrin:
Nie bójcie się..nie obrażam się tak łatwo i staram się mieć dystans do siebie...Ogólniki mnie na ogół nie ruszają...Spoko.... :badgrin:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 05 lut 2009, 10:42

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ieszne.gif http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ieszne.gif (sorry, nie moglam sie powstrzymac :oops: ...)

ewa, czemu nic nie piszesz ? stesknilam sie za twoimi postami ! :p
czy wiesz ,jak dluuuugo sie juz ta twoja historia ciagnie ??? (i musze powiedziec : "a nie mowilam !" :badgrin: ;)

janko... chcialam juz wczesniej zapytac :oops: ...
czy twoja zona nie wkurza sie ,ze ciagle tutaj ,u nas przesiadujesz ??? http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 000003.gif

a moze ona tez jest w gronie naszych forumowiczek :?:

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 05 lut 2009, 11:35

Samanthii pisze:janko... chcialam juz wczesniej zapytac :oops: ...
czy twoja zona nie wkurza sie ,ze ciagle tutaj ,u nas przesiadujesz ???

Każdy ma jakieś zboczenie..ja myślę ,że moje jest takie niegroźne. ... :badgrin:
Za dobrze mnie zna i pewnie wie,że zakazami nic nie wywalczy..nie z moim charakterkiem.... :evil: ...
A po drugie ..może mnie zawsze skontrolować ,prawda..Więc jednak jakiś tam bat nad sobą mam..,Chociaz nie powiem,że mam odech cenzora na swoim karku.W swoich wypowiedziach jestem nieskrępowany i nie wyobrażam sobie inaczej... :oops: ...
Po trzecie ..po całym dniu..lubie tu na forum odreagować i poczytać ciekawe rzeczy...W końcu to ono było tym języczkiem u wagi ,który dopomogło mi w podjęciu decyzji o operacji...

Teraz mam nowy nosek ..no i Was.... :p
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 06 lut 2009, 21:17

Ewawawa nie będzie zadowolona kiedy zajrzy do tego wątku..wiecie przecież ,że wyjechała i nie może tu zaglądać...
Napiszcie chociaż słówko... ;)
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 06 lut 2009, 21:22

janko2 pisze:Ewawawa nie będzie zadowolona kiedy zajrzy do tego wątku..wiecie przecież ,że wyjechała i nie może tu zaglądać...
Napiszcie chociaż słówko... ;)

Janko to podsuń nam paru fajnych facetów to może coś się będzie działo :badgrin: ;)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”