Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: jaaa » 27 lut 2011, 22:47

to nie jest choroba gdyby tak bylo leczylisby sie homo i bylyby same homo pary;) bo jak choroba to sie da wyleczyc
KROPKA

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: cytryna88 » 27 lut 2011, 22:53

majamajamaja myślisz niesamowicie stereotypowo, generalizujesz totalnie. Są tu osoby, których bliscy są homoseksualni, mój najlepszy przyjaciel również jest (daję sobie głowę uciąć, że nikt z was by sie nie domyślił, gdyby go poznał- po jego chłopaku też w ogóle nie widać), to niezbyt przyjemne czytać o nich, że są "wynaturzeni" . Ja poznałam samych dobrych i przychylnych ludzi- są tacy i tacy.

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: jaaa » 27 lut 2011, 23:44

dokładnie nie jest to mile czytac jakby cholera to byl ich wybor ciagle ich oceniacie i te sformuowania sa naparwde malo przyjemne i ludzkie
daje sobie glowe uciac ze kazdy homo wolalby byc hetero i nie miec tego problemu by chodzic po swiecie i bac sie przyznac jacy sa i czytac o sobie to o o nich wypisujecie
jakby im bylo latwo w zyciu z tym " pietnem" i tak

i sie dziwicie skad parady
cholera stad ze maja problem chodzic po tym swiecie jednostce jest ciezko sie przyznac ze jest homo
w grupie razniej

o adopcji nie wypowiadam sie ale lepiej dziecku juz z parka homo niz w bidulu albo w rodzinie biednej i patologicznej

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: cytryna88 » 28 lut 2011, 13:21

"zaburzenia orientacji seksualnej ma powiązanie z chorobą"
Jakie badania na to wskazują? Bo ja o tym nie słyszałam... I z jaką chorobą? Jak się ta choroba nazywa?

"homo sam obiera sobie drogę co do orientacji"
Skąd wiesz? Po prostu pociągają go osobniki tej samej płci i tyle- nie ma na to wpływu tak samo, jak Ciebie nie kręcą kobiety i nic na to nie poradzisz. Nawet jeśli chciałabyś się zakochać w kobiecie, to się nie zakochasz, bo jesteś hetero. Serce nie sługa

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: jaaa » 28 lut 2011, 15:01

kiki chyba nie czytasz ze zrozumieniem w zadnym miejscu nie napisalam ze to ich wybor byc homo
tylko gdyby to zalezalo od chcenia samego w sobie i wolnego wyboru to kazdy chcialby byc hetero i nie musiec zyc z pietnem i z problemami jakie przez to sie tworzą w spoleczenstwie

gdyby wymyslili lek na aids kazdy by chcial go wyleczyc i nie miec go tak samo z rakiem wiec gdyby homo bylo choroba tez kazdy wolalby sie wyleczyc
oni nie maja wplywu na to jacy sa jacy sie urodzili tak samo jak ty nie mozesz chciec zakochac sie w kobiecie i do tego sie zmusic, albo lepszy przyklad - jest facet sympatyczny mily ale ciebe nie pociaga i nie mialabys ochoty pojsc nawet z nim do łozka taka sama zaleznosc

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: jaaa » 28 lut 2011, 16:59

biedak nie jest biedakiem z wyboru, ale na pewno więcej "zdrowych" wartości potrafi przekazać swojemu dziecku i nie można w tym kierować się finansami
biedak moge tak samo powiedziec ze jest z wyboru biedakiem wlasnie
to on kieruje swoim zyciem, wyksztalceniem i praca ,a homo rodzi sie homo
poza tym male dziecko wychowujac sie z para homo to dla niego to naturalne wtedy staje sie, a nie traumatyczne przezycie bowiem dla niego to staje sie wtedy naturalne i czyms zwyklym
w biednej patologicznej rodzinie gdzie jest przemoc klotnie wiecej traumy przezyje niz u ludzi ktorzy dadza mu milosc spokoj i oparcie

zdanie swoim jak najbardziej mozecie mnie ale nazywanie ich wynaturzeniem to jakbyscie ich porownywali do ludzi psychicznych , psychopatow i mordercow ktorzy to sa dla mnie wynaturzeni a nie ludzi ktorzy sa tacy sami jak my tylko maja inna orientacje seksualna

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: cytryna88 » 28 lut 2011, 22:29

"W wyniku kampanii ideologicznej i politycznej został skreślony"
A nie z powodu braku dowodów...?

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: shandapanda » 28 lut 2011, 22:39

jaa tylko kiedys to dziecko staje sie doroslym, zaczyna dojrzalej myslec i juz w wieku 10-12 lat zacznie mu to przeszkadzac... nie wiesz jaka jest mlodziez w dzisiejszych czasach? Takie dziecko nie ma potem zycia w szkole, zaczyna czuc nienawisc do rodzicow, bo jak to moze byc ,ze wszyscy maja mame i tate a ono ma dwoch tatusiow (angel W szczegolnosci dla chlopca musi byc to osobista tragedia bo juz w szkole podstawowej uslyszy nie raz slowo ciota czy pedal. Tym bardziej go to ruszy kiedy bedzie to tyczyc jego rodziny,jego samego.

Co do biedy..wedlug mnie nie ma co porownywac.
U mnie w domu ledwo wiaze sie koniec z koncem, a oboje rodzicow to wyksztalcone osoby. Tata ichtiolog, mama cale zycie na kierowniczym stanowisku, a jednak losy tak sie potoczyly,ze teraz jest im bardzo ciezko. Kiedys byli bardzo bogaci, teraz jakby swiat sie im obrocil.
Wiec to nie jest kwestia wyboru bycia biednym. Sa przypadki,ze i tak bywa,ze ludzie sa leniwi, nie chca sie uczyc itd ale najczesciej to zycie nam wiele utrudnia.
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: jaaa » 01 mar 2011, 01:04

jaa tylko kiedys to dziecko staje sie doroslym, zaczyna dojrzalej myslec i juz w wieku 10-12 lat zacznie mu to przeszkadzac... nie wiesz jaka jest mlodziez w dzisiejszych czasach? Takie dziecko nie ma potem zycia w szkole, zaczyna czuc nienawisc do rodzicow, bo jak to moze byc ,ze wszyscy maja mame i tate a ono ma dwoch tatusiow (angel W szczegolnosci dla chlopca musi byc to osobista tragedia bo juz w szkole podstawowej uslyszy nie raz slowo ciota czy pedal. Tym bardziej go to ruszy kiedy bedzie to tyczyc jego rodziny,jego samego.

zacznie mu przeszkadzac ale nie RODZICE jednoplciowi tylko to co mowia naokolo ludzie i znajomi czyli brak tolerancji bo podejrzewam ze jak od malego wychowali by go dwaj panowie czy dwie pani to byliby to jego rodzice bez wzgledu na plec jedynie ludzie i ich gadanie zatruwaloby mu zycie

ja nie mam zdania na temat adopcji przez pary homo raczej jestem i tak na nie, ale mysle ze nie ma co robic tragedii z tego jak pomysle o rodzinach patologicznych alkoholikach i przemocy domowej czy rozbitych rodzinach to nawet w rodzinie homo mogloby mu byc lepiej;)

3/4 ludzi mieszkających na wsi klepiących biede z pokolenia na pokolenie to też ich wybór?
to niech przerwa to pokolenie i wyprowadza sie w miasto szukac pracy moze , takie gadanie z pokolenia na pokolenie- kazdy ma swoj rozum nikt nikomu nie oddaje jakis genow biedy kazdy sam dba o swoj los a nie cale pokolenie pracuje o szczescie jednostki

przyklad meza hazardzisty to nakorat ekstremalny przypadek , wiekszkosc ludzi laduje sie sama w cos co do konca nie wiem jakie bezie za jakis czas, albo zachodzi w ciaze i zyje w patologii gdzie maz chleje i bije

ale to temat odbiegajacy od homo;) wiec zostawmy temat biedy moze

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: shandapanda » 05 mar 2011, 02:33

kiki69kiki pisze:człowiek ogląda fakty, a tu homoseksualiści żądają osobnych sektorów na Euro 2012 i czy są oni normalni? sami prowokują
jestem seksoholiczką żądam specjalnych miejsc parkingowych!!!!!!!!!!!
Pewnie sie boja, ze my 'nietolerancyjni' zrobimy im krzywde (giggle
Smiechu warte, ich rzadania przekraczaja moja wyobraznie (rofl
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”