Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: cytryna88 » 26 lut 2011, 21:48

Nie wszyscy geje pragną wychowywać dzieci, Ci inteligentni i normalni dobrze wiedzą, że to byłoby dla dziecka niezdrowe. Nie generalizujmy, nie wrzucajmy po prostu wszystkich do jednego worka- nie wszyscy homoseksualiści są tacy sami. Ja zawsze staram się patrzeć na to, jakim ktoś jest człowiekiem, a jego wygląd, wyznanie, czy orientacja seksualna nie ma absolutnie znaczenia... Bo co mnie obchodzi, gdzie i komu ktoś coś wsadza (tongueout niech sie, kochają, obejmują i całują, jeśli to się komuś nie podoba, to niech nie patrzy, a zezwolić na to musimy, bo każdy z nas ma równe prawa :)

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: shandapanda » 26 lut 2011, 22:37

cytryna88 pisze:Nie wszyscy geje pragną wychowywać dzieci, Ci inteligentni i normalni dobrze wiedzą, że to byłoby dla dziecka niezdrowe. Nie generalizujmy, nie wrzucajmy po prostu wszystkich do jednego worka- nie wszyscy homoseksualiści są tacy sami. Ja zawsze staram się patrzeć na to, jakim ktoś jest człowiekiem, a jego wygląd, wyznanie, czy orientacja seksualna nie ma absolutnie znaczenia... Bo co mnie obchodzi, gdzie i komu ktoś coś wsadza (tongueout niech sie, kochają, obejmują i całują, jeśli to się komuś nie podoba, to niech nie patrzy, a zezwolić na to musimy, bo każdy z nas ma równe prawa :)
Pewnie,ze nie mozna generalizowac.
Ja jestem przeciwna zakladaniu rodzin i wychowywaniu dzieci przez takie pary, wisi mi jednak ich (jako homo) istnienie, byle by nie manifestowali i zyli wlasnym zyciem- ja ich tez nie namawiam,ze maja mnie tolerowac i kochac- to dziala w dwie strony- oni tez nie sa tolerancyjni kiedy wyzywaja od homofobow, nietolerancyjnych itd...
Krew mnie jednak zalewa jak widze kiedy nasz wspolczesny swiat na chama proboje nam wcisnac jacy to oni nie sa dobrzy, jacy pokrzywdzeni, a przeciez tacy sami jak my, tez kochajacy,czujacy itd... w teledyskach,filmach, programach rozrywkowych/dokumentach- wszedzie wciskaja nam homo i nas do nich na sile staraja sie przekonac..WTF?! Jakas nowa moda nastala? Lady Gaga i inne 'gwiazdy' wyglaszaja oredzia, wszedzie jakies manify itd.. mysle,ze sa wazniejsze sprawy na swiecie do poruszenia nizeli namawianie ludzi do tolerancji do CZEGOS co normalnym nie jest, bo nawet wsrod zwierzat takie zjawisko nie wystepuje.
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: Michitka » 26 lut 2011, 22:41

Ostatnio w pracy zaczęliśmy temat wychowywania dzieci, adopcji przez pary homo...wiadomo była osoba za i przeciw...ale czy uważacie, że para homo, to gorzej niż rozbita rodzina? Bo można powiedzieć, że jesli dziecko wychowa się bez ojca czy matki to też powinno być inne...a że wychowa się w kochającej, ale innej rodzinie czy to źle??
Ja uważam, że taka para może lepiej wychować i lepsze cechy przekazać, niż zwykła rodzina
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: cytryna88 » 26 lut 2011, 22:54

"nawet wsrod zwierzat takie zjawisko nie wystepuje"
Małe sprostowanie- występuje i to bardzo często, u niektórych zwierząt homoseksualizm jest częstszy, niż heteroseksualizm- jest baaaaardzo wiele takich gatunków. Może zatem zjawisko to jest jak najbardziej normalne... ;) ;p

A to dla ciekawskich- fajny, krótki artykuł ;D http://www.innastrona.pl/bq_zwierzeta.phtml" onclick="window.open(this.href);return false;

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: cytryna88 » 27 lut 2011, 00:19

hehehehe, bo sobie robią operacje- tak, jak my (rofl

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: jaaa » 27 lut 2011, 04:52

jaaa zależy co masz na myśli mówiąc męski:)
ponieważ może gustujesz w facetach metroseksualnych i różnicy nie zauważysz, ten i ten będzie dla Ciebie męski.
a co do lubienia dziewczynek to miałam na myśli pociąg seksualny:)
jeżeli masz brata geja, on zawsze będzie przede wszystkim dla Ciebie bratem i nigdy tego nie potępisz jeżeli go kochasz:P i w związku z tym całej reszty gejów też nigdy nie potępisz oficjalnie:)
oceniasz pochopnie i z góry znow cos zakladasz

nie gustuje w metroseksulanych ,a w zwyklych facetach meskich
i on taki jest- nikt nie mowil o nim ze jest metroseksualny czy wyglada na geja nawetnikt nie domysla sie tego
ubiera si ejak kazdy hetero

potepiac? a za co mam ich tepic...nie robia nikomu krzywdy sa zwyklymi ludzmi
i zanim dowiedzialam sie ze mam brata geja to byli dla mnie wszyscy homo obojetni jak i dzis,zwisa mi to i nei razi ich widok- zycie jest zbyt krotkie bym miala jeszcze sobie stwarzac problem tego ze moje oczy razi widok parki homo
a i owszem czuje smutek ze brak jest gejem wiadomo ze fajniej jakby mial laske i dzieci i nie musial sie kryc z tym ze jest homo
i nic poza tym

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: shandapanda » 27 lut 2011, 12:06

cytryna88 pisze:"nawet wsrod zwierzat takie zjawisko nie wystepuje"
Małe sprostowanie- występuje i to bardzo często, u niektórych zwierząt homoseksualizm jest częstszy, niż heteroseksualizm- jest baaaaardzo wiele takich gatunków. Może zatem zjawisko to jest jak najbardziej normalne... ;) ;p

A to dla ciekawskich- fajny, krótki artykuł ;D http://www.innastrona.pl/bq_zwierzeta.phtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Taaaaaaaa...nie chcialam sie w to zaglebiac ale widze,ze musze (giggle (artykul przeczytam pozniej (yes) )
Goryle,zyrafy, mewy, rozne gatunki ptakow...jednakze zjawisko homo wystepuje u nich podczas gdy gatunek jest zagrozony wyginieciem, kiedy przewaza liczba jednej plci. Stad tak sie dzieje, nie chodzi tu o cele rozrodcze, lecz zaspokojenie emocjonalne. To tak ogolnie, nie generalizujac (tongueout
Mysle wiec,ze wsrod ludzi jest nas tak wielu obojga plci,ze chyba nie ma potrzeby szukania milosci u plci tej samej (sun Jesli jednak juz takie cos jest, to za kazdym razem bede powtarzac- naprawde mi to nie przeszkadza, trudno, sa przeciez inne,gorsze odchyly od normy. Meczy mnie tylko ich nacisk na spoleczenstwo, walka o zrozumienie itp... oczywiscie, nie popieram grup wyzywajaych ich od ciot,pedalow itd bo gowno to kogo obchodzi jakim sie jest czlowiekiem, jednak ich maksymalne staranie sie o bycie rownym mnie drazni. Mam nadzieje,ze wiecie o co mi chodzi, to cos w stylu ' niebawem gej wyskoczy mi z lodowki' (tongueout temat mielony w kazdych programach, moda na homo i heeejaaa!
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: headie » 27 lut 2011, 13:57

Dajcie spokój po co się nakręcacie . Aktualnie nawet zdrowe heteroseksualne pary mają problem z adopcją dziecka . W ośrodkach adopcyjnych najwięcej jest dzieci chorych, upośledzonych, po rodzicach pijakach i narkomanach. Takich dzieci zwykle nikt nie chce adoptować. Nawet jeśli homoseksualiści dostali by prawo do adopcji to w pierwszej kolejności będą rodziny heteroseksualne, marne szanse par homoseksualnych na adopcję zdrowego dziecka. Osobiście uważam, że lepiej aby upośledzonym dzieckiem zajęła się para homoseksualistów niż aby brzydko mówiąc gniło w przytułku.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: shandapanda » 27 lut 2011, 14:14

headie pisze:Dajcie spokój po co się nakręcacie . Aktualnie nawet zdrowe heteroseksualne pary mają problem z adopcją dziecka . W ośrodkach adopcyjnych najwięcej jest dzieci chorych, upośledzonych, po rodzicach pijakach i narkomanach. Takich dzieci zwykle nikt nie chce adoptować. Nawet jeśli homoseksualiści dostali by prawo do adopcji to w pierwszej kolejności będą rodziny heteroseksualne, marne szanse par homoseksualnych na adopcję zdrowego dziecka. Osobiście uważam, że lepiej aby upośledzonym dzieckiem zajęła się para homoseksualistów niż aby brzydko mówiąc gniło w przytułku.

Ale tutaj nikt sie nie nakreca (happy Chodzi tylko o sam fakt,ze chcieliby adoptowac dzieci (thinking a mnie sie ten pomysl nie podoba (no)

Co do Twojego ostatniego zdania to bylabym przychylna sie zgodzic, jeszcze sie nad tym nie zastanawialam (tongueout ale tak na szybko to popieram takie rozwiazanie..chyba (tongueout
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: majamajamaja » 27 lut 2011, 17:22

Nie mam pojecia, czy u zwierzat wystepuje zjawisko homoseksualizmu w momencie, kiedy nie maja do czynienia z osobnikami innej plci, czy nie. Nie wiem tez, dlaczego zwierzeta nagle (w naturze) mialyby zostac odizolowane plciami.

Jednakze tez jednoznacznie wypowiadam swoje zdanie na ten temat: jest to dla mnie obce i nie chce miec z tymi grupami nic do czynienia, co ma zwiazek z plciami. Kiedys bylam otwarta, bo nie mialam zadnych osobistych doswiadczen. Z czasem nabralam osobistych doswiadczen: geje sa glosni, to, co maja z facetow, to agresywne wypowiadanie sie na temat seksu, a jakiego seksu, to wiadomo. Nawet najbardziej otwarta osoba czuje sie po pewnym czasie obrzydzona takim instrumentalnym podejsciem do seksu. Nie wiem, jakie wy mialyscie doswiadczenia, ale te sa moje: z jednej strony ciagle myslenie o "popychaniu", z drugiej strony rozbujala emocjonalnosc, ktora nie jest naturalna, tylko przybrana albo i wyuczona. Tak jak ich gesty. Geje nie rodza sie i nie gestykuluja tak z natury, tylko przejmuja to od innych gejow. Poza tym osobiscie jestem traktowana jako konkurencja i mnie to wkurza totalnie. Calkowite sprowadzanie do popedow... Nie wiem dokladnie, jak sie geje ze soba dogaduja, bo ja z nimi nie moge.
Dlatego uwazam to za wynaturzenie.
Wynaturzonym grupom nie powierzylabym wychowywania dzieci i tyle.
Wynaturzone grupy maja prawo do egzystencji, ale nie do przejmowania wplywu na wychowywanie nowych pokolen. I kropka. Co za duzo to niezdrowo.

A bylyscie juz podrywane przez lesbijke?
Nawet, jesli lesbijki sa bardziej subtelne, jest to wystarczajaco odrazajace dla 100procentowo heteroseksualnej kobiety.
Nie powtarzam tu zadnych ogolnych opinii, wszystkiego doznalam na wlasnej skorze. Rowniez doswiadczenia, jak bardzo geje potrafia/moga probowac wywierac wplyw na innych.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”