Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 12 sie 2006, 00:10

Dziewczynki juz tu chyba nie zagladacie...a ja nie wiem co mam z tym fantem zrobic? i mialam nadzieje,ze moze ktoras z Was miala podobne doswiadczenia i moglaby sie podzielic...a jesli nie to chociaz napiszcie co o tym myslicie.
Dodam tylko ze znowu sie z nim spotkalam...i znowu mnie czarowal,sama nie wiem...

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 12 sie 2006, 09:34

agnieszka21 pisze: Pare tygodni temu bedac z mezem
Jak dla mnie to rozwiązuję sprawę, i zapewniam ćie ze dla męza nie bedzio to mniejszym ukojeniem ze to gej.
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Czy coś jest ze mną nie tak?

Post autor: nikolettkaa » 03 mar 2007, 23:04

mam starszny problem, może innym wyda się to głupie -ale ja juz psychicznie nie daje rady.Otórz przejde do rzeczy -pewnej nocy miałam sen , śniło mi się ze kocham się z kobietą , po obudzeniu czułam do siebie wstręt , przez jakiś tydzien po snie nękały mnie wyrzuty sumienia dlaczego ?> jakim prawem mogło mi się coś takiego przysnić? może to pardoksalne , ale pużniej miałam fanatzje erotyczną z kobieta , od tego czasu a trwa to miesiąc zadraczam się -doprowdziło to do tego ze nie moge patrzyc na swoje koleznki bo boje się ze coś mi się znimi wyobrazi , boje się uprwiać sex -bo nichce by tamte obrazy znów zagościły w mojej głowie - popadłam w istną psychozę:((( mecze mnie ze coś jest nie tak z moja orietacją - a mam faceta od dwóch lat - i jest mi znim wspalnialne w łozki i w zyciu codzinnym .... błagam o pomoc i wasze zdania -napiszcie mi jak moge sobie z tym poradzić może któreś z was miały cos pododbnego :(((
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
czarna25-81
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 162
Rejestracja: 18 lip 2006, 16:51
Kontakt:

Post autor: czarna25-81 » 04 mar 2007, 00:07

jesteś bardzo młodziutka, więc to normalne, że interesuje cię twoja płeć. Ja też kiedyś miałam wątpliwości, ale wystarczyła mi jedna noc po pijaku z koleżanką, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że wolę facetów. To nic złego i wcale nie oznacza, że coś jest nie tak z twoją orientacją
dr Obrocki - Jolly Med, 275cc, okr±g³e, pod miêsieñ, Mentor profil ¶redni plus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lil sexy » 04 mar 2007, 09:30

Zgadzam się z czarną, to zupełnie normalne, więc nie masz się o co martwić. No i nie bój się jakichkolwiek spotkań z koleżankami. Jestem od Ciebie tylko ciut starsza i sama niedawno często zastanawiałam się jak to by było z kobietą itd. Sprawdziłam i też utwierdziłam się w tym że wolę mężczyzn.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 06 mar 2007, 00:00

dzięki dziewczyny - ja raczej wolała bym nie probować - myasle ze potem czula bym do siebie wstręt, poporstu chciała bym o tym zapomniec i zyć jak wczesniej -bo meczy mnie to juz miesiąc ,a codziineye płakanie , niemozliwośc skncentrowania się przeszkadza mi bardzo w zyciu...
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 29 sie 2007, 13:12

Nie mam nic, do żadnej z orientacji.
Mam kumpla który jest bi --- byłam pierwszą z osób, której to wyznał (choć z poczatku zrobiło mi się tak jakoś smutno)--- i nic się nie zmieniło, choć mamy bardziej szczere wyznania ostatnio :roll:
Co do homo---bywam w klubie gejowskim --gdzie da się poznać naprawdę mnóstwo wspaniałych osob --sa to osoby bardzo otwarte, miłe, komunikatywne---- no i faktycznie potrafią się bawić, tańczyć jak nikt inny
A co do lesbijek --wcale nie sa to ładne dziewczyny (wg opinii innych); są to dziewczyny bardzo "męskie", krótkie włosy, męski strój
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 29 sie 2007, 19:54

są to dziewczyny bardzo "męskie", krótkie włosy, męski strój
aaa nie wszystkie sa takie "meskie" lol

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: jaaa » 26 gru 2009, 19:47

a ja mam dola nie ze moj brat jest chyba gejem
ale o to ze kryje sie z tym i nas oklamuje rodzicow i mnie
boli mnie to

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: anita111 » 09 lut 2010, 16:29

porozmawiaj z nim , boi sie reakcji może sam tego w sobie nieakceptuje i ciężko mu przyznać się do tego samemu przed sobą a tym bardziej innym osobom

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”