Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 23 cze 2005, 20:00

Odpowiem koledze dopiero teraz bo byłam na urlopie. Po śmierci jednego z partnerów nawet ze spisanym testamentem rodziny ten testament unieważniają sądownie. Niestety w polskim sądzie 99% takich spraw kończy się unieważnieniem testamentu. I na nic tu wiedza prawnicza. To taka sama sytuacja jak z pobieraniem narządów do przeszczpuów po śmierci. Miałam taki przypadek w rodzinie. Po śmierci, mimo że osoba nie złożyła pisma w rejestrze sprzeciwów (tak to się chyba nazywa), lekarze zapytali o zgode na pobranie rodzinę - żonę. Ta nie wyrazaiła zgody na pobranie i lekarze nie pobrali narzędów do przeszczepu. I choć zdanie żony nie ma w tym przypadku mocy prawnej to i tak sie jej słucha. Lekarz nie chce być ciągany po sądach i tyle.
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 24 cze 2005, 01:18

Viki dla chcącego nic trudnego jest tak wiele sposobów , żeby zalegalizowac współwłasność za życia , że nie powinniśmy z tego robić problemu. A prawo to nie tylko wiedza na temat spadków..

Bo gdyby prawo było takie proste i jasne to nie byłoby sporów w sądach. Na szczęscie jedni na prawie się znają a innym tylko to się wydaje...

:lol:

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 24 cze 2005, 01:20

acha i nie kolega ...tylko mów mi Don

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 24 cze 2005, 08:54

Ja uwazam, ze kazda ma prawo do milosci i jaka sobie droge do tego celu wybierze(homo,hetero) mnie to nie interesuje. Wazne, ze jest sie szczesliwym.
A co do adopcji dzieci przez takie pary to wole sie nie wypowiadac bo dla mnie to temat rzeka. Z jednej strony jestem za tak, a z drugiej za nie. Dobrze, ze takie adopcje odemnie nie zaleza.
I tak zyjemy teraz w swiecie przemocy, gwaltow i molestowan dzieci,ze mi sie zygac chce na to wszystko. Bo jak slysze w telewizji ze wlasna matka zaglodzila swoje dziecko na smierc, albo ojciec molestuje seksualnie 3 letnia coreczke to juz nie wiem co myslec.
Ja zgadzam sie z Donem
Nie chcę żyć w kraju takim jak Holandia i mam do tego prawo.
Lepiej jest zyc w takim kraju mniej otwartym na takie sprawy, bardziej zacofanym, ja poprostu chce uchronic moje dzieci przed tam swiatem jaki jest teraz. Wydaje mi sie, ze wczesniej zylo sie lepiej.

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 24 cze 2005, 10:43

Moki... ...buziaczki :D :D

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 24 cze 2005, 11:56

ad tych adopcji zgadzam sie z Moki...bo przede wszystkim ciesze sie ze nie zaleza ode mnie :oops: :roll: ; z jednej strony czy nie lepiej by bylo zeby dziedziaczki byly kochane przez dwojke ludzi tej samej plci zamiast wychowywac sie w domach dziecka, a z drugiej-coz, jeszcze za malo przeczytalam zeby miec pewnosc czy taka rodzina jest w stanie prawidlowo uksztaltowac takie maluchy, czy tez nie do konca..... :?: :roll:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 24 cze 2005, 17:49

A ja uważam, że Holandia to najlepsze państwo na świecie. Oczywiście nigdy tam nie mieszkałam ;) ale z opisów to brzmi jak bajka. Np parę dni temu mało z krzesła nie spadłam jak usłyszałam w tv, że w ciągu ostatniego roku (chyba) ilość dzieci holenderskich do adopcji to....2 :shock: dlatego adoptują sieroty z zagranicy.

Awatar użytkownika
molli_e
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 166
Rejestracja: 27 kwie 2005, 18:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: molli_e » 24 cze 2005, 18:05

Ja bym chciała żyć w Polsce , która byłaby taka jak Holandia 8) i mam prawo tak sobie chcieć:wink:

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 24 cze 2005, 18:07

ja tez jestem za Holanida- tam ludzie jesli sa bi czy homo nie kryja sie z tym .,wieksza tolerancja nie wspomne o legalizacji zwiazku i adopcji ,a co nam poLska oferuje? musisz sie ukrywac z tym albo inni patrza na takie osoby jak na kosmitow albo musisz sie przeprwadzac z miejsca na miejsce i ukrywac sie,dlatego nie dziwie sie ze osoby medialne kiedy juz cos osiagnely maja kase status czesto przyznaja sie do swojej orientacji

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 24 cze 2005, 19:26

Holandia nie Holandia byle wiecej tolerancji....jestem hetero i co z tego, skoro odkad tylko pamietam /czyli odkad mialam doslownie kilka lat/ budzilam niezdrowe zainteresowanie na polskich ulicach np z powodu swojego stylu ubierania sie......i z reka na sercu mowie wam ze nigdy nie doswiadczylam niczego takiego gdziekolwiek za granica, a sporo udalo mi sie juz zwiedzic.....zreszta, co tu duzo mowic- nawet moj mlodszy brat daleki od "babskiego marudzenia" nie znosi polskiego braku tolerancji, i odnosi sie to do wszystkich aspektow zycia........a tak ciut na marginesie- love parade to jedna z lepszych /naj-.../ imprez na jakich mialam okazje sie bawic, ot co :!: oczywiscie tez nie w polsce..... :roll:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”