Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: lil sexy » 05 mar 2011, 11:53

Widzę, że wiele z was ma podobne zdanie jak ja. Geje i lesbijki mi nie przeszkadzają dopóki się z tym ostentacyjnie nie obnoszą, nie robią manifestacji i wielkich ofiar z samych siebie np. jacy oni są udręczeni i znienawidzeni przez społeczeństwo. Podobnie jak majamaja poznałam trochę to środowisko i co mogę powiedzieć? O ile w pojedynkę zachowują się normalnie to w grupie są nie do zniesienia. Głośni, obsceniczni i często chamscy. Miałam tez okazję być podrywaną przez dziewczynę i powiem wam, że to było gorsze i bardziej żenujące niż podryw przez nawet najbardziej prymitywnego faceta.

Jeśli chodzi o wychowywanie dzieci to też nie jestem zwolenniczką. Nie chodzi nawet o to jak dwóch mężczyzn lub dwie kobiety wychowają to dziecko, ale też w jakim środowisku ono przez całe życie będzie się obracać. Może w krajach w których tolerancja jest większa nie stanowiłoby by problemu, ale u nas tego nie widzę. Niestety homoseksualiści sami działają na swoją niekorzyść, bo zamiast pokazać że też są normalni jak każdy inny człowiek to na każdym kroku podkreślają swoją odmienność i to często w agresywny sposób. Zwolenników to im na pewno nie przysporzy.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: majamajamaja » 05 mar 2011, 19:47

Dziewczyny, nie ma tu co porownywac rodzin patologicznych i gejow. To sa dwa oddzielne tematy. Wzrastanie dziecka w rodzinie patologicznej: nie! Wzrastanie dziecka wychowywanego przez dwoch gejow: nie!
Ale przeciez nie mozna powiedziec, ze jedno od drugiego lepsze. To sa oddzielne od siebie sprawy!

I ja rowniez rozumiem, ze ludzie rodza sie z taka a nie inna orientacja seksualna, i ze moga byc z tego powodu delikatnie mowiac, niezadowoleni. Natura sobie pozwolila na odstepstwo. Przepraszam, ze nie pakuje moich przekonan w wate i nazwalam to bezposrednio wynaturzeniem. Nie chodzi mi o to, ze sa to potwory, przepraszam, jesli kogos urazilam. Prosze tego tak nie interpretowac, nie wrzucam gejow do jednego worka z mordercami, bynajmniej nie pochodzi to ode mnie. To jest spore naduzycie i prosze nie wiazac takich porownan z moimi wypowiedziami.

Pozostaje przy tym, co napisalam. Wychowywanie dziecka przez dwoch gejow NIE jest naturalne.
Dziewczyny, ja juz mialam przyklad, jak srodowisko homo doroslego heteroseksualnego mezczyzne przeciagalo na swoja strone! Do konca im sie to nie udalo, ale kawaler "liznal" tego i owego. A co z dzieckiem, ktore nasladuje doroslych???
I pewnie, ze sie oburzam, kiedy homo W MOJEJ OBECNOSCI daje klapsa MOJEMU mezowi. Nie piszcie mi, ze moje przekonania sa stereotypowe, moje przekonania bazuja tylko i wylacznie na moich wlasnych doswiadczeniach! Widocznie nie spotkalam w moim zyciu zadnego zwyczajnego geja, tylko samych stereotypowych.

Lil sexy
, podpisuje sie pod tym, co Ty rowniez napisalas.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: majamajamaja » 05 mar 2011, 21:13

Kiki rowniez pod Twoimi postami sie podpisuje.

Edytowalam mojego posta, ale nie przyjelo. Co chcialam dodac: to nie ja wtracam sie do gejowskiego swiatka, to oni mieszaja sie do swiata hetero. To oni leca z lapami do mojego meza. Myslicie, ze uwazam ich wtedy za slodkich i usmiecham sie, bo oni sie nie zmienia? WARA OD MOJEGO. Jednemu zwroce uwage, drugi zaczyna.
To oni zaaranzowali tak nocleg, zeby spac z moim kolega w jednym pokoju i rusz, znowu z lapami do niego. Tym razem bardziej intensywnie.

Kiedys zostawilam nieruszony obiad, jak stal. Stolik obok siedzial znany wszystkim gej i przechwalal sie glosno i wulgarnie, przy jedzeniu, o swoich najnowszych doswiadczeniach.

Bylo mi tak zle, ze polecialam do toalety i faktycznie (puke
A tego obrzydzenia nie moge zapomniec juz od wielu lat.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: Dessert » 23 sty 2012, 17:07

Ło matko, co za opinie. Dlatego nie rozumiem po co się porusza takie tematy, bo to zawsze niesie za sobą przykre wypowiedzi. Ludzie, którzy bronią normalności sami stają się oprawcami jak tu ktoś ładnie to podsumował.
Wg mnie bi i homo powinni mieć te same prawa co hetero, uważam, że dziecko, które wychowuje się w domu dziecka, gdzie jest bite i gwałcone przez starszaków, gdzie jest wykorzystywane i przypalane będzie miało o niebo lepiej w domu pary homoseksualnej, która normalnie chodzi do pracy, zarabia pieniądze a przy tym tworzy normalny ciepły dom. A uwierzcie - to co się dzieje w domach dziecka to jest czasem horror, nie wiem, czemu ludzie uważają, że lepiej by takie dziecko gniło w bidulu, bało się i wyrastało na kolejnego bandytę niż chowało się w kochającym się domu. Co z tego, że dwie mamy czy dwóch tatusiów? Jedyny problem to ludzie, sąsiedzi, rodzina, którzy boją się inności, homoseksualistów. Że para kochających się facetów, którzy dają sobie buziaki was obrzydza? O rany to nie patrzcie i nie wyobrażajcie sobie nie wiadomo czego. Kobiety też robią facetom obleśne rzeczy i faceci kobietom.
Jak ktoś ma ochotę się przyczepić do opisu domu dziecka, że takie rzeczy się dzieją to niestety to są informacje z pierwszej ręki i są jak najbardziej sprawdzone.
Największą krzywdę te dzieci mają gdy są wyśmiewane i wytykane palcami przez "normalnych" ludzi, dorosłych, którzy nie potrafią powstrzymać się od głupich docinków, wyzwisk i tym samym przekazują to swoim dzieciom i rosną takie homofoby.
Poza tym moim zdaniem prawdziwy mężczyzna, który nie ma problemu ze swoją seksualnością, męskością nie ma problemu także z gejami. Bo co go to?
Jedyne co mnie irytuje to te ciągłe manifestacje i one sprawiają, że człowiek ma już dość tego. Gdyby normalnie sobie żyli i nie afiszowali się z tym może i by przeszło to do normalności. Ja nie muszę krzyczeć wszystkim, że jestem hetero, bo co to kogo obchodzi.
Mam kolegę, który niedawno wyszedł za mąż :) w naszym małym mieście pierwszy się ujawnił, jestem z niego dumna, a zmiana stanu cywilnego przysporzyła mu tylko zwolenników, przeciwnicy jakoś się uciszyli, bo go znali przed tak odważnym krokiem i był bardzo lubiany w towarzystwie, nawet moja przyjaciółka, która jest ostrą przeciwniczką gejów i lesbijek trochę się uspokoiła, bo zna i wie, że to naprawdę fajny chłopak, który jakby tak sobie pomyśleć to od zawsze był trochę nieśmiały i zagubiony.
Niestety musiałoby minąć nie wiem ile lat by ludzie zrozumieli, że geje i lesbijki to normalni ludzie, no ale wielokrotnie się spotkałam z opinią, że jak ktoś nie może mieć dzieci to niech adoptuje, a nie poddaje się in-vitro, więc skoro nawet takie są głosy to homoseksualni o swoich prawach mogą zapomnieć przez kolejne 100 lat, bo ludzie są po prostu jeszcze mentalnie w średniowieczu.
Poza tym ktoś napisał, że widok tatusia posuwającego tatusia dla dziecka to straszny widok - wg mnie bez znaczenia kto kogo posuwa, przyłapanie rodziców to straszny widok. Ale gorszy widok wg mnie jest wtedy gdy tatuś czy mamusia ledwo stoją na nogach i bełkocą coś do dziecka, albo gdy tatuś bije mamusię, albo albo albo... seksu normalni ludzie nie uprawiają przy dziecku.
Poza tym Shanda wśród zwierząt jak najbardziej występuje homo i biseksualizm (rire
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
lolka34
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwie 2012, 21:46

Re: Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

Post autor: lolka34 » 06 sie 2013, 21:47

Mnie absolutnie nie przeszkadza to jakiej ktos jest orientacji, wazne zeby byl dobrym czlowiekiem.
19.10.2022 CKN dr. Skupin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”