Homo, hetero, bi- wasze zdanie!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 24 cze 2005, 21:07

Jak już ktoś powiedział "żyjemy na świecie gdzie rodzice zabijają swoje dzieci a dzieci swoich rodziców".
Nie marzy mi się Holandia :?
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 24 cze 2005, 21:19

ja nie jestem tolerancyjna.. kobiety są stworzone aby żyć z mężczyzną..a facet z kobietą..
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 24 cze 2005, 21:40

wedlug mnie ludzie sa stworzeni po to by zyc szczesliwie nie robiac przy tym krzywdy innym......i tyle :idea:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

xenia523
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 827
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:22

Post autor: xenia523 » 26 cze 2006, 13:37

A dla mnie to poprostu geje i lesby... Nie wiem czy kogos urazilam ale takie mam zdanie i poglad na to. Jak widze w telewizji w wiadomosciach, i pokazuja te marsze, to mnie trafia :x Brzydze sie nimi...
23.03.07 Kubasik 400cc HP

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 26 cze 2006, 15:49

Moje drogie, mieszkam w Holandii od paru lat i chyba tu zostane na zawsze...a dlaczego bo jest to jeden z najbardziej tolerancyjnych krajow, tu nie ma kompleksow, kazdy jest wolny nie zaleznie od koloru skory, religii czy seksualnosci.
Wsrod moich przyjaciol sa gaye tak samo wartosciowe osoby jak hetero,sa to fantastyczni ludzie.Bardzo sie ciesze ze w tym kraju nie ma tylu zakazow jak w Polsce.
Mieszkajac w Polsce czulam sie zawsze skrepowana, obserwowana, czasem wyzywana za poglady(dotyczace religii i wolnosci dla homoseksualistow. itp.)
Ja jestem hetero ale nie wyobrazam sobie jak bym byla homo w Polsce-tragedia.
Jeden z moich przyjaciol jest gayem z Polski-to co on przezyl w naszym ojczystym kraju nie da sie opisac(wyzwiska , pobicia, kamieniowanie itp.) i jak mu sie kojarzy nasz kraj!!!!!On nigdy nie chce tam wrocic, wcale sie nie dziwie.
Legalizacja zwiazkow homo-czemu nie jesli ludzie sie kochaja dlaczegoby nie mogli oficjalnie zawrzec zwiazek malrzenski(zreszta jest tu tez legalizacja zwiazkow partnerskich)
Co do Adopcji dzieci- uwazam ze lepiej dla dziecka jak ma dwie kochajace mamy , czy tatusiow niz jakas patologiczna rodzine, nie dajaca dziecku milosci , mozliwosci rozwoju i godnego zycia.
Wiele par homo adoptuje dzieci, i uwazam ze to swietna sprawa dac dziecku dom, milosc, bezpieczenstwo.

Dla mnie nie wazne jest czy ktos jest homo, hetero czy bi, wazna jest jaka jest osoba.
A dla geyow w Polsce-wspolczucia :cry: , mam tylko nadzieje ze nadejda czasy kiedy nie bedziecie musieli sie ukrywac,lub brac slub z kobieta zeby sie ""przykryc"i ze bedziecie mogli swobodnie przejsc ulicami polskich miast trzymajac sie za rece :P


pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Magnolia18
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 35
Rejestracja: 27 lut 2006, 10:02

Post autor: Magnolia18 » 13 lip 2006, 17:54

ja do homo i bi też nic nie mam.
Nie rozumiem Don Kichota w kwestii całowania się homo w kawiarni. Ja natknęłam już się na całujące lesbijki i wcale nie zwymiotowałam. Don Kichot, nie jest zależne od Ciebie czy ktoś całuje się w miejsach publicznych lub nie, nie masz na to wpływu, więc musisz się z tym pogodzić, jeśli Polska stanie się bardziej liberalnie, takie sytuacje bedą przydarzały się częściej. Czy wchodząc do kawiarni i widząc całujące się lesbijki zwrócisz im uwagę, że na ich widom masz odruch wymiotny?

Co do adopcji przez homo jestem neutralnie nastawiona, bo są tego plusy i minusy.

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 13 lip 2006, 17:57

magnolia zobacz na datę postu don kiszota...jego już dawno nie ma już na forum,także sobie nie pogadacie :wink:

Awatar użytkownika
Magnolia18
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 35
Rejestracja: 27 lut 2006, 10:02

Post autor: Magnolia18 » 14 lip 2006, 00:33

No szkoda, juz sie nastawilam na ciekawą rozmowę. Ja tu nikogo za bardzo nie znam - czasami wchodze cos skrobne o swoich zabieach itp, i koniec;)

zosia131
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2006, 20:42

PRZYJAZN czy miłość inna

Post autor: zosia131 » 26 lip 2006, 12:19

Czesc , ostatnio pisalam post nie czuje sie kochana myslalam ze dzieki wam , spokojowi wszystko sie da naprawic. Robilam wszystko tak jak radzilysciei nawet on taki kochany dla mnie.Ale ma on kolege ,ja tez go znam ze szkoly ostatnio zaczal pracowac u nas i sie zaczelo .nie dosc ze go widzi w pracy to dzwoni i probuje mojego wyciagnoc z domu.I TU JEST problem ,jak powiem aby sie nie spotykal to wyjdzie ze kolegow mu wybieram co robic .PISZCIE PROSZE. Tak wogole to mysle ze on jest gejem , swiadczy to ze, zwracaie do mojego meza zbyt zdrabnia jego imie , ciagle by z nim jezdzil i telefonuje .Niewiem ,moznz zwarjowac.

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 01 sie 2006, 15:07

Nie wiem czy jest sens zakladac nowy temat,wiec przylacze sie ze swoim problemem tutaj...najwyzej moderatorki mnie przeniosa :wink:

Zaczne od tego,ze oczywiscie jestem bardzo tolerancyjna w stosunku do par homo,ba nawet obracam sie na codzien w takim towarzystwie.
Pare tygodni temu bedac z mezem na imprezce poznalismy bardzo przystonego faceta(geja),oczywiscie nic w tym dziwnego tylko ze od tamtego czasu zawsze kiedy zjwiamy sie w tym klubie(on pracuje w nim -jest selektorem)czuje jego spojrzenie na sobie,ostatnio nawet powiedzial mi,ze nie moze sie skoncentrowac w mojej obecnosci,ze nie wie dlaczego...bo nigdy jeszcze zadna dziewczyna tak na niego nie dzialala,dla jasnosci on ma 25 lat i od zawsze wiedzial,ze jest gejem.Niby przypadkiem dotyka moich wlosow,prawi mi komplementy...moj maz oczywiscie nie bierze sobie tego na powaznie,a nawet uwaza,ze nie ma w tym nic zlego,bo jak to okreslil : oni juz tak maja (w zespole ktory prowadzi tanczy 2 homoseksualistow i dziewczyny ich poprostu kochaja za te czule slowka :wink: ,pewnie wiecie o co mi chodzi :?: )Najgorsze w tym wszystkim jest to,ze ta chemia pomalu zaczela na mnie dzialac....ostatnim razem troche z nim flirtowalam...
Laski moze ktoras z Was byla kiedys w podobnej sytuacji? moze wiecie cos na ten temat? no i czy to jest wogole mozliwe?przeciez on jest gejem :shock: .Napiszcie cos ...bo ja zwariuje

Dopisze tylko jeszcze,ze on zna naprawde wiele pieknych kobiet,bo oprocz tego,ze pracuje w weekendy w klubie na codzien pracuje dla jednej z agencjii modelek-jest makijazysta.
W stosunku do innych kobiet zachowuje sie jak typowy gej,natomiast ze mna caly czas flirtuje i patrzy mi w oczy jak typowy samiec :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”