Sex przed slubem i ten po,niekoniecznie z jednym partnerem -

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 22 maja 2008, 00:07

Ja myślę ,że moje córki nie będą tak głupiutkie i nie spróbują tego owocu tak wcześnie..15 lat..To chyba tylko dla zabawy,,A może jestem staroświecki... :shock:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 22 maja 2008, 02:12

janko2, a ty ile miales latek? wtedy sam byles madry?
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 22 maja 2008, 09:27

czesto tak jest, ze sami robimy glupoty, a potem mamy nadzieje, ze nasze dzieci nie beda robic tak samo ;-)

glupote moze zrobic kazdy, bez wzgledu na wiek...
sami robilismy glupoty, mimo iz nasi rodzice starali sie nas przed nimi uchronic :-|
a teraz nasze dzieci beda robic te same glupoty, a w przyszlosci zabraniac robienia tych glupot swoim dzieciom ;-)

jako rodzice mozemy pomoc dzieciom w dokonywaniu trafnych wyborow, jednak przychodzi taki moment, ze kazdy musi zadecydowac sam...
kazdy ma swoje zycie i sam musi je przezyc :-)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 22 maja 2008, 13:17

oczywiscie ze nasze glupoty sa dla nas przestroga no i madroscia zyciowa, wiec chcemy dla swoich dzieci jak najlepiej i boimy sie by nie popelnialy tych samych bledow to zrozumiale :-D
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 23 maja 2008, 06:21

Lunka pisze:janko2, a ty ile miales latek? wtedy sam byles madry?
Dziewczyny..napisałem glupiutkie,bo pamietam jakie rzeczy robi się będąc bardzo młodym..
Ja swoja ,,cnotę"... ;-) ..donosiłem do ślubu,czyli dla niektórych też mogę być głupiutki... :lol:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
ilona_ol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 706
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:25
Kontakt:

Post autor: ilona_ol » 23 maja 2008, 09:17

nie znam nikogo na wieleset ludzi których znam, którzy czekaliby z tym do ślubu....

Postanowienie może piękne, ale czy gra warta świeczki?

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 23 maja 2008, 11:32

ilona_ol pisze:Postanowienie może piękne, ale czy gra warta świeczki?
Trzeba by spytać te młode mamuski,które ten pierwszy raz uwieńczyły ..,,złotym strzałem"..co dziś sądzą na ten temat i czy ten pierwszy jest nadal ich mężczyzną....Wszystko jest piękne ,jeśli nie liczymy konsekwencji..A jeszcze jedna sprawa..ile dziewczyn uległo presji chłopaka i chyba po części środowiska...Bycie dziewicą ,przestało chyba być modne...chociaż każdy chciałby Towar ..niemacany... :lol:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
clarisss
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 507
Rejestracja: 24 kwie 2008, 11:04
Kontakt:

Post autor: clarisss » 23 maja 2008, 11:53

być może presji chlopaka, pewnie tez presji otoczenia... ale to spiewka stara jak swiat. a jesli chodzi o mlode mamy to mysle ze w duzej mierze zawdzieczamy sprawe kosciolowi i panstwu polskiemu. zamiast edukacje seksualna wrzucaja do programu nauczania religie na ocene, potepiaja srodki antykoncepcyjne, ktore jakby nie bylo nie sa tanie... w portugalii np mozna sie przejsc do jakiegos tam punktu i dostac prezerwatywy i tabletki za darmo a wszedzie stoja automaty z kondomami. i potem dziewczyny sie dziwia i mowia ze byly pewne ze nie moga zajsc w ciaze za pierwszym razem. skandal!!
280cc eurosilicon low profile
13.08.2008

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 23 maja 2008, 12:10

clarisss pisze:a jesli chodzi o mlode mamy to mysle ze w duzej mierze zawdzieczamy sprawe kosciolowi i panstwu polskiemu.
Hola..hola....nie żebym kogoś bronił...A gdzie są rodzice...To oni już nic nie mówią dzieciom..To na nich nie spoczywa ta największa odpowiedzialnośc,za los własnych dzieci..A może najpierw insulina za darmo dla cukrzyków ,a potem dopiero środki anty..albo najlepiej żeby starczyło na jedno i na drugie...Tylko wiadomo,że nie wystarczy....Z drugiej strony,skoro stać dzieciaki na piwo lub alkohol,to równie dobrze stać ich na zabezpieczenia..Nie uczmy ich,że wszystko im sie należy...Stąd już tylko krok,zeby myslały,że dziecko tez powinno wychować im państwo...
clarisss pisze:i potem dziewczyny sie dziwia i mowia ze byly pewne ze nie moga zajsc w ciaze za pierwszym razem. skandal!!
Skandal na pewno..Ale skoro traktuja to jak sport,niech się nie dziwią ,że potem są tak traktowane przez facetów...Najpierw miejmy szacunek sami do siebie....
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 23 maja 2008, 12:12

janko2, cnota to nic zlego,masz racje, wazne by dwoje ludzi sie kochalo i oczywiscie tez chcialabym by dzieci tego nie robily ale zycie jest inne :-|
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”