Na emigracji- czyli jak sie odnaleźć ?:)cz.2

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 28 paź 2008, 21:41

Londyjka pisze:bicie serduszka
beda ci je puszczac przy kazdej wizycie kontrolnej ;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Rene1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 29 maja 2008, 00:28

Post autor: Rene1 » 28 paź 2008, 22:01

Londyjka, Hej Skarbeczku, czytam tu i wiem, ze masz sie dobrze, bardzo mnie to cieszy, fasolka rosnie i juz nie dlugo zaczniesz odczowac jej ruchy, a to jest przecudowne odczucie, Mam nadzieje, ze jestes zadowolona z nowego mieszkanka, a jak juz zaczniesz na dobre przygotowywac sie do ptrzyjscia malenstwa na swiat, to dopiero jest frajda. Mowi sie, ze nie powinno sie niczego kupowac za szybko, ale ja nigdy nie moglam sie oprzec jak widzialam te malenke ubranka - sama slodycz. Pozdrawiam Cie goraco 8-)

cukiereczekPL, Ja juz zamieszkalam w nowym mieszkanku, juz sie umeblowalam, wiec moze tak bys mnie wkoncu odwiedzila? Czekam!!!!!!
Isc za marzeniem i znowu isc za marzeniem - i tak - wiecznie - az do konca.

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 28 paź 2008, 22:06

fajnie sie czyta o Waszych ciazach :-D
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 28 paź 2008, 22:48

fajnie sie czyta o Waszych ciazach
az mnie czasami nachodzi ochota... :o

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 28 paź 2008, 22:54

Renata1 pisze: cukiereczekPL, Ja juz zamieszkalam w nowym mieszkanku, juz sie umeblowalam, wiec moze tak bys mnie wkoncu odwiedzila? Czekam!!!!!!
bardzo bardzo chetnie!!!!!!
bede miala wolne 2 tyg na rekonwalescencje po cyckowej operacji..mysle ze po tygodniu bede zdatna prowadzic car wiec, mowisz kiedy i jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!
;)
mieszkasz w samym bham? :roll: centrum jakos :roll:
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Rene1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 29 maja 2008, 00:28

Post autor: Rene1 » 29 paź 2008, 07:55

cukiereczekPL,
Mieszkam na Erdingtonie, dosc blisko Centrum Birmingham, mam nadzieje, ze sie szybko zobaczymy. Pozdrawiam i zapraszam, a Ty jak juz bedziesz miala swoje nowe, piekne cycuchy, daj znac kiedy do mnie zawitasz. :-)
Isc za marzeniem i znowu isc za marzeniem - i tak - wiecznie - az do konca.

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 29 paź 2008, 23:50

samwitaj slonko! buziak dla ciebie ogromny!!!!!!!!!i trzymam mocno za was kciuki malenka!!!!!!!!!!!
jednak cuda sie zdarzaja :-D
ps.ja jakos nie udzielam sie bo tu sie jakos ciazowo zrobilo ;)
buziolki dla wszystkich!!!!!!!!!!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Rene1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 29 maja 2008, 00:28

Post autor: Rene1 » 30 paź 2008, 01:52

Kobitki pomocy!!!!!

Kilka dni temu zauwazylam u mojego 2 letniego synka malego jakby liszaja na pleckach, dzis ma juz wysypane tym cholerstwem cale plecki, brzusio, i wychodza tez na twarzyczce. Bylam u lekarza "anglika", ten spojrzal na cialko dziecka i stwierdzil, ze to alergia skorna, wielkie mi odkrycie tyle to i ja wiem, gdy zapytalam na co, stwierdzil, ze na zwierzeta, ale my nie mamy zadnego zwierzaczka, ani moje dziecko nie przebywalo w ich otoczeniu przez conajmniej 3 mc. Lekarz przepisal jakis syrop antyalergiczny i to na tyle. Niestety moj synus dwa razy zwymiotowal owy syropek, wiec juz wiecej go nim nie meczylam, smaruje mu te "liszaje" mascia Alantan plus, mam jeszcze linomak, nie wiem co lepsze. Nazwalam to liszajem, poniewaz to takie czerwone lekko wypukle plany z lekko przesuszona po srodku skora. Moze ktoras z Was wie co to moze byc i jest mi w stanie pomoc. Do polski dopiero w grudniu jade, wiec musze szukac pomocy wszedzie gdzie to mozliwe tu na miejscu. Z gory serdecznie dziekuje.
Isc za marzeniem i znowu isc za marzeniem - i tak - wiecznie - az do konca.

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 30 paź 2008, 02:37

nie jestem lekarzem i nie mi sie tu wymadrzac ale tak mi do glowy przyszlo, ze moze to gilbert?
to alergia skorna na wirusa ktory atakowal wczesniej uklad oddechowy. byl Hubert zaziebiony ostatnio albo mial chrypke? a ten pierwszy "liszaj" pewna jestes ze tylko 2 dni? bo w gilbercie to pierwsza plama sie dluzej utrzymuje zanim sie "rozsypie" przewaznie.
zapytaj innego lekarza moze? to jakos widac pod lampka uv czy to to czy nie.
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 30 paź 2008, 23:24

Renata1, moze napisz zapytanie na stronie http://dziecko24.pl/
tam ci doktor odpowie w ciagu godziny.
zawsze to porada sprawdzona a portal sprawdzilam sama kiedys i moge polecic!

daj znac co z Niuniem ;)
misialeczek24 pisze: ps.ja jakos nie udzielam sie bo tu sie jakos ciazowo zrobilo ;)
to podrzuc jakis inny temacik do ploteczek hihihihi
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”