Na emigracji- czyli jak sie odnaleźć ?:)cz.2

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 27 paź 2008, 14:01

bluebeleczka pisze:nesia pierwsze slysze ale dzis wylatyje do polski i mam nadzieje nie przegapic.
a wiesz o ktorej godzinie jest emisja?
Ostatnio byl w czwartek o 21.15, wice to chyba obowiązujacy termin. Jak narazie film jest niezle rozreklamowany, pierwszy odcinek - dość obiecujący.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 27 paź 2008, 20:42

Samanthii pisze:pisze to wam, zebyscie wiedzialy, ze zawsze moze sie udac - 8-) ...
i po to , zebyscie trzymaly za mnie (i za fasolke) moooooocno kciuki !!! :-)
Sloneczko!!!!! Tak sie ciesze,ze wszystko sie ulozylo 8-)
Ale musialas miec stresow przez to wszystko ostatnio :roll:
Dbaj o ciebie i trzymaj sie cieplutko 8-)

Czasami "zle" rzeczy dzieja sie z jakiejs przyczyny.....
Moze to wszytsko bylo potrzebne bys uslyszala
Samanthii pisze:powiedzial, ze chce mnie sporwotem w domu- na zawsze !
...ze kocha mnie i bedzie kochal... zostanie przy mnie nawet wtedy, gdy nie bede mogla miec dzieci... :oops:
8-)

Mam nadzieje ze teraz wszytsko sie ulozy 8-)
Mocno trzymam kciuki za Ciebie...za Was ;) ;) ;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 27 paź 2008, 20:53

Samanthii, wspolczuje ci ....musialo bolec.... ..mialam takie dziwne uczucie jak pisalas kiedys,ze cos jest nie tak.... :? .pamietaj kochana zawsze po deszczu wychodzi slonce .........trzymam kciuki za ciebie i za fasolke... :-) ..

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 27 paź 2008, 20:54

Samanthii, kochana! Jak przykro mi sie zrobilo czytajac to...to bylo tak dawno temu...(przyznam sie,ze troche przeczuwalam,ze cos jest nie tak,bo jak raz ktos juz straci to ma obawy na zawsze,nawet wzgledem innych) ale przez ten czas bylas silna i nie poddalas sie (jak ja wtedy gdy poronilam tez myslalam,ze to koniec i nic juz sie nie uda, tak pusto wbrzuchu...) Czasami nie wszsystko jest takie proste choc sie takim wydaje i nieraz trzeba cos stracic ale liczy sie tak wygrana tej walki.aby Ale udalo sie znowu jak mi i tobie i zycze ci dotrwac do samego konca i urodzic pieknego maluszka!!! Dbaj o siebie! Teraz napewno bedzie dobrze!!
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 27 paź 2008, 21:38

...ciesze sie, ze jestescie .... i dziekuje za te slowa !!! PDT_Love_13

..bylo zle...bolalo.... :( ale juz nie chce do tego wracac !

...tym razem musi sie udac ! ;)

... dzisiaj oboje z mezem jestesmy w szoku.... ! :badgrin:
...on az zaniemowil, jak mu pokazalam testy ...(zrobilam cztery :oops: ...bo nie moglam uwierzyc...!)
...a potem on zrobil pranie ----- i poskladal wszystko do szafy ! :o


wierzyc sie nie chce ze ..... raz mnie "przeprosil " ... i taka niespodzianka :p :p

Rene1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 29 maja 2008, 00:28

Post autor: Rene1 » 27 paź 2008, 21:49

Samanthii, Przykro mi z powodu Twojej wielkiej straty, ale jednoczesnie bardzo sie ciesze, ze juz wszystko wrocilo na dobra droge. Dbaj o siebie i malenstwo, teraz ze wszystkim bedzie Ci latwiej, bo wiesz, ze masz oparcie w najblizszej Ci osobie- Twoim mezu. Pozdrawiam Cie serdecznie :p
Isc za marzeniem i znowu isc za marzeniem - i tak - wiecznie - az do konca.

violiq
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 20 paź 2008, 11:53

Post autor: violiq » 28 paź 2008, 15:42

Szczerze ci gratuluje:)

... i zazdroszcze tez ;)

Ale i na mnie przyjdzie pora
(mam taka nadzieje)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 28 paź 2008, 17:40

ja dzisiaj na konsultacjach w przychodni i slyszalam po raz pierwszy bicie serduszka mojego dziecka 8-) ale fajne uczucie,lekarka powiedziala "silny i dumny" hehe
W ogole wiekszosc tych pan z przychodni sa tak bardzo uprzejme,mile,jak wlasna matka tak sie zajmuja,czy za mocno nie uklula,czy przykleic plasterek itp normalnie pod uprzejmoscia czuje sie bardzo wyjatkowo i jestem mega zadowolona,ze jestem w uk.
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 28 paź 2008, 19:32

Londyjka pisze:normalnie pod uprzejmoscia czuje sie bardzo wyjatkowo
bo jestes wyjatkowa!!!
szczegolnie w tym blogoslawionym stanie hihihi
zapewne jak ci urosnie brzunio to cie beda w sklepach zapytywac how far u are hihihihi
i czy boy czy mala girl bedzie ;)

ja ciaze tu baaardzo nilo wspominam..kazdy mi tak "uslugiwal" hihihi przepuszczali w przejsciach jak sloniotko pelzlo hihihi

p/s bicie serduszka slyszane pod wlasnym serduszkiem to najcudowniejsza muuuuza co nei Londyjko??

;)
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 28 paź 2008, 20:30

cukiereczekPL, ale Ty mi slodzisz az milo :-D
Tez czuje sie w ciazy bardzo szczesliwa tymbardziej,ze jest tu taka mila opieka a jak wiadomo nikogo z rodziny tu nie mam,wiec kazdy znak uprzejmosci i zainteresowania jest dla mnie cenny oh(rf1 a to bicie serduszka to jakby przez szum wiatru slyszalam. Jakby nad morzem sie tam wylegiwal :badgrin:
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”