GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marta_sa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 06 maja 2009, 13:07
Lokalizacja: warszawa

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: marta_sa » 17 lis 2009, 13:39

ja tez juz nie mam nadziei na poznanie kogos nowego. zreszta nikt mi nie zastapi bylego. bylam podla suka dla niego i nie ma sie co dziwic ze ma mnie gdzies. wreszcie zrozumialam ze przeze mnie wszystko sie skonczylo i kiedy chce to naprawic to on juz nie. tez zaczynam myslec o pojsciu do zakonu. nie chce tak cierpiec przez nieszczesliwa milosc. sama jestem winna tego nieszczescia i jeszcze w dodatku nie umiem sobie z tym poradzic
Decydujące cięcie - dr Jan Stępniewski - 14 stycznia 2010 - mam nowy nosek :)

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: GosiaczEq » 22 lis 2009, 01:43

Dżaga lol:)) może zmień konto gg i będą lepsi się trafiać :-D .. heh ja jakoś na gg spotykałam normalnych ludzi.. chociaż mało w ten sposób poznaje.. ehhe ale swojego też powiedzmy, że przez to wyciągnełam.. i lol nie wiem czy mam solidaryzować się z Toba w opinii.. hehe pozostawie to jako temat tabu ;) .
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: ola banderola » 22 lis 2009, 11:31

:-D Ja poznałam moją Soulmate na studniówce ;) w lutym będzie już 10 lat naszego wspólnego życia,a od 4 miesięcy jesteśmy małżeństwem 8-)

Awatar użytkownika
sharron
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 387
Rejestracja: 29 wrz 2009, 18:33
Lokalizacja: United Kingdom

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: sharron » 22 lis 2009, 18:34

A ja dołączę do dziewczyn, które swoje miłości poznały przez internet :-)
Mojego obecnego męża poznałam 4 lata temu przez portal int. On był za granicą, ja na studiach w PL. Po roku rzuciłam uczelnię i wyjechałam do niego :-) Od 2 lat jesteśmy barrrdzo szczęśliwym małżeństwem.
Myślę, że internet jest świetnym miejscem na spotkanie miłości ( oczywiście w przypadku dziewczyn trzeba być bardzo ostrożnym ). Gdy poznaje się kogoś właśnie w ten sposób, zazwyczaj bardzo dużo się rozmawia i w ten sposób można poznać dość dobrze tą drugą osobę. Ja na rozmowy tel ze swoim P poświęcałam po kilka godz dziennie, a w weekendy nawet całe dnie potrafiłam siedzieć przy tel :-) Fakt, że w internecie często spotyka się ludzi, którzy podszywają się pod innych :-? często odstrasza lecz warto spróbować :-)
Ja jak i wielu innych miałam szczęście trafić na tą drugą połówkę :-D
380cc okrągłe Allergan - 70D , chcę więcej !!!
http://beautywpolsce.com/forum/upload/1262130800_97.gif

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: ola banderola » 22 lis 2009, 19:05

Moja znajoma również poznała swoją wielką miłość za pośrednictwem internetu ;)
On mieszkał w USA,a ona w Polsce...pisali,pisali,pisali,wysyłali sobie filmiki etc.,aż pewnego dnia wysłał jej bilet,ona poleciała, pomieszkała z nim 3 miesiące i oświadczył się jej w Central Parku pod pomnikiem Alicji w Krainie Czarów i są bardzo szczęśliwym małżeństwem 8-)

Awatar użytkownika
sharron
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 387
Rejestracja: 29 wrz 2009, 18:33
Lokalizacja: United Kingdom

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: sharron » 22 lis 2009, 21:17

ola banderola pisze:Moja znajoma również poznała swoją wielką miłość za pośrednictwem internetu ;)

Ostatnimi czasy wiele osób poznaje się w ten sposób :-) Uważam, że jest to świetna alternatywa dla osób nieśmiałych, takich jak ja :-)
Gdy teraz sięgam wstecz pamięcią, to nie mogę uwierzyć jak długą drogę przebyłam by dosięgnąć teraźniejszego etapu :-)
380cc okrągłe Allergan - 70D , chcę więcej !!!
http://beautywpolsce.com/forum/upload/1262130800_97.gif

Awatar użytkownika
marta_sa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 06 maja 2009, 13:07
Lokalizacja: warszawa

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: marta_sa » 22 gru 2009, 00:41

w moim wypadku to w ogole nie zdaje egzaminu, tylko real!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odkad rozstalam sie z bylym to przez 2 miechy spotkalam 10-ciu kolesi i nic z tego! nie wiem albo ja mam pecha albo zlych ludzi przyciagam ale od tej pory z daleka od netu i tym podobnych przyjazni, nie wierze w tego typu znajomosci, jesli chce kogos poznac to tylko w realu a wiec puby, dyskoteki, kluby
Decydujące cięcie - dr Jan Stępniewski - 14 stycznia 2010 - mam nowy nosek :)

Awatar użytkownika
sharron
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 387
Rejestracja: 29 wrz 2009, 18:33
Lokalizacja: United Kingdom

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: sharron » 23 gru 2009, 18:06

Zgadzam się z Tobą Marto w kwestii, że ludzie poznani on-line bardzo często okazują się inni po poznaniu osobiście, ale ja jestem osobą, która właśnie tą drogą poznała swojego obecnego męża, fakt, że nie szukałam miłości w internecie, sama się trafiła. Najwidoczniej miałam ogromne szczęście, którego Tobie niestety zabrakło.
Mam znajomego, który miał bardzo podobne doświadczenia do Twoich, lecz za tym 11 razem :-) i jemu się udało, poznał kobietę której szukał. Widzisz, ja mieszkam za granicą, a tu nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o rodaków, głownie spotyka się pary, a dzięki internetowi można nawiązać znajomość z osobą z innego miasta, której nie sposób było poznać w realu. Portale internetowo dają większe możliwości :-)
Po za tym, uważam że kluby również nie są świetnym miejscem do poznania miłości, wielu mężczyzn w takich miejscach szuka jedynie rozrywki, dlatego i tam trzeba uważać. Jednemu się uda innemu nie.
380cc okrągłe Allergan - 70D , chcę więcej !!!
http://beautywpolsce.com/forum/upload/1262130800_97.gif

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: dosia » 23 gru 2009, 19:09

a ja mojego męża poznałam w lesie ;)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GDZIE POZNAŁYŚCIE SWOJĄ MIŁOŚĆ?

Post autor: Aguuu » 23 gru 2009, 19:17

na grzybach ? :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”