Zmarła Agata Mróz

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 08 lip 2008, 12:44

Prawda jest taka, że powinno się mówić więcej o szpiku :!:
Nadal jest to jakby temat zamknięty, czasem nawet tabu ---póki nas nie dotyczy to po co się interesować, tak niestety jest.

W PL jest niska świadomość społeczna!

Ja słyszałam, że jest to zabieg bolesny i gorzej go przechodzi osoba oddająca szpik.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 09 lip 2008, 13:08

a mnie mówiono ze nie jest strasznie, dostajesz znieczulenie i na drugi dzien idziesz do domu, a jezeli nawet boli to czy jest to zbyt duza cena za uratowanie komus zycia? czy gdyby to ktos nam najblizszy potrzebowal szpiku to chcieli bysmy aby znalazl sie ktos kto mimo bólu zdecyduje sie i zostanie dawca....
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 11 wrz 2008, 19:37

Prawda jest też taka, że za długo czekała, zwlekała --chciała sama urodzić córeczkę, a nie by wywoływali poród, a po wcześniejszym porodzie gdyby się zgodziła po 3 dniach miała mieć zabieg. Tak zabrakło jej tygodnia i umarła przez najzwyklejsze przeziębienie, które ją dopadło
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
mendes_lol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1042
Rejestracja: 01 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: mendes_lol » 11 wrz 2008, 22:00

fakt, ze zabily ja zarazki jest najbardziej przerazajacy i smutny, naprawde dzielna z niej kobieta byla
mam zajefajne bimbalki . . . usmiech nie schodzi mi z twarzy
made in Kasprzyk 3 czerwca 2008 - McGhan ST120 - 410cc HP, okragle, pod miesien - 75E:)
20.06.2008 - zareczylam sie!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”