HIPNOZA - regresja hipnotyczna

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
OLIO
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1061
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:42
Lokalizacja: NOT importat ;p
Kontakt:

HIPNOooZA

Post autor: OLIO » 22 cze 2006, 18:56

Cześć Wszystkim,
bardzo trapi mnie pewnien problem, tzn, czy podczas hipnozy lekarz moze dotykac mojego ciała?, tzn zaczynając od głowy koncząc po same nogi kawałeczek po kawałeczku, prosze o pomoc, bo lekarz mi to robi i nie wiem czy powinien, bo to w koncu nie bionergoterapeuta, nie wiem czy powinnam do niego nadal chodzic :cry: :cry: :cry:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Snem byÂło zycie...dopoki Ty nie pojawiÂłes sie wtedy w nim....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 22 cze 2006, 21:41

Paula please pociachaj temat i przeklej do tamtego co istnieje.

Olio gdzie Cię ten lekarz dottyka?? najaką hipnoze chodzisz i gdzie?? to znaczy miasto?
podczas hipnozy się rozmawia i leczy problemy poprzez docieranie do głębi problemu z posświadomości a nie łapskami po ciele do cholery........
Jeśli lekarz dotyka Cię po cyckach na przykład to powinnaś to zgłośić jako molestowanie seksualne a najlepiej abyś to nagrała jako dowód w sprawie. :roll: ja bym nie darowała komuś takiemu kto wykorzystuje swoj zawód do takich czynów :!: :evil:
tylko nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam..... :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 22 cze 2006, 22:02

Moja kolezanka byla u znanego hipnoterapeuty - Andrzeja Kaczorowskiego we Wroclawiu, zostawila u niego ok 400zl, bylem tam razem z nia - ja oczywiscie nie dalem sie namowic ;)
Caly ten jego gabinent i te "cudowne" leczenie to cos smiesznego a ludzie, ktorzy tam pracuja to dziwacy :)

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 23 cze 2006, 09:42

Tez odbieram to jako dziwactwo, choc z ciekawości uczestniczyłam w zbiorowej hipnozie.
Mój partner tez zafascynowany Kaczorowskim był na jego terapii. I wszystko byłoby ok, gdyby szanowny pan nie podchodził do tego komercyjnie. Na jednej kozetce liczy adin, dwa, tri ( :D ) i leci do nastepnego pacjenta usypiac podobnie. W ciągu jednego seansu hipnotyzował kilka osób w różnych pomieszczeniach. :)

Awatar użytkownika
OLIO
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1061
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:42
Lokalizacja: NOT importat ;p
Kontakt:

Post autor: OLIO » 23 cze 2006, 21:19

GAGA pisze:Paula please pociachaj temat i przeklej do tamtego co istnieje.

Olio gdzie Cię ten lekarz dottyka?? najaką hipnoze chodzisz i gdzie?? to znaczy miasto?
podczas hipnozy się rozmawia i leczy problemy poprzez docieranie do głębi problemu z posświadomości a nie łapskami po ciele do cholery........
to jest w Poznaniu.
On moze tak nie dotyka jakby macał ale dotyka mojego ciała kawałeczek po kawałeczku, tak jakby rozłożyc całe dłonie i od gory do dołu. Cycki tez dotyka, moze nie tak jednoznacznie ale dotyka. I na dodatek jak leze na plecach to moje rece leza na moim łonie a nie np na bokach, tz na kanapie i on twierdzi ze moje bezbieczne miejsce jest na lonie i mnie tam tez dotyka, pokazujac to miejsce. Boshhhhe, to nie moze tego nrobic???? :? :? :? Czuje sie troche głupio. To jest leczenie polegajace na tym, że ja mam niska samoocene i on pomaga mi wyjsc z tego, jeszce traumatyczne przezycia zawiazane z bulimia i kłopotami w pracy, z ktorej sie zwolniłam.

Ale dziwie sie bo on jest młody, około 37 lat i bardzo przystojny, nie wiem sama juz nie wiem co mam robic a wizyta za 2 tygodnie,

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Snem byÂło zycie...dopoki Ty nie pojawiÂłes sie wtedy w nim....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 24 cze 2006, 00:04

Olio ja bym nie poszła jeśli leczenie ma na celu podniesienie samooceny to na pewno nie poprzez wprowadzanie Cię w krępujące sytuacje i macanie po pipce :roll:
idz do kogoś innego kto zajmuje się hipnozą i skonsultuj to.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 24 cze 2006, 00:21

Ja bylam kiedys w ALFIE w Wawie u starego dziada urologa,ktory kazal mi zdjac majtki i polozyc sie na lezance.Troche sie zdziwilam ale pomyslalam,ze jest lekarzem...Obmacal mnie oblesnie :evil: a na koniec podciagnal mi koszulke i zlapal za cycki,tak capnal je szybko :evil: Ucieklam z gabinetu fioletowa ze wstydu,stary zbok...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 24 cze 2006, 00:35

Jeju na tym świecei starych zboków nie brakuje :!: aż strach iśc do lekarza :x
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 24 cze 2006, 00:37

To dawno bylo z 10 lat temu i nie mialam jeszcze wielkich cycow a i tak stara chujoza mnie obmacala...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 24 cze 2006, 00:43

Maxi umieram ze śmiechu - stara chujoza........
nie trafiłam na zboka lekarza ale chyba bym nie darowała :twisted: chyba bym zrobiła haje nie z tej ziemii :!: chociaż ciężko stwierdzić gdzie w trakcie wizyty u ginekologa zaczyna się molestowanie na przykład.... :lol: pomimo że w pipie grzebie i cyca maca to chyba nie można :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”