HIPNOZA - regresja hipnotyczna

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 24 cze 2006, 00:50

No wlasnie pani ginekolog mnie wyslala na konsultacje do urologa.O ile te opuszczone majtki i obmacywanie mozna bylo uznac za "normalne" to capniecie za cycki juz nie.On tak poprostu zlapal mnie mocno i szybko za piersi i juz!Chuba zlal sie w majty i mnie puscil.Bylam w takim szoku,ze jak wyszlam z gabinetu to moj maz myslal,ze dowiedzialam sie o jakies nieuleczalnej chorobie.Dopiero w domu mu powiedzialam co sie stalo.I powiedzialam lekarce,ze wiecej do urologa nie pojde bo macaja!

Awatar użytkownika
OLIO
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1061
Rejestracja: 24 lip 2005, 19:42
Lokalizacja: NOT importat ;p
Kontakt:

Post autor: OLIO » 24 cze 2006, 14:58

maxi pisze:I powiedzialam lekarce,ze wiecej do urologa nie pojde bo macaja!
HAHAHA, nie moge, ale dobre stwierdzenie

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png


Snem byÂło zycie...dopoki Ty nie pojawiÂłes sie wtedy w nim....

Awatar użytkownika
dordi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 298
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:13
Kontakt:

Post autor: dordi » 26 cze 2006, 09:48

GAGA a nie wiesz gdzie w Sznie przyjmuje ta Twoja Pani Doktor? bo wiesz ja tu mieszkam :)
Moja samoocena jest w tragicznym stanie odką pamiętam, a teraz jest już tylko gorzej i tez się zastanawiałam nad jakąś terapią, ale troszkę boję się, że to takie wyrzucenie pieniążków w błoto-sesji musi być spsoro,żeby mówić o jakichkolwiek rezultatach, no i w gruncie rzeczy nie wiadomo, czy pomoże :roll:
A czy hipnoza mogłaby pomóc przy właśnie zaniżonej samoocenie, niedowartościowaniu itp?? No a swoją drogą to taka "wycieczka..."to może być ciekawe doświadczenie,ale troszkę bym się bała, że dowiem się o czymś, o czym nie chce... :evil:
2005 r./2006 r. - nos dr A. Krajewski- spartaczony ...
03.2010 r.- nos dr Skupin - jest duuuużo lepiej
03.2011 poprawka cz.chrzęstnej noska- trzymajcie kciuki;)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 26 cze 2006, 11:52

Dordi polecam Ci na Twój problem właśnie hipnoze.
kontakt to:
Instytut Rozwoju Umysłu

70-513 Szczecin
ul. Małopolska 5/4

tel./fax (0_91) 434 76 00
tel./fax (0_91) 488 46 94

jak ja dzwoniłam jakiś czas temu to wizyta z hipnoterapią kosztowała 200zł. pamiętaj że p.Figarska jest również specjalistą psychiatrii więc to jest metoda łączona. przynajmniej na takiej wizycie z hipnozą dowiesz się jakie jest podłoże Twojej niskiej samooceny itd.
najlepiej zadzwoń i dowiedz się wszystkiego a potem nam tu napisz newsy :wink:
gdybym ja mieszkała w mieście pani figarskiej na pewno bym była stałym gościem :twisted:
powodzenia

znalazłam jeszcze to:
GABINET HIPNOZY I PSYCHOTERAPII
LEK. MED. BOŻENA FIGARSKA
SPECJALISTA PSYCHIATRA
UL. MAŁOPOLSKA 5/4 70-513 SZCZECIN
TELEFONICZNA REJESTRACJA PACJENTÓW (0*91) 434-76-00



Konsultacje w zakresie doradztwa życiowego
Pomoc w kryzysowych sytuacjach
Sesje rozwoju osobistego
Profesjonalne sesje regresji i progresji hipnotycznej
Kursy i seminaria
Leczenie schorzeń duszy i ciała
Bioenergoterapia
Tarot
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
dordi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 298
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:13
Kontakt:

Post autor: dordi » 26 cze 2006, 12:39

Dzięki za szybką reakcję! bise
Poszperam jeszcze i myślę, że się zdecyduję...
No a relacvję zdam na pewno :wink:
2005 r./2006 r. - nos dr A. Krajewski- spartaczony ...
03.2010 r.- nos dr Skupin - jest duuuużo lepiej
03.2011 poprawka cz.chrzęstnej noska- trzymajcie kciuki;)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 26 cze 2006, 12:59

Dordi ja tam dziś dzwoniłam - spotkanie z hipnozą kosztuje 220 zł i rwa ok 40 minut przeciętnie..
regresja hipnotyczna kosztuje 1200zł i trwa ok 3 godzin.
myśle że wartospróbować iść na jedno spotkanie z terapii, zawsze to jeśli nie pomoże to chociażnowe doświadczenie nieznane większości ludzkości :wink:

wejdz na www.figarska.pl i przeczytaj dział "o mnie" bedziesz wiedziała więcej o tej dr.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
dordi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 298
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:13
Kontakt:

Post autor: dordi » 26 cze 2006, 13:21

Dzięki-super już czytam!!!! :)
ps.co do cen to te 220zl to nie tak mało biorąc pod uwagę fakt, że na jednej wizycie się nie kończy :roll: no a te 1200 :shock: to na razie nie na moje możliwości :( :( :(
Na razie skorzystam z tej "zwykłej" hipnozy-zawsze mnie to ciekawiło też jak to jest, więc fakt -nawet jak nie pomoże to i tak kusi... :D
2005 r./2006 r. - nos dr A. Krajewski- spartaczony ...
03.2010 r.- nos dr Skupin - jest duuuużo lepiej
03.2011 poprawka cz.chrzęstnej noska- trzymajcie kciuki;)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 26 cze 2006, 13:30

Dordi zgadzam się że to nie tak tanio, chociaż jak się jest na miejscu to inna historia... jak ja bym chciała przyjachać na jedno spokanie to tysiąc z kieszeni spokojnie wyjęty.... :roll:
no i trzeba by porównać jeszcze do spotkania z jakimś dobrym psychiatrą/psychologiem - oczywiście znanym. aż jestem ciekawa ile takie spotkanie kosztuje. ale ok 150zł pewnie.
jakbyś się wybrała to daj znać prosze bo mnie bardzo ciekawi jaka jest dr Figarska na żywo i zawodowo.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 29 cze 2006, 17:57

Hej Gaga
Myslisz ze regresja to dobry pomysl?Chyba sie wybiore w sierpniu do niej jak bede w Polsce.Zastanawiam sie tylko czy potraktuje temat calosciowo czy podzieli zycie i rozdzialy na kawaleczki.Mam taki bajzel w glowie ze potrzebuje tego jak wody do picia.Z ksiazek pracuje sie ciezko no i lenistwo..Jak Cie interesuja jeszcze jakies pokrewne tematy to wal smialo na priv.Pozdrawiam
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 29 cze 2006, 20:10

Savana interesuje się również NLP, niestety musze sie skupić teraz i napisać prace własnie o wywieraniu wpływu więc pogadamy sobie innym razem bo moja praca dyplomowa czeka :? i doczekać sie nie może. dzięki ze sie odezwałaś :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”