Czy ratować miłość która boli?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 02 lip 2008, 13:13

Anielicanrw pisze:objawienie,ze tego kwiatu jest pol swiatu!!!!!!!!
Tyle, że męzczyźni jacyś na poziomie to albo są pozajmowani albo to...geje
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
DeliCat
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DeliCat » 02 lip 2008, 13:49

Majusia pisze:
DeliCat, a jak tam u Ciebie?
Ciesze sie Majusia, ze zaczynasz otwierac sie coraz bardziej na Swiat..

Moj napisal do mnie jakies 3 dni temu, ze bardzo chce jednak abym pojechala z Nim na te wakacje.. Ja jeszcze nie skonczylam mu odpisywac. Zaczelam wczoraj wieczorem. Ale nie chce jechac na te wakacje.
Z jednej strony brakuje mi go, ale z drugiej potrzebuje od Niego wiecej niz tylko chwili wypoczynku. My musimy zmienic bazy naszego zycia... i tego od Niego oczekuje, lub ... "pa, pa". Choc trudno mi wyobrazic sobie, ze zakancza sie 3 lata naszego wspolnego zycia ...

Bede w Paryzu na 2, 3 dni w polowie lipca. Zobaczymy co bedzie ... ... ... ... ... :roll:

A pozniej jade z Kolega i jego znajomymi na tydzien nad morze. Zaprosil mnie wczoraj i sie zgodzilam :-P Ciesze sie.

A wczoraj moj super przystojny Koziorozec, ktory kreci mnie od 5 lat troche sie napil wieczorem i powiedzial, ze mnie kocha ... :-P

Wiec czuje sie dosyc fajnie ...


Choc najbardziej chcialabym zyc z moim Lubym ....
Michitka pisze: Tyle, że męzczyźni jacyś na poziomie to albo są pozajmowani albo to...geje

Przyznam, ze zagranica jest troche wiecej wyboru ... :!:
No ale wlasciwie to tam czuje sie u siebie bo w polowie Francuzka.
Moj Facet jest polaczeniem tylu cech, ktore uwielbiam.. a jestem wymagajaca ... Oj JESTEM.

:-)

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 02 lip 2008, 14:18

No niestety w Polsce ilośc facetów na poziomie drastycznie się zmniejsza... A może to my wymagamy niewiadomo czego?

DeliCat, ciesz się życiem skoro masz z kim. Twój facet jeśli nie jest ślepy i głupi to zrozumie co traci i jeśli po tych wszystkich przygodach będziesz nadal go chciała to pewnie Wam się ułoży, ale może te wspólne wakacje z kolegą przyniosa cos innego i lepszego :)

Awatar użytkownika
DeliCat
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DeliCat » 02 lip 2008, 14:37

Majusia pisze:No niestety w Polsce ilośc facetów na poziomie drastycznie się zmniejsza... A może to my wymagamy niewiadomo czego?
Trzeba wymagac ! Ja zawsze wymagalam i nigdy nie bylam z "byle kim". I wole byc sama niz z jakims gagatkiem ;-)
Majusia pisze:DeliCat, ciesz się życiem skoro masz z kim. Twój facet jeśli nie jest ślepy i głupi to zrozumie co traci i jeśli po tych wszystkich przygodach będziesz nadal go chciała to pewnie Wam się ułoży, ale może te wspólne wakacje z kolegą przyniosa cos innego i lepszego :)
Ciesze sie, ze bede wsrod ludzi i nie smecila sama w swoim pokoju ... A co bedzie to bedzie ...
Zycze Wam, zebyscie pobyly wsrod ludzi .. spedzily milo czas. w koncu, bez stresu ...

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 02 lip 2008, 20:42

DeliCat pisze:Zycze Wam, zebyscie pobyly wsrod ludzi .. spedzily milo czas. w koncu, bez stresu ...
mnie by sie tak przydalo....zwlaszcza wyjazdu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”