Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Madziuniek
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2009, 20:44

Re:

Post autor: Madziuniek » 28 cze 2009, 21:12

Majusia pisze:a co powiecie o takim połączeniu - ja baran, on bliźnieta?

Oboje jesteście dynamiczni, lubicie podróże, przygody, to co niebanalne i ciekawe. W nietypowych, fascynujących sytuacjach możecie być dla siebie świetnymi kompanami. Obydwoje macie tzw. "słomiany zapał" i jednocześnie skłonność do zaczynania paru rzeczy naraz. Baran będzie dążył do zdominowania Bliźniaka. Bliźniak może starać się sprostać wymaganiom Barana, pod warunkiem jednak, że nie ograniczy to nadmiernie jego niezależności. Możecie być wspaniałymi przyjaciółmi i dobrymi współpracownikami.

Wasz związek nie będzie łatwy, bowiem zdecydowanie różnicie się temperamentami i sposobem okazywania uczuć.
- znalazłam to na jakiejś stronce z dopasowaniem do siebie znaków. :)

Jeżeli chodzi o astrologie to szczerze mówiąc wierze, chociaż czasem mam wątpliwości. Wiele czytam o różnych znakach zodiaku i powiem, że bardzo często się sprawdza. Tak jest w moim przypadku i tutaj dokładnie mogę to zauważyć aczkolwiek nie koniecznie chodzi o mnie - u innych osób również moim zdaniem. Myślę, że coś w tym
jest. W niektóre horoskopy też wierze. Nie każde w stylu 'dzisiaj ubierzesz zieloną sukienkę i zgubisz buty' lecz w niektóre sensowne - np. na WP :-D

parisline
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2009, 18:36
Lokalizacja: lodz

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: parisline » 06 lip 2009, 19:56

ja jestem zodiakalnym lwem a moj chlopak waga........i wam powim ze trudny uklad a przynajmniej bez fajerwerkow co lew uwielbia gdzies na poczatku ktos pytal o zazdrosc w tym ukladzie i mial racje waga naprawde jest wywazona znam go ponad 5 lat nie okazujaca zazdrosci albo ukrywa wogole rzadko okazuje emocje.. lew jest odwrotnoscia.. zawsze pierwszy. domaga sie ciaglego zainteresowania.... a wadze ciezko......czyli na pozor niedopasowanie kocham lwy................. to mega osobowosci dla m nie z ogniem i ikra... ale z perspektywy czasu moge tez napisac ze waga jest ustepliwa nie jest tak glosna jak lew ,lew nie znosi sprzeciwu ciezko u niego o kompromis....a z waga to sie udaje bo ona nie dazy tak bardzo na podim jak lew..nie zalezy jej zeby byc wszedzie the best a lew taki wlasnie jest.... waga lubi dobrze wygladac tak samo jak lew.. jako lew nie dostaje tyle uwagi od wagi bo ona ma priblem z okazywaniem uczuc lew jest wylewny................... boze same przeciwienstwa napisalam a jestesmy 5 lat.......ha ha chyba tylko waga wytrztma z lwem.... kto jest w podobnym zwiazku????? i jak wam sie uklada?ppozdrawiam lwy i wagi PDT_Love_04
show must go on.

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re:

Post autor: cukiereczekPL » 06 lip 2009, 21:02

Majusia pisze:a co powiecie o takim połączeniu - ja baran, on bliźnieta?
mi kiedys wrozka powiedziala ze dla baranka - bo ja spod baranka najlepszy partner to blizniak...
takze chyba masz super polaczenie ;)


a kto mi sprawdzi baranka-ja z wodnikiem-on :roll:
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: majamajamaja » 06 lip 2009, 22:53

I zadna wodniczka do tej pory sie nie wypowiedziala?
Ja jako wodniczka, z miejsca sie super rozumiem z wodnikami. Lepiej z dziewczynami spod tego znaku, ale tez czesto zdarza si, ze wodnicy-panowie maja dokladnie takie same poglady, jak ja. Czasem sie nawet smieja, ze nie wiedzac o swoich wypowiedziach nawzajem jeszcze sie powtarzamy... cos jest z ta wolnoscia. Pomimo, ze daze do stabilizacji i przesiadywania w domku, jakos znajduje sie dosc szybko gdzies indziej. Zapieram sie, ze sie nie wyprowadze, a za chwile mysle o innym kraju...

A wodniczka z lwem? Co powiecie? Ja wiem tylko jedno: lwiatko moze byc slodkie, ale po jakims czasie probuje wziac gore i decydowac. Tylko ze to nie dziala na wodnika, bo on nie ma ani potrzeby dominacji, ani nie podporzadkuje sie komukolwiek. Jest dla siebie samego wyrocznia.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: pimpek1984 » 01 sie 2009, 22:05

Niewiem sama czy wierze w znaczenie znaków zodiaku.
Jestem ryba chyba typowa a moj maz jest strzelcem.Poki co swietnie sie dogadujemy i jestesmy dla siebie przyjaciólmi.Mam nadzieje ze to sie nie zmieni.Ciekawe co o tym ukladzie mowia gwiazdy :roll:
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: natalya » 03 sie 2009, 14:55

a ja jestem byczek i jestem z byczkiem :-) super uklad 8-) jestesmy dokaldnie tacy sami, mamy takie same poglady na zycie, takie same zainteresowania i temperamenty. rozumiemy sie bez slow.
ostatnio czytalismy horoskopy tzn tylko dla byka bo obydwoje jestesmy spod tego znaku i wszystko sie sprawdza! az bylismy zdziwieni, bo wczesniej traktowalismy to bardziej z przymruzeniem oka, a teraz stwierdzilismy, ze jednak cos w tym jest ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
kasia3210
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 698
Rejestracja: 09 mar 2009, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: kasia3210 » 03 sie 2009, 15:18

oj tak....byczki sa podobne ;)
30-03-2009 - dr K. Ostrowska-Clark - 510FX Allergan 350gr (12.5x13.0x5.6)

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: marta2454 » 26 lis 2009, 22:39

a my oboje z mężem jesteśmy pannami i często się spieramy o różne głupstwa bo każdy chce postawić na swoim :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: ola banderola » 29 lis 2009, 12:00

majamajamaja pisze:I zadna wodniczka do tej pory sie nie wypowiedziala?
Ja jako wodniczka, z miejsca sie super rozumiem z wodnikami. Lepiej z dziewczynami spod tego znaku, ale tez czesto zdarza si, ze wodnicy-panowie maja dokladnie takie same poglady, jak ja. Czasem sie nawet smieja, ze nie wiedzac o swoich wypowiedziach nawzajem jeszcze sie powtarzamy... cos jest z ta wolnoscia. Pomimo, ze daze do stabilizacji i przesiadywania w domku, jakos znajduje sie dosc szybko gdzies indziej. Zapieram sie, ze sie nie wyprowadze, a za chwile mysle o innym kraju...

A wodniczka z lwem? Co powiecie? Ja wiem tylko jedno: lwiatko moze byc slodkie, ale po jakims czasie probuje wziac gore i decydowac. Tylko ze to nie dziala na wodnika, bo on nie ma ani potrzeby dominacji, ani nie podporzadkuje sie komukolwiek. Jest dla siebie samego wyrocznia.
Ja żyję w takim układzie wodnik(ja) - lew(on) już 10 lat i jak dla mnie i innych tworzymy przysłowiowy dream team.
Kompilacja idealna 8-)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: majamajamaja » 29 lis 2009, 12:20

no prosze, jednak ktos sie znalazl jeszcze z wodnika :-D
A twoj lew nie probuje czasami zarzadzac?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”