Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: majamajamaja » 06 gru 2009, 01:22

no wlasnie

a to niby jakie sa blizniaki z charakteru?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: meyd » 06 gru 2009, 12:20

w moim odczuciu - przeważnie bardzo kontaktowe, ciekawskie ;) , otwarte na nowe znajomości
nie wiem, jakoś tak to odczuwam ^^
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: dyduska » 06 gru 2009, 15:33

Ja też jestem bliźniak i jak kogoś poznam bardzo podobnego do mnie (charakterologicznie) to wiadomo, że też bliźniak, heheheh. Ale to chyba każdy znak jak trafi na swego to tak ma :-D Mam też koleżanki z tego samego znaku, które są totalnie inne ode mnie. Mają na to może wpływ ascendenty (czy coś takiego, hehehe). W sensie, ja się urodziłam na początku czerwca i mam koleżankę urodzoną mniej więcej w tym samym okresie i jest bardzo podobna do mnie, a inna, urodzona pod koniec maja jest moim absolutnym przeciwieństwem. Ja na tyłku w jednym miejscu nie mogę usiedzieć, bardzo szybko się nudzę, mam słomiany zapał często (niestety :-? ), często zmieniam pomysły na życie :-? ludzie uważają mnie za duszę towarzystwa :-), zakładanie rodziny mi nie w głowie, a ona - przykładna Matka Polka, jedna praca od zawsze, mąż, syn, praca - dom, praca - dom, zero życia towarzyskiego, itd....
Podsumowując, wydaje mi się, że horoskopy i gwiazdy mają jakiś wpływ na nas ale dla każdej osoby indywidualnie można ten wpływ określić, a nie dla wszystkich bliźniaków czy wszystkich byków, itd. Widziałam program, który mówił o wpływie faz księżyca na ludzi i coś w tym musi być skoro księżyc wpływa na morze (przypływy i odpływy) i na wszelkie organizmy żywe (rozmnażanie rybek np) to i na nas musi też mieć jakiś wpływ. Jak ma księżyc to i gwiazdy mają..........
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
marta_sa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 06 maja 2009, 13:07
Lokalizacja: warszawa

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: marta_sa » 22 gru 2009, 01:05

dla mnie to wielka jedna bzdura, bez obrazy, ale te horoskopy nie dla mnie, owszem, poczytam sobie czasem ale chyba tylko dla zabicia czasu , i na zasazdzie-coz tym razem jakies idiotki jednym slowem wymysla, coz tu duzo mowic;
wybaczcie, ale w moim zyciu duuuuzo wieksza role odgrywaja inne wartosci.mysle ze najwyzsza pora zauwazyc ze mamy XXI wiek i przestac wierzyc w te beznadziejne brednie!!!!
Decydujące cięcie - dr Jan Stępniewski - 14 stycznia 2010 - mam nowy nosek :)

Awatar użytkownika
lolka34
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwie 2012, 21:46

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodi

Post autor: lolka34 » 06 sie 2013, 21:54

Horoskopy nigdy mi sie nie sprawdzaja, wiec kompletnie nie wierze w tego typu rzeczy, ale bylam dwukrotnie u wrozki, kilka rzeczy z tego co wyszlo jej w kartach sprawdzilo sie w moim zyciu ; )
19.10.2022 CKN dr. Skupin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”