Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: ola banderola » 29 lis 2009, 13:27

Oj rządzi,rządzi moje lwiątko kochane,ale powiem Ci szczerze,że wcale mi to nie przeszkadza ;)
Dla mnie ten facet to ewidentna przysłowiowa druga połowa z innymi znakami nie było tak db,najgorzej było chyba ze skorpionem... :(
Dla mnie najistotniejsze jest to,że zawsze potrafimy się dogadać 8-) i fajnie idzie się z nim przez życie!!!

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: nikolettkaa » 29 lis 2009, 14:47

ja nie wierzę w astrologię , :evil: uważam ,że ludzki umysł jest tak skonstruowany ,że musi w coś wierzyć ,a nasza podświadomość dązy do tego co nam ''wróży'' jakaś studentka z polonistyki
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
brachypelma
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 222
Rejestracja: 09 cze 2009, 00:01

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: brachypelma » 30 lis 2009, 19:16

Tak jak nikoletka napisała - musimy w coś wierzyć. Dlatego Bóg jest taki popularny ;) (żart, żeby się ta wierząca część nie oburzyła). Po prostu miło i bezpiecznie wiedzieć, że coś tam jest i czuwa.
Ale układ gwiazd i znaki zodiaku? Dla mnie to astronomia, astrologia jako nauka a nie część definiująca przyszłość.. Nigdy nie wierzyłam i nie będę :)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: ola banderola » 30 lis 2009, 19:26

Ja się nie zgadzam,że musimy w coś wierzyć,bo tak jest łatwiej... Pełno jest ateistów,a oni przecież w nic nie wierzą,wszystko w życiu jest kwestią wyboru,wiara również...

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: dyduska » 01 gru 2009, 11:36

Co do połączenie baran + bliźniak to ja zdecydowanie się wypowiem, że to najgorsze połączenie z możliwych, hehehhe. Mam jednak na myśli sytuację gdy kobieta to bliźniak a facet baran. Miałam epizod z baranem który się nie przerodził w nic poważnego bo oboje byliśmy totalnie różni i nijak nie mogliśmy się dogadać. Barana-faceta podejście do życia, problemowość, okropny, przeokropny pesymizm, odrzuca mnie na milę. Nie znam innych mężczyzn spod tego znaku więc nie wiem dokładnie czy wszyscy tak mają czy tylko w połączeniu z duszą artysty (nigdy więcej artysty!!!!). Znam kilka kobiet spod barana i są całkiem inne, optymistki dążące jak burza do celu co mi zawsze imponowało.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: ola banderola » 01 gru 2009, 13:30

Zgadzam się z opinią o kobietach Baranach - to bardzo silne osobowości, uparcie dążące do celu, twarde kobiety jednym słowem.

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: OMEGA » 01 gru 2009, 15:24

Ja jest baranem :-) mój mąż też jest baranem :roll: ale dogadujemy się bardzo dobrze. Wcześniej też byłam z baranem, lecz strasznie się kłóciliśmy choć charaktery mieliśmy podobne.
Wcześniej byłam także z dwoma skorpionami, wg. horoskopów itp baran ze skorpionem nie pasują, ale wg. mnie wszystko było dobrze.
Nie wierzę w przeznaczenia, że jakiś tam znak nie pasuje do jakieś znaku, lecz w przepowiednie o przyszłości (wróżki) troszeczkę wierzę :-)
_____________________________________________________
już po:) 19.10.05r dr Skupin okrągłe Mentor 325cc HP
23.11.10r dr Stępniewski całkowita korekta nosa
26.04.11r dr Stępniewski poprawka nos (część chrzęstna)
27.04.11r dr Stępniewski korekta powiek górnych
03.02.12r usta emervel 1ml
19.09.12r
[/color] usta emervel 1ml
[/color]

16.12.2010 r. - Pamięta się te rzeczy, których nie można zapomnieć

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: avansavana1 » 02 gru 2009, 14:11

Gdzieś w tym wszystkim trochę prawdy jest, więc czasem wierzę w to, co przeczytam w horoskopie odnośnie np. cech charakteru czy wad danego znaku zodiaku...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: majamajamaja » 02 gru 2009, 19:20

"Wiara" w znaki zodiaku, to chyba mocno powiedziane. Zgodnie z wiara chrzescijanska popelnia sie grzech, jesli jeszcze dodatkowo ma sie cos, w co sie wierzy. W czarne koty, w trzynastki albo w znaki zodiaku. A nasze polskie chrzescijanskie spoleczenstwo jest akurat zabobonne, jak nic. Kiedy bronilam prace mgr 13tego, to juz nie moglam sluchac tych ostrzezen i czy sie nie boje... :roll: czego? Daty mam sie bac???

A co do znakow zodiaku, to nie wierze na slepo, ale sie po prostu przekonuje w praktyce: wodnik z wodnikiem pasuje, za pare miesiecy znowu spotykam wodnika i sie z nim dobrze rozumiem i tak od nowa. Zadna wiara, zadna biblia.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
meyd
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1691
Rejestracja: 13 maja 2009, 08:57
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dziewczyny czy wierzycie w astrologie i sens znaków zodiaku

Post autor: meyd » 05 gru 2009, 23:32

w Horoskopy nie wierzę, ale to, z jakiego jesteśmy znaku zodiaku wpływa na nasz charakter zdecydowanie :)
są znaki z którymi dogaduję się wspaniale, a są i takie z którymi jakkolwiek bym się nie starała- nie potrafię ..

potrafię też z charakteru rozpoznać w drugiej osobie Bliźniaka ;) - mój znak :D
3 grudzień 2009, Dr Szczyt - korekta noska - już po :roll:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”