czym jest dla Was SZCZĘŚCIE???

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 19 maja 2005, 19:14

ZDROWIE! Moje i najblizszych! Milosc i bliskosc drugiej osoby! No i pieniadze... nieby szczescia nie daja ale zebym mogla podrozowac (uwielbiam) i zebym mogla czuc sie w pelni wolna i spelniona to potrzebuje gotowki!

Awatar użytkownika
Jola
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 957
Rejestracja: 12 sty 2005, 23:40
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: Jola » 19 maja 2005, 20:35

Dla mnie to cos co nam sprzyja w dazeniu do osiagniecia celow i stan wewnetrzny kiedy udaje sie to osiagnac :)

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 20 maja 2005, 02:04

szczescie tylko wtedy kiedy jest przy mnie ukochany!!!

Awatar użytkownika
MonikaS
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 58
Rejestracja: 01 kwie 2005, 19:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: MonikaS » 20 maja 2005, 20:49

Dla mnie szczęście to : MIŁOŚĆ I ZDROWIE !
Jestem szczęśliwa dzięki mojemu dziecku, które każdego dnia daje mi energię do życia, daje mi radość dnia codziennego, nadaje sens mojemu życiu, napełnia moje serce i umysł takim ogromem pozytywnych myśli i uczuć, że trudno by było oczekiwac czegos więcej.
Dziecko to potęga miłości !
Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia i tak wiele zarazem.

Tylko bliskość drugiego człowieka powoduje, że czuję sie szczęśliwa !
Nic co materialne nie potrafi dać mi szczęścia jeśli jestem samotna !

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 20 maja 2005, 20:54

MonikaS pisze:Dla mnie szczęście to : MIŁOŚĆ I ZDROWIE !
Nic co materialne nie potrafi dać mi szczęścia jeśli jestem samotna !
MonikaS, to tak jak mi :!:

Awatar użytkownika
Cleo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 25 sty 2005, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cleo » 27 maja 2005, 20:44

dla mnie szczęściem są moi rodzice,są całym moim światem.Całe życie mi pomagają ponad swoje siły,zawsze traktowali mnie na równo ze sobą,słuchali mego zdania,cierpliwie przeczekiwali moje okresy buntu,głupoty,wybryki.Podawali rękę,gdy z własnej głupoty miałam problemy.Byli w ważnych momentach mego życia przy mnie.
Szczęście w moim życiu bedzie dopóki Oni będę ze mną,bo nie grozi mi ani samotność,ani bieda,ani bezdomność dopóki moi rodzice są na tym świecie.
A gdy ich zabraknie moim szczęściem będzie moja jedyna siostra,która zawsze będzie namiastką mamy i taty.

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 09 lip 2005, 14:40

zdrowie,bliskie ukochane osoby - to jest szczęście!!
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 14 lip 2005, 01:03

Marta pisze:moim największym szczęściem byłoby gdyby wynaleziono lekarstwo na stwardnienie rozsiane(SM)Od 15 lat moja mama na to choruje.Uważam że największym szczęściem,skarbem jest ZDROWIE!,również miłość,kochająca rodzina,mąż,zdrowe dzieci.To jest dla mnie najcenniejsze!
Moja Mama też od wielu lat choruje (od 25lat?), caly czas walczy o zycie o kazda milą chwile, cudem jest, że mnie urodzila i dla niej np. ja jestem celem i szczesciej jej zycia. Dlatego dla mnie przede wszsytkim ZDROWIE i MILOSC, dzieki milosci czlowiek czuje sie wspaniale, bezpiecznie i latwiej realizowac wtedy swoje marzenia.

Poza tym jest jeszcze wiele rzeczy ktore sprawiaja szczescie, przyjaciele, samorealizacja, pieniązki, dobra zabawa, drobne mile gesty, podróże, optymizm, sloneczna pogoda itd itd itd :lol:

Także szcześciem jest akceptowanie siebie takim jakim się jest, bo wtedy mozna w pelni poczuc sie szczesliwym + oczywiscie w/w rzeczy :D :D :D

Julka.
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2008, 16:30
Lokalizacja: PoznaÃą

Post autor: Julka. » 29 maja 2008, 17:16

hmm, wbrew pozorom to nie takie proste pytanie. wydaję mi się, że szczęście to dla mnie: spełnianie swoich marzeń, posiadanie przyjaciół, choćby jednego, ale prawdziwego, wolność i takie poczucie, że jesteś tym, kim chcesz być... samoakceptacja - brak kompleksów... i wzajemna fascynacja.... przynajmniej tak mi się wydaję. miłość na pewno też, ale póki co, nie szukam jej.
27 czerwiec 2008 rok - Nos u dr Kubasika.



"...I niech wichry losu uniosÂą CiĂŞ do gwiazd."

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 15 cze 2008, 12:52

Szczęście...Ulotne zjawisko ,które czasami nas nawiedza i dlatego chce nam sie jeszcze żyć.. ;-)
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”