czym jest dla Was SZCZĘŚCIE???

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

czym jest dla Was SZCZĘŚCIE???

Post autor: GAGA » 19 maja 2005, 16:15

wszyscy mamy odmienne pojęcie szczęścia...a wszyscy używamy tego samego słowa na określenie tego czegoś.
Dla mnie szczęście to spakowana walizka i bilet samolotowy w ręce.....nie ważne dokąd byleby było tam ciepło i daleko sąd.... im dalej tym szczęście większe!! uwielbiam podróżować :P :P :P :P :P

Nie jestem ani w pół procencie domatorką, najlepiej bym się przeprowadzała co miesiąc lub wogóle mieszkała w hotelu- nie lubie siedzieć w tym samym miejscu. Z tego też powodu potomstwo kojarzy mi się z karą a nie szczęściem. Na pytanie o dzieci odpowiadam... "to nie jest to co chce w życiu robić..":twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

kiedys gdzieś widziałam taką mądrość "szczęście przychodzi do nas pod tylkoma postaciami że któż umiałby go rozpoznać" ładne co??
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 19 maja 2005, 16:21

:roll:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 maja 2005, 16:37

MIŁOŚĆ(!!!), brak samotności... Być szczęśliwym znaczy dla mnie być kochanym przez innych... szczęcie mam ,jeśli nie czuję się samotna, jeśli potrafie zrealizować moje najśmielsze pragnienia. Szczęście -mieć tyle ile się chce posiadać...!!!

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 19 maja 2005, 16:42

Dla mnie szczęście to w dużej mierze spokój. W domu rodzinnym był alkohol, co odbiło się na moim zdrowiu :( Szczęście to dom, do którego wracam, kochający mąż i ten spokój...Nie gonię za karierą na łeb na szyję, ale staram się coś w życiu osiągać i jestem z tego dumna. Szczęście to też moje dobre samopoczucie. Każdy dzień z dobrym samopoczuciem uważam za udany.

Oczywiście są też małe szczęścia, podróże (GAGA ma tutaj rację), odwiedziny kogoś dawno niewidzianego :lol: , niespodziewany prezent od kogoś i takie tam...

I są też szczęścia całkiem malutkie, ale jakże ważne: świecące słońce, poranna gazeta, dobry film, kawiarnia, smaczny obiad...oj jest tego trochę :)
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 19 maja 2005, 16:45

...życie... miłość... bliskość osoby, do której nasze serce się wyrywa...
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 19 maja 2005, 17:44

miłość, wolność, brak kompleksów, mało marzeń, za to dużo tych zrealizowanych, paczka przyjaciół, podróż za jeden uśmiech...
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 19 maja 2005, 18:07

zdrowie, milosc, bliscy i poczucie spelnienia.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 19 maja 2005, 18:17

dla mnie wszystko to co Wy napisalyscie ,ale jesli mam odpowiedziciec czy jestem sczesliwa czy nie to odpowiem ze napewno nie tak jakbym chciala byc ,sa momenty kiedy jestem ale jest ich naprawde malo

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 19 maja 2005, 18:38

hmmmmm dla mnie szczescie to milosc i przyjazn w jednym.Kochac i byc kochanym,byc przyjacielem i miec przyjeciela -do tego zdrowie bliskich,troche grosza i czego chciec wiecej......:)

Ja z cala odpowiedzielnoscia moge powiedziec, ze jestem szczesliwa....no moze troszke kasy przydaloby sie wiecej-ale i tak nie nazekam:):)

Marta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1058
Rejestracja: 13 sty 2005, 09:50
Kontakt:

Post autor: Marta » 19 maja 2005, 18:41

moim największym szczęściem byłoby gdyby wynaleziono lekarstwo na stwardnienie rozsiane(SM)Od 15 lat moja mama na to choruje.Uważam że największym szczęściem,skarbem jest ZDROWIE!,również miłość,kochająca rodzina,mąż,zdrowe dzieci.To jest dla mnie najcenniejsze!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”