Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: bujanna » 18 cze 2009, 07:34

Ja miałam 21, i po slubie się wyprowadziłam, chodz przed slubem więcej mnie nie byłol niż było w domu, wiec mozna powiedziec ze tak w połowie się wyniosłam. :-|
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

Awatar użytkownika
brachypelma
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 222
Rejestracja: 09 cze 2009, 00:01

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: brachypelma » 18 cze 2009, 09:02

piekno_zycia pisze:Oj, mnie zawsze rwało w nieznane... i rwało do pełnej niezależności finansowej.
W wieku 18stu lat opuściłam domek rodzinny (udając się do stolicy w celach naukowych), uzyskując zarazem pełną niezależność finansową :)

Czy szkoda mi beztroskiego życia? Nie. Miałam bardzo barwne i wspaniałe dzieciństwo, a w wieku dojrzewania szybko dorosłam i nie odczuwałam już potrzeby beztroskiego bytowania.
Niezależność finansową bardzo sobie cenie. Na pewno nie pozwoliłabym sobie aby mężczyzna mnie utrzymywał od tak. Oczywiście co innego jak pojawi się dziecko.
Mój obecny okres egzystencji- choć nie jest beztroski (jak większości moich znajomych ze szkolnej ławy), jest bardzo radosny. Nie uważam, aby beztroska, była najlepszym sposobem na radość. Zdecydowanie bardziej sobie cenie dojrzałe szczęście.
Sama nie napisałabym tego lepiej o sobie! :-D
Tylko że ja najpierw pracowałam na swoje utrzymanie, dalej pracuję, a teraz idę na studia. Lepszego scenariusza nie mogło mi nawet życie napisać (chociaż gdybym odważyła się na wyjazd do UK to kto wie...)

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: Annetta » 21 cze 2009, 14:44

W wieku 23 lat wyprowadzilam sie od rodzicow-wyjechalam do Amsterdamu-jako au-pair i przy okazji podszkolilam angielski.I tak juz mieszkam w Holandii prawie 8 lat.Najlepszy wybor w moim zyciu :p

Awatar użytkownika
carmen20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 601
Rejestracja: 02 lip 2009, 02:40

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: carmen20 » 21 gru 2009, 13:44

Ja mam 20 lat i mieszkam w domu z bratem, mamą i babcią i taka sytuacja mi odpowiada :-D Studiuję w rodzinnym mieście, więc nie było potrzeby się wyprowadzać. Nie spieszy mi się do dorosłości i odpowiedzialności.
02.06.2010 nos- dr Łątkowski

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: RedOne » 25 sty 2011, 01:10

zobaczyłam ten temat i pomyślałam sobie "o zgrozo !" ja nadal mieszkam z rodzicami ,choc wiekszosc roku przebywam za granica to jednak te pare miesiecy mieszkam z rodzicami a stukło mi juz 31 wiosenek i własciwie tak na dobra sprawe nie wyprowadziłąm sie z domu!!!!! aż wstyd i chyba nie ma do czego sie przyznawac ,chyba tylko (envy do swej niezaradnosci życiowej .
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: bluebeleczka » 25 sty 2011, 20:34

ja tez mialam 17 lat kiedy wyprowadzilam sie z domu i poniekad zaczelam zyc na wlasny rachunek, nie liczac marnych alimentow od ojca i mieszkania od matki (bez oplacanych rachunkow).
uczylam sie i pracowalam. to byl ciezki ale bardzo owocny okres w moim zyciu. dowiedzialam sie wiele o sobie.

mam zawsze uwazala mnie za miernote i porownywala do kuzynow.
dzis mowi ze jest ze mnie dumna i ze twarda ze mnie sztuka, nie do ubicia.

dodam ze moi zachwalani kuzyni to niedolegi z dwoma fakultetami. jedem 40-latek wciaz przy "maminym cycku", a ja z jednym zaledwie fakultetem, wiode napewno duzo interesujace zycie ku ich niezadowoleniu.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
alessandra01
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 201
Rejestracja: 25 lut 2010, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: alessandra01 » 03 lut 2011, 09:46

Ja miałam 15 jak wyprowadziłam się do dziadków ze względu na szkołę ( z przedmieścia do miasta ) . Poźniej w wieku 17 lat zaczęłam mieszkać samodzielnie . Niektórzy twierdzą że to za wcześnie , ale według mnie zawsze zależy to od osoby . Mi palma nie odbiła :)
14.10.2010 dr Żukowska 410 anatomiczne

Chcę mieć większe!!

11. 02. 2015 dr Łątkowski 500 okrągłe

Shantel
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: Shantel » 03 lut 2011, 14:56

a ja zaraz po maturze czyli 19 lat, ponad 4 lata temu... i tak wynajmuje któreś mieszkanie z kolei - niestety bez własnego pewnego mieszkania to żadna sielanka :/ trzeba bylo gdzies zaczac prace, a w duzych miestach jest łatwiej gdyby nie to, to pewnie nie spieszyłabym sie z wyprowadzką

nie wyobrażam sobie wyprowadzić się bedac jeszcze w liceum... pełen podziw dla Was dziewczyny
'Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy !' M.Monroe

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: idealiste » 04 lut 2011, 22:29

17, w ciąży do narzeczonego, teraz męża:)
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
wunala
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 172
Rejestracja: 16 lip 2009, 20:13
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ile miałyście lat kiedy wprowadziłyście się z domu?

Post autor: wunala » 04 lut 2011, 23:14

19, ale rodzice nadal mnie utrzymują ;P
16.08.2011r. - nos - Dr Łątkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”