ja polka,on....obcokrajowiec

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

amanda211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2008, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amanda211 » 30 sty 2009, 12:11

Mój Tunezyjczyk tak mi w głowie przewrócił ,ze zgłupiałam , owszrem pisał wiersze , mówił piekne słowa , kupował prezenty . Poprostu zrobił mi praniemózgu .Natomiast jak bylismy dłużej razem to przeglądał wszystkie moje rzeczy, kazał mi co mam założyc , nie wolno mi było ubrac co chce , nawet chlapnąłmnie w twarz . Natomiast sam usiłował w drugim pokoju zdradzić mnie z moja koleżanką ...nadal do mnie esemesuje mailuje ale nabrałam dystansu ...

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 30 sty 2009, 15:32

amanda211, a to menda :evil: :evil: :evil:
dobrze ze juz z nim nie jestes....
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

amanda211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2008, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amanda211 » 30 sty 2009, 22:36

.. boje sie ze ulegne jezeli bedzie robił mi pranie mozgu
dr.Zukowska 4 grudien 2008 podniesienie piersi...dlaczego czekaÂłam

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 02 lut 2009, 14:13

fakt,u muzulmanow pranie mozgu jest czestym zjawiskiem...
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

sylwiach2
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 40
Rejestracja: 25 lis 2008, 19:22

Post autor: sylwiach2 » 05 lut 2009, 11:46

Rany, też to przerabiałam :? Arab (co prawda, urodzony już we Francji, ale z pary marokańsko-algierskiej) pewnego dnia oświadczył mi, że facet to generalnie może zdradzać na lewo i prawo, bo taka jest natura i w ogóle, to powinnam być mu wdzięczna, że on jest ze mną szczery i mówi mi o tym otwarcie, podczas gdy większość facetów robi to, ale się do tego nie przyznaje. No, a kobieta powinna się szanować... Tylko z kim on by mnie zdradzał biedaczek, gdyby te kobiety rzeczywiście tak się szanowały ;) ? Ręce opadają!

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 05 lut 2009, 13:29

sylwiach2 pisze:No, a kobieta powinna się szanować... Tylko z kim on by mnie zdradzał biedaczek, gdyby te kobiety rzeczywiście tak się szanowały ? Ręce opadają!
:badgrin: :badgrin: :badgrin: Dobre 8-)
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

amanda211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2008, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amanda211 » 05 lut 2009, 13:45

...i tak trzymajmy ,niebądzmy głupie
dr.Zukowska 4 grudien 2008 podniesienie piersi...dlaczego czekaÂłam

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 05 lut 2009, 13:50

No tak czytam i czytam...
:roll: kazda nacja widze ma swoje "prawa" ...
amanda211 pisze:nawet chlapnąłmnie w twarz
i to niech bedzie odpowiedz na
amanda211 pisze:.. boje sie ze ulegne jezeli bedzie robił mi pranie mozgu
poprostu sobie przypomnij chlapniecie....i odrazu ci przejdzie.....
Pare moich znajomych bylo z Turkami i Arabami....mialy jak w niebie dopuki nie poszly pod pantofek pana....a tam i chlapniecia sie zdarzaly....pewnie czesciej niz same sie przyznaly....i zdrady....i calkowite poddanie.... Te madrzejsze nie daly sie wciagnac bardziej i nie daly sobie dziecka zrobic...

Ciezko jest zyc w takim MIXIE kulturowym,ale napewno zdarzaja sie wyjatkowi ludzie i potrafia pogodzic roznice.... ale ciezko przystosowac sie kobiecie z naszej kultury do takiego zycia....
sylwiach2 pisze: No, a kobieta powinna się szanować...
hmmmm-.....a facet chulaj dusza piekla nie ma.... tylko Allah czeka dla kazdego z 9cioma dziewciami na dzien dobry w raju... ;) w nagrode.... :badgrin: ....a jaka nagroda czeka tam kobiety zgodnie zyjace,nie grzeszace??? ...jurni mlodzianie sztuk 50??? w sumie za to co te kobiety tam przechodza.....raj to jeden wielki orgazm powinien byc ;)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 05 lut 2009, 16:45

Anielicanrw pisze:tylko Allah czeka dla kazdego z 9cioma dziewciami na dzien dobry w raju...
... :oops: :oops: :oops:
(chyba nie na kazdego...ale na tego, ktory bedzie jak mahomet -czyli ich prorok... ;) )

nie potepiam arabow ,za ich wiare ...
sorry ,ale nikt nie ma takiego prawa ... :!: :evil: (wam pewnie tez nie bylo by do smiechu, gdyby ktos zaczal szydzic z naszego boga, albo jezusa !!! :roll: )

bo odmienne (i dlatego wlasnie niezrozumiale dla nas ) zachowanie muzulmanow jest nie tylko spowodowane wyznaniem koranu :!: -ale takze innym wychowaniem i kultura---
(kazdy czlowiek jest tez inny ... i nie powinno sie mierzyc kazdego ta sama miarka ...
obojetnie ,czy to arab czy chinczyk !!! :? )

to prawda ,ze muzułmanin może mieć cztery zony :-) - i co komu do tego ??? (i tak maja wiecej niz dwie, tylko ci, ktorych stac na to ! )
to ich wiara i ich tradycja !!!

jestem zdania, ze kobiety (np.polki), ktore maja zupelnie inne podejcie do zycia...wyznaja zupelnie inna kulture czy religie i nie znaja za dobrze koranu - nie powinny sie wiazac z muzlumaninem... :!:

a skoro, poruszylyscie juz ten temat .. zacytuje wam pare interesujacych dla was kawalkow...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... thii/4.gif

"Religijny Muzułmanin ma święty zakaz cudzołóstwa i jak najbardziej naturalne prawo do współżycia z żonami. Zawsze wtedy, kiedy tego chce, lecz zawsze osobno i czysto. Czystość i obmywanie się to kolejne podstawowe wymaganie, który musi spełnić kochanek w łóżku. "

Przed prorokiem Mahometem kobiety w krajach arabskich , nie miały żadnych praw, były własnością mężczyzn. Najlepszym tego przykładem był zwyczaj zgodnie z którym, ojciec po narodzinach córki mógł zakopać ją żywcem w ziemi. "
--- z pokolenia na pokolenie jest coraz lepiej ,jesli chodzi o szacunek do kobiet (ale jeszcze daaaleko im do nas i do szacunku , ktorego wymagaja kobiety od naszych mezczyzn :?
---i trzeba sie liczyc z tym... ze czas niestety wolno mija...a kazda tradycje trudno zmienic !!!!!!!!! :?

a jesli chodzi o sex (taki maly dodatek,hihi :p )...to w cale nie jest tak zle... :p ;)

[fade]"Muzułmanki przywykły już do tego, żeby to właśnie kobieta jako pierwsza osiągnęła orgazm. Zwyczaj ten, jak wszystkie kolejne, znajdują potwierdzenie w pismach koranicznych, słowach proroków i sędziów. Ibn Qudamah (rahimahullaah) powiedział:

"Zalecane jest, aby mężczyzna pieścił kobietę przed stosunkiem, aby ją podniecić tak, aby miała ona tyle samo przyjemności ze stosunku jak on... A jeżeli osiągnie szczyt przed nią, niewskazane jest, aby zakończył stosunek zanim ona osiągnie szczyt..., gdyż może to jej szkodzić i uniemożliwić zaspokojenie jej pragnienia".

"Tak więc wchodząc do łóżka kobieta jest pewna, że kochanek ma przede wszystkim ją zadowolić. Czuje się także bezpieczna i gotowa do gry wstępnej..."[/fade]


"Męscy wyznawcy Islamu, jak zresztą wielu innych religii wykształcili sobie mechanizmy obronne przed hamującymi chuć i ambicje regułami. Mężczyźni wykorzystują uczone cytaty do tego, by podkreślać swoją wyższość - kobieta ma obowiązek być gotowa na seks zawsze, gdy jej mąż ma na to ochotę. A jeżeli mu odmówi to znajdzie się w niełasce Boga. :badgrin:
Nadinterpretacją świętych wersetów może być np. :!: usankcjonowanie masturbacji..."

Jednak nawet cudzołóstwo znajduje usprawiedliwienie - np. w szyizmie istnieje małżeństwo m’uta, które pozwala na zawarcie „kontraktu” na jedną noc, po której partnerzy rozstają się bez konieczności przeprowadzania rozwodu.
Rozwody w islamie w ogóle nie są skomplikowane - wystarczy, że on trzykrotnie wypowie słowa, że rzuca swoja partnerkę. Muzułmanie znaleźli także inne usprawiedliwienie seksu z inną kobietą – musi ona zostać ona porwana w czasie trwania wojny. A jak wiadomo, wojna w krajach arabskich praktycznie się nie kończy. :roll:

Allah, jak już wiadomo, nie pozwala także na seks pozamałżeński, więc surowo karany jest gwałt, incest, nudyzm, orgie, fetysz, sadyzm, masochizm, nekrofilia i inne zabronione także w cywilizacjach zachodnich przestępstwa seksualne. W Islamie jak przestępców traktuje się homoseksualistów. Praktyki gejów zostały potępione w Koranie. Kary za współżycie z płcią nieodmienną są surowe kary; więzienie, deportacja, czy w końcu kara śmierci przez ścięcie (Arabia Saudyjska)."

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 05 lut 2009, 16:52

opowiadal mi kiedys moj dobry kumplel z iranu jak w teheranie na oczach dzieci zarzynali geja... :oops:
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”