ja polka,on....obcokrajowiec

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
renusia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 821
Rejestracja: 09 mar 2008, 18:25
Lokalizacja: Anglia

Post autor: renusia » 05 lut 2009, 22:33

Samanthii 8-) Bardzo ciekawe rzeczy napisalas, o wielu z nich nie mialam pojecia :oops:
Samanthii pisze:bo odmienne (i dlatego wlasnie niezrozumiale dla nas ) zachowanie muzulmanow jest nie tylko spowodowane wyznaniem koranu -ale takze innym wychowaniem i kultura---
(kazdy czlowiek jest tez inny ... i nie powinno sie mierzyc kazdego ta sama miarka ...
obojetnie ,czy to arab czy chinczyk !!! )
Bardzo madrze powiedziane, zgadzam sie w 100% 8-)
"PiĂŞkno: siÂła ktĂłra kobieta oczarowuje kochanka, a przeraÂża mĂŞza"

amanda211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2008, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amanda211 » 05 lut 2009, 22:59

...oni są poprostu dzicy .Tam w krajach arabskich nie ma mowy by kobieta zgodziła sie na seks oralny czy analny .Uznałaby swego Pana za zboczeńca,natomiast wiedza ze Europejki sa bardziej otwarte dlatego tu sie wyzywaja
dr.Zukowska 4 grudien 2008 podniesienie piersi...dlaczego czekaÂłam

Awatar użytkownika
justa12345
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 313
Rejestracja: 30 mar 2008, 18:03
Lokalizacja: francja

Post autor: justa12345 » 05 lut 2009, 23:04

Samanthii,
Rowniez sie zgodze z toba poniewaz mam tu znajomych arabow a najsmiesniejsze jest dla mnie jak slysze od polakow mieszkajacych tutaj ze nienawidza arabow i wyzywaja ich od brudasow. Jak wspomnialas sa bardzo czysci i myja sie po skozystaniu z toalety .Sa wytykani ale malo kto wie ze ich ojcowie i dziadkowie walczyli o francje w zamian za co mieli duzo obiecane a dzisiaj sa poupychani w blokach na przedmiesciach
24.11.2008 nos i piersi

Awatar użytkownika
doneczka11
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 450
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:51
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: doneczka11 » 06 lut 2009, 01:05

Ja też się zgodzę, że są bardzo czyści, poza tym słyszałam, że kobiety wg Koranu mają bardzo dużo praw, stoją dużo wyżej ponad mężczyznami, tylko, że odpowiednie władze zinterpretowały to na swój sposób i jest jak jest... :(

W ogóle to podoba mi się jak chodzą w tych chustach, nieraz ich stroje są przepiękne i podziwiam ich za ich szacunek do wiary.

Kiedyś oglądałam Rozmowy w toku i myslałam, że wsiąde w auto i udusze Drzyzgę gołymi rękami. Był właśnie program o mieszanych małżeństwach i była Polka oraz Malezyjczyk. On, bardzo miły i przyjemny człowiek, opowiadał, że u nich np. nie używają papieru toaletowego (bo sie od razu podmywają), a Drzyzga mało zawału nie dostała i z obrzydzeniem mu mówi, że dobrze, że chociaż umieją sztućców używać.. Przecież takie było założenie programu, żeby pokazać różnice kulturowe, więc mogła się jakoś do tego przygotować, jeżeli już nie toleruje innych kultur.. (Pomijając fakt, że jego metoda była pewnie dużo bardziej higieniczna niż jej :roll: osobiście stosuję obie metody :-D ale wkurzyła mnie straszenie!).
Wkurzyła mnie podejściem, że tylko jej zdanie jest najlepsze i jej kultura i jej europejski świat i że jako prezenterka zachowała się w taki sposób... :evil:

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 06 lut 2009, 01:18

moze nie od razu dzicy amanda211, bo czesto bardziej dzicy sa dla mnie polacy...mam na mysli tych polskich niemcow, ktorych poznaje...
slyszy sie o muzulmanach, ze sa brudasami itp,tylko kto wypowiada takie slowa?
skoro nas polakow-imigrantow muzulmanie toleruja i nie slyszalam,zeby jakos zle nazywali to dlaczego w druga strone to nie funkcjonuje?

rozni sa muzulmanie nie mozna uogolnic,prawda jest jednak, ze kazda rodzina jest patriarchalna i prawa reka jest facet.

znam roznych muzulmanow,wyksztalconych i dla otoczenia porzadnych jak np moj byly-zycze niektorym polakom narzekajacych na caly swiat i kosmos, by choc w 1/10 osiagneli tyle ile on...oraz przegrancow czy psychopatycznych fanatykow...

osobiscie nigdy wiecej nie planuje zwiazac sie z islamista, bo nacisk jaki probuja wywierac na kobiety jest dla mnie zbyt duzy i roznic kulturowych nie da sie pogodzic,jednak posrod muzulmanow mozna spotkac wiele cech godnych pozazdroszczenia, np solidaryzacja z rodzina , respekt.

jacy by nie byli, trzymaja sie razem na obczyznie,maja swoja kulture i jezyk (zreszta nie tylko oni,rosjanie np.tez).chcialabym, aby polacy emigranci, w ktorymkolwiek kraju swiata byli wspolnie tak jak oni.

nie wiem jak to jest w anglii, moze inaczej niz w de...

tutaj polak polakowi wrogiem i trzeba omijac im dalekim lukiem.szczerze powiedziawszy nie tak wyobrazalam sobie polskich emigrantow na obczyznie kiedy jeszcze bylam w polsce.
kazdy gra wielkiego niemca i niektorzy nawet nie przyznaja sie do korzeni(tak jakgdyby polskiego akcentu i niedouczen jezykowych nie bylo slychac :oops: )

ja jeszcze jestem tutaj swierza i czasem probuje nawiazac dobre znajomosci z polakami, ale rzadko sie to udaje i zazwyczaj nie na dlugo :roll:
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 06 lut 2009, 01:25

Samanthii pisze:"Tak więc wchodząc do łóżka kobieta jest pewna, że kochanek ma przede wszystkim ją zadowolić. Czuje się także bezpieczna i gotowa do gry wstępnej..."
.... chociaz one maja pewnosc.... 8-)
ewelinatroll pisze:jacy by nie byli, trzymaja sie razem na obczyznie,maja swoja kulture i jezyk (zreszta nie tylko oni,rosjanie np.tez).chcialabym, aby polacy emigranci, w ktorymkolwiek kraju swiata byli wspolnie tak jak oni.
dokladnie....niestety my Polacy tego nie potrafimy...nei wiem z czego to wynika? z naszej mentalnosci....malostkowosci.... zazdrosci....cholera mnei czasem bierze na naszych rodakow....w De moze maly procent jest ok ale reszta pozerzy,
ewelinatroll pisze:azdy gra wielkiego niemca i niektorzy nawet nie przyznaja
...ze sa z Polski....a ze niemiecki kalecza ale po polsku tez nie pogadasz....wstyd.... tak mozna pozazdroscic innym narodom ,ze trzymaja sie razem.... Ale co by nie powiedziec polskie panny poszukiwane! ;)

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 06 lut 2009, 01:34

Anielicanrw, napewno znasz tez wielu takich :badgrin:
po polsku zapomnieli, a po niemiecku tez nie bardzo...
jesli ktos juz czegos zazdrosci to niestety polak... :(
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 06 lut 2009, 01:41

ewelinatroll pisze:ja jeszcze jestem tutaj swierza i czasem probuje nawiazac dobre znajomosci z polakami, ale rzadko sie to udaje i zazwyczaj nie na dlugo
skas to znam....a jesli szukac partnera....to tez nie wrod "swoich".... :|
ewelinatroll pisze:Anielicanrw, napewno znasz tez wielu takich
po polsku zapomnieli, a po niemiecku tez nie bardzo...
jesli ktos juz czegos zazdrosci to niestety polak...
:? to prawda... zazdrosc pod kazdym kontem.... dlatego moze i nasze kobietki szukaja partnerow wsrod innych narodowosci...i czesto trafiaja zle... :?

Awatar użytkownika
doneczka11
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 450
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:51
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: doneczka11 » 06 lut 2009, 11:33

Słyszałam niestety o tym, że Polacy za granicą dziwnie się zachowują.. Ale z czego to wynika to nie mam pojęcia.. Ja zawsze myslałam, że jak ewentualnie wyjadę za granicę, to będę się jak najbardziej trzymać właśnie z Polakami.. Z tego co Wy piszecie, to też tak chciałyście.. Tylko dlaczego reszta jest taka dziwna? Może sie po prostu wstydzą? Czasem się naprawdę potrafią zachować jak bydło.. Np. byłam kiedyś w Egipcie i jechałam na wycieczkę z Polakami, którzy nie mieli w pokoju lodówki i chłodzili sobie jakies tam konserwy czy coś w zlewie, a jako, że nie mieli tez korka to się głośno i otwarcie chwalili, że oni zostawiają zimną wodę odkręconą, żeby sobie to schłodzić, bo nie muszą płacić.. :!: :!: Rozumiecie to :?: :!: ja nie wiedziałam, czy mam się tam śmiać czy płakać :(

sylwiach2
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 40
Rejestracja: 25 lis 2008, 19:22

Post autor: sylwiach2 » 06 lut 2009, 11:40

Przykre to, co piszecie o Polakach za granicą. Miałam chyba więcej szczęścia, bo nigdy na "takich" Polaków we Francji nie trafiłam. Wręcz przeciwnie, do dzisiaj miło wspominam Polkę w wieku mojej mamy, która bardzo pomogła mi, gdy pierwszy raz przyjechałam tam i miałam problemy językowe (niby uczyłam się języka w szkole, a na miejscu - szok, nic nie rozumiem). Myślę, że gdyby nie ona, te początki w obcym kraju byłyby dużo trudniejsze i skończyłyby się być może szybkim powrotem do Polski. Nawet faceta mi "załatwiła" ;) Tzn. wiedziała, że ktoś tam mi się podoba, a że ja taka "niekumata" wtedy byłam i nie wiedziałam, jak to rozegrać, to ona gdzieś go tam złapała i delikatnie go "oświeciła". Jeszcze tego samego dnia facet zaprosił mnie na randkę, okazało się, że on też był zainteresowany. Byliśmy ze sobą ponad rok :-)
To chyba nie jest właściwy wątek dla tego postu, ale piszę mimo wszystko, "ku pokrzepieniu serc" !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”