Jestem wkurzona- zejść mi z drogi bo zabiję ! ;-))

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 18 kwie 2006, 21:04

Przeczytałam.
Ale sie wkurzyłam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


słów mi brak
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 18 kwie 2006, 21:06

ja tak samo :evil: po prostu brak slow na takich skonczonych debili :evil: cholerne samce @^%!#$%$~!##!

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 18 kwie 2006, 22:47

w domku to pewnie chce mieć kaotliczkę, ale wieczorem to mu się zdanie zmienia... :evil: :evil:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 18 kwie 2006, 22:56

tak, katoliczka ktora spelnia wygodne zachcianki meza : prowadzi mu dom i jak mu przyjdzie ochota zamoczyc to zonka jest pod reka. bardziej wyuzdane zachcianki moze sobie pan i wladca spelnic poza domem.

ten pierdziel chochlik ma z tego co pamietam 42 lata i drugi post na tamtym forum dotyczyl jego znajomosci z... 16 latka :lol: pytal dlaczego wszyscy uznaja to za nienormalne bo on przeciez te znajomosc podtrzymuje niby bez zadnych seksualnych podtekstow (znajomosc rozpoczela sie gdy panna nie miala nawet skoczonych 13 lat) on twierdzi ze to przyjazn :roll:

pieprzony zwolennik patriarchatu
zona biedna pewnie siedzi i zasuwa w chacie a ten cap spotyka sie z 16latka :lol: :lol: :lol: co za ludzie :!:

Awatar użytkownika
malgorzata55
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 404
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:56
Kontakt:

Post autor: malgorzata55 » 19 kwie 2006, 12:02

CHCE MI SIE WYĆ!!! 22-04 mam termin na powiekszenie piersi i ust, 2 dni temu złapała mnie jakas choroba, nic specjalnego katar i bol podczas przelykania sliny.
zaczelam sie leczyc zeby wyleczyc sie do soboty, ale katar sie nasilił,
przed chwilka zadzwonilam do dr Łątkowskiego i pytam sie czy z katarem moge przyjechac?, a on że nie moge, ale pyta sie czy biore jakies leki, wiec mowie ze oczywiscie.
a on mi na to ze jesli wzielam aspiryne to zebym zaczela szukac innego terminu, a ja wlasnie wzielam 2, i mowie mu o tym ze to byly tylko 2 tabletki.
ale powiedzial ze on sie tego nie podejmie, ewentualnie za 2 tyg., poniewaz aspiryna podobno zaburza krzepliwosc krwi czy cos takiego.
Dlaczego ja mam takiego pecha???
nie potzrebnie sie tak cieszyłam i wszystko zapeszyłam :cry: .

Jest mi strasznie źle, przykro i nic mi sie nie chce.
Inny termin?? fajnie tylko ze ten mi pasował, wziełam wolne, nie mialam zjezdow w szkole i wogole sie nastawiłam.
**29-04 dr £Â±tkowski 300CC okr±g³e ¶redni profil, mia³am B/C wysz³o olbrzymie D + usta korium**

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 19 kwie 2006, 12:20

Małgorzato, bardzo współczuję, ale poczekaj trochę i będziesz szczęśliwa,
powodzenia
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 19 kwie 2006, 13:22

Małgosiu bardzo ci współczuję :( Nie dostałaś od doktorka kartki z zaleceniami przedoperacyjnymi????Mi Skupin na konsultacji zaznaczył, że Aspiryna i Polopiryna jest zabroniona!!! Dziwne, że ani doktor ci o tym nie powiedział, ani nie wyczytałaś tego na forum.
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 19 kwie 2006, 14:28

malgorzata55 pisze:zaczelam sie leczyc zeby wyleczyc sie do soboty, ale katar sie nasilił,
przed chwilka zadzwonilam do dr Łątkowskiego i pytam sie czy z katarem moge przyjechac?, a on że nie moge, ale pyta sie czy biore jakies leki, wiec mowie ze oczywiscie.
a on mi na to ze jesli wzielam aspiryne to zebym zaczela szukac innego terminu, a ja wlasnie wzielam 2, i mowie mu o tym ze to byly tylko 2 tabletki.
ale powiedzial ze on sie tego nie podejmie, ewentualnie za 2 tyg., poniewaz aspiryna podobno zaburza krzepliwosc krwi czy cos takiego.
ja na konsultacji dostałam zieloną ulotkę z zaleceniami i badaniami
i tam właśnie wszystko pisze, ze nie mozna tych leków zażywać na 2 tyg przed i etc.

w zasadzie to juz w poczekalni "zwinęłam" jedną a na konsultacji dostałam taką samą od dr ;)
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 19 kwie 2006, 14:29

Merlinka pisze:ale mnie wqrwil jeden stary cap na innym forum dzizys powiesilabym za jaja, podaje link (uzytkownik Babe to ja, Chochlik to ten stary cap) :evil: aha rzecz o roli kobiet w zyciu :evil: :evil: :evil:
http://www.amistrefa.com/phpBB2/viewtopic.php?t=77

:evil: palant, przeczytajcie jakie to glupie jestesmy i nadajemy sie jedynie do uslugiwnia samcom
O ku..a, kur.., kur..!!!!
ale tekst, przeczytajcie tekst tego chu.. Karpia Świątecznego o "otwieraniu butelek" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nie wytrzymam, gdzie ten typ się uchował, co za słownictwo :x :x :x :x niech go tylko spotkam...... :x :x zaraz się zaloguje na tym forum i nawrzucam złamowi!!!!!!

Małgosia, przykro mi, ja też tak miałam z terminem, że ten i żaden inny. Przed operacją bałam się że właśnie będę miała okres wtedy i nici z op...ale sie udało nie mieć...

strasznie mi przykro, bo wiem jak ja bym się czuła, gdybym musiała wszystko przekładać...
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 19 kwie 2006, 14:38

Takimi jak Chochlik nie powiini sie ludzie przejmować, to on jest INNY i niech pozostanie sam, tak lepiej dla kobiety, bo biedna będzie, jak bedzie spełnieniem jego marzeń, oby taka nie istniała
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”