czy ja go zdradzam...?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Nadia125
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 463
Rejestracja: 20 cze 2007, 22:19

Post autor: Nadia125 » 07 paź 2007, 23:33

Karolinka popieram :!: A to fragment regulaminu, tak dla przypomnienia "Forum służy do wymiany informacji i doświadczeń według zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Kultura osobista jest bardzo ceniona w dzisiejszym świecie. Administratorzy i Moderatorzy będą radykalnie przeciwdziałać wszelkim próbom przekraczania granic przyzwoitości podczas dyskusji. Nie ma mowy o obrażaniu innych uzytkownikow. Postawą dotyczącą każdego z nas na starcie każdej dyskusji powinien być wzajemny szacunek. Oczywiście nie będziemy ingerować we wszystkie ostrzejsze dyskusje z racji tego, że poniekąd dyskusje rodzą się właśnie z odmiennych poglądów i różnego rodzaju antagonizmów. Pamiętajmy jednak, że nie wolno przekraczać pewnej granicy."
W tym wypadku moim zdaniem granica została przekroczona :idea:

kaass
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 25 paź 2006, 23:59

Post autor: kaass » 07 paź 2007, 23:44

karolinka pisze:
ponadto kass, mam wrazenie ze pojawilas sie tu na forum tylko po to by dopiec belli, ponizyc ja i zmieszac ja z blotem ( a moze ją znasz???) twoj pierwszy post wlasnie pojawil sie w tym temacie (moze sie myle jesli chodzi o twoja obecnosc na forum)
pojawiłam się na forum, aby dopiec belli? a skąd bym miała wiedzieć, że tu pisze, gdyby mnie tu wczesniej nie było :roll: ? olśniło mnie, że się na takim forum pojawił taki wątek i przybyłam dopiekać autorce? bardzo sensowna teoria. a co do obecności na forum - masz taką opcję jak "dołączył..."
karolinka pisze: skoro jestes taka szczesliewa to co cie interesuje bella, jej zdrada itd tylko tym sie interesujesz :?:
odpowiadam - nie tylko tym się interesuje :-D przeczytałam temat, jak wiele innych tematów. ale ten mnie wkurzył wyjątkowo :roll: a o zdanie sama pytała. więc szczerze wyraziłam swoje. natomiast co do uwagi o moim szczęściu - ja o nim sama z siebie nie pisałam - to autorka wątku nie mogąc uporać się z krytyką zaczęła snuć teorie o moim życiu osobistym. nietrafione. ot tyle.
karolinka pisze:siedzisz i czekasz co bella dzis napisze
odpowiadam - nie siedzę i nie czekam :-D a skąd Ci to przyszło do głowy? tak sobie wymyśliłaś :roll: ? dla jasności - dziś mało siedziałam na tyłku, za to chodziłam sporo, bo dużo spraw miałam :-D
karolinka pisze: nie trzeba kogos od kurew wyzywac zeby cos do niego dotarlo
no może własnie niektórym trzeba... skoro do autorki wątku do tej pory nie dotarło i jeszcze na forum pyta. co więcej, sama przyznała że przemyśli słowa ostrej krytyki. może własnie takie są jej potrzebne? skoro doszła do takiego punktu i nadal nic nie zrobiła, żeby ukrócić tą sytuację...

karolinka pisze: są rózne problemy, widocznie bella nie ma innych, dla niej ten jest najcieższy
no tego, czy ma czy nie ma innych to nie wiemy. wybacz, ale brak Ci logiki i po raz kolejny wysnuwasz nieuprawnione wnioski. ja siedzę i czekam aż bella odpisze, specjalnie zarejestrowałam się na forum aby jej dopiec, bella nie ma innych problemów itp. itd. a skąd Ty to wszystko wiesz? wróżka :D ?
czy to najcięszy problem też nie wiemy. jak pisała, że nie było grzecznie to w podskokach biegła na kolejne spotkanie, nie wydawała się przygnieciona wielkim ciężarem :roll:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 08 paź 2007, 12:24

Dajcie juz spokoj to wątek belli a wy sie sprzeczacie ;) Wyluzujcie ,złosc piękności szkodzi :)
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 08 paź 2007, 14:00

Kaass i karolinka, spokojnie proszę :evil:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

j.bella
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 98
Rejestracja: 02 lut 2007, 12:51
Kontakt:

Post autor: j.bella » 08 paź 2007, 20:05

ale sie porobilo....nie wiem tylko czy sam watek wywolal tyle kontrowersji czy po prostu dziewczyny musza sie gdzies wykrzyczec;-)
zaczynajac ten watek liczylam sie z opiniami negatywnymi i z ostra krytyka, co juz wczesniej zaznaczylam. nie spodziewalam sie wspolczucia i glaskania po glowce, ani tym bardziej slow pocieszenia. czulam jednak potrzebe wygadania sie komus, bo NIE MAM z kim o tym porozmawiac. i tyle. ile z was z tego samego powodu czynnie uczestniczy w forum? pewnie spora czesc.
ja jestem czlowiekiem, ktory nie potepia innych za to co robia i mowia i respektuje ich poglady . potrafie byc szczera, czasami do bolu,potrafie tez krytykowac , ale zawsze probuje zrozumiec problemy innych i wczuc sie w ich sytuacje, bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania i odczuc. do innych ludzi i ich klopotow odnosze sie zawsze z szacunkiem, jakie by one nie byly. i sama wymagam tego od innych.
dlatego tobie, kolezanko kaas, zycze troche wiecej kultury, tym bardziej ze jestes nowa na forum, a tutaj , nie wiem czy wiesz obowiazuja pewne zasady i agresja i zwykle chamstwo( nie tylko w stosunku do mnie a le takze do innych forumowiczek) nie przechodzą. przynajmniej ja jeszce nigdy sie z czyms takim tutaj nie spotkalam.

pozdrawiam

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 08 paź 2007, 20:38

nadia 125, dokladnie o to mi chodzi jest regulamin, krytyka moze byc ostra ale nie wulgarna, kass brakuje klasy
kaass pisze:pojawiłam się na forum, aby dopiec belli? ..."
dlatego napisalam ze mam takie wrazenie tak agresywnie sie wypowiadalas, brak szacunku do innych nawet jak robia zle, wyzywanie ... brak słow, te wugaryzmy Boże, wyluzuj
viki pisze:Kaass i karolinka, spokojnie proszę
przepraszam :oops:
j.bella pisze:dlatego tobie, kolezanko kaas, zycze troche wiecej kultury, tym bardziej ze jestes nowa na forum, a tutaj , nie wiem czy wiesz obowiazuja pewne zasady i agresja i zwykle chamstwo( nie tylko w stosunku do mnie a le takze do innych forumowiczek) nie przechodzą. przynajmniej ja jeszce nigdy sie z czyms takim tutaj nie spotkalam
dokladnie :!:

juz zakonczmy to ;)

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 08 paź 2007, 21:08

j.bella pisze:ja jestem czlowiekiem, ktory nie potepia innych za to co robia i mowia i respektuje ich poglady . potrafie byc szczera, czasami do bolu,potrafie tez krytykowac , ale zawsze probuje zrozumiec problemy innych i wczuc sie w ich sytuacje, bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania i odczuc. do innych ludzi i ich klopotow odnosze sie zawsze z szacunkiem, jakie by one nie byly. i sama wymagam tego od innych
J.bella, tego ci zycze ;)
Pamietaj, ze za dlugo nie utrzymasz "te dwie sroki za jeden ogon". Moga zostac w rece same piora :(

pozdrawiam 8-)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

kaass
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 25 paź 2006, 23:59

Post autor: kaass » 09 paź 2007, 00:24

Faktycznie bella, Ty się wobec swojego faceta i dziewczyny swojego "kolegi" tak kulturalnie zachowujesz, że aż postanowiłaś kultury uczyć innych... Naprawdę bezsensowna jest dyskusja z Wami. Rób swoje, Ty to masz klasę... :roll:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 09 paź 2007, 10:09

Mysle, ze wszystkie z Was zapomnialy, ze j.bella nie jest tutaj sama bez winy ... a ten "kolega" jest gorszym ziolkiem dla wlasnej dziewczyny, anizeli j.bella w tym wypadku.
Wiec moze tak "wine" podzielic na 2 ;)

Bo do tanga trzeba dwojga :badgrin:
Kaass, zycze wiecej obiektywizmu ;)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 09 paź 2007, 12:17

Nadia125 pisze:Ok. Gosiu, musi liczyć się z różnymi wypowiedziami, ale mnie oburzają stwierdzenia typu: jestś zwykłą K..., masz schizofrenie, powinnaś się leczyć...itd., gdzie dobry ton i kultura wypowiedzi? Nie chodzi mi o "eci peci", można powiedzieć swoje zdanie, ale na pewno można to zrobić z większą klasą.
A to już akurat inna para kaloszy, kultura, klasa wypowiedzi - każdy ma swoją taką czy inną;)
18.12.2006 - tego dnia na nowo obudzi³a siê moja kobieco¶Ã¦:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”