czy ja go zdradzam...?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 25 lis 2007, 00:30

jeżeli w związku czegoś nam brakuje potrafimy zauroczyć się każdą osobą , w moim przypadku było tak iż - miałam 16 lat , byłam gówniarą , byłam z moim obecnym narzeczopnym (robertem) 10 miesięcy , ale od 2 miesięcy nie było zbyt dobrze , on ciągle pracował nie miał dla mnie czasu był o wszystsko zazdrosny ,a gdy chciałam się z nim spotkać mówił ze musi sprawdzić w notesie czy ma czas... i wtedy na horyzonciew pojawił się ksiąze z bajki -P.W , miły słodki , codzinnie do domu kwiaty kurierem , czekoladki , biżuteria , codzinnie milion czułych sms , słodkie słowa , kino , teatr , trzymanie się zarączki-zerwałam z Robertem...,a zaczęłam z panem W. , pan W wykorzystał mnie i moją dziecięcą naiwnośc i poruchał sobie 2, 5 miesiąca poczym odszedł bewz słowa ..a ja zostałam sama... sama bo nie było Matki, ojca , Roberta...właąnie wtedy miałam holerne uczucie że Tylko mu moge powiedzieć jaka jestem głupia że dałam się tak zrobić jak bym chciała zeby ten palant do mnie wrócił -paradoks prawda?, jednak gdy zrozumiałam ze Pan W - miał porzy okazji 3 inne laski ,które miałam okazje poznac ,zrobił ze mnie dzifkę -poczułam wielką nienawiśc -popłakałam połtora miesiąca, do dziś mam wrażenie ze jak go spotkam to go zabije za to co mi zrobił i wyrzuty ze byłam taka głupia, -ze zauroczyły mnie prezenty i czułe słówka ,a nie umiałam pomóc ososbie na której mi zależało,PO 4 miesiącach od rozstania znów zaczęłam spotykac się z Robertem jako przyjaciele -nie wyszło nam i od ta,tego czasu od ponad 3 lat, jesteśmy ze sobą nie przerwanie ,kochamy się , planujemy ślub za dwa trzy lata, i wiem ze nie wszystsko złoto co się świeci- do dzisiaj mam cholerne poczucie obrzydzenia do tego zrobiłam ,zawiodłam się na sobie i często gdy Robert nmocuje u rodziców a ja jestem sama płacze ..że nie umiem kochać -mimo ,że oddała bym za niego życie -ale wiem ,ze nawet po ślubie , gdy urodze mu dzieci bede nienwidzić siebie za to co zrobiłam - bo nie tyle zdradziłam Wtedy roberta ,co własne wartości , mam nadzije ze moja historia komuś pomoże - wiem , jestem młoda..
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 02 gru 2007, 15:36

jesli w zwiazku zaczyna czegos brakowac wtedy pojawia sie zdrada. bo jesli jestesmy z kims i nic nam nie brakuje do szczescia, nie bedziemy tego szukac na zewnatrz skoro juz mamy wszystko co trzeba 8-)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

kara22lata
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 19
Rejestracja: 25 gru 2007, 13:46

Post autor: kara22lata » 28 gru 2007, 19:47

Nie lubię lasek ani facetów które zdradzają swych partnerów choć kurestwem bym tego nie nazywala bo nie lubię nikogo obrażać.Też jestem ciekawa jak skończyla się historia, autorka tematu się nie odzywa choć na forum była już parę razy. Hmm..

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 30 gru 2007, 16:46

natalya pisze:jesli w zwiazku zaczyna czegos brakowac wtedy pojawia sie zdrada. bo jesli jestesmy z kims i nic nam nie brakuje do szczescia, nie bedziemy tego szukac na zewnatrz skoro juz mamy wszystko co trzeba
Święte słowa;)
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 30 gru 2007, 18:01

kara22lata, moze doszla do wniosku ze lepiej tego nie rozgrzebywac... ze zrobila zle i niedobrze sie z tym czuje... moze to robi nadal .... kto wie...

j.bella
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 98
Rejestracja: 02 lut 2007, 12:51
Kontakt:

Post autor: j.bella » 03 lut 2008, 16:20

ograniczylam ostatnio przebywanie na forum ze wzgledu na problemy jakie towarzysza mi po operacji plastycznej( bo to w koncu forum o operacjach..)zbyt dlugie przesiadywanie tutaj rodzi we mnie mysli o kolejnej operacji poprawkowej i moze lepiej jesli nie bede uczestniczyc w dyskusjach to mi troche przejdzie. a jesli chodzi moj watek... to sprawa wogole sie nie wyjasnila. jest jak bylo i jedyne co moge powiedziec to to, ze nie jestem szczesliwa i zadowolona z tego. a szczegolow nie ma co zdradzac bo to rodzi niepotrzebne komentarze.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 11 lut 2008, 23:34

Każdy kiedyś zdradzi...To tylko kwestia czasu............ :?
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 11 lut 2008, 23:44

beniaminn pisze:Każdy kiedyś zdradzi...To tylko kwestia czasu............
o matko co za stwierdzenie :roll: dlaczego tak uwazasz?!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 12 lut 2008, 00:08

Pozbyłem się złudzeń..Nie oceniam innych,nie wytykam palcami.Każdy idzie swoją drogą..
Może zbyt wiele się wydarzyło.. :?
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 12 lut 2008, 00:12

beniaminn pisze:Może zbyt wiele się wydarzyło..
:? :(
beniaminn pisze:Pozbyłem się złudzeń..
ja tez,,...kiedys myslalam ze sa ludzie idealni....ale nie ma :? :(
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”