Przedszkolak- smutno mi!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marlenaogulewska
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2007, 15:55

Post autor: marlenaogulewska » 13 wrz 2007, 13:51

nesia pisze:Juz z przedszkola wyjezdzją?
Tez nie myślałam ze tak szybko (w grupie maluchów) mogą gdzieś podrózować. Rozmawiałam z "ciocią" i zaznaczyła ze gdy grupa sie lepiej pozna, i bedzie 'posłuszna' to wszystko mozliwe.
Jennys pisze:Miś płakał bardzo za mną
Jennys, nie poddawaj sie. Napewno sie przyzwyczai i przestanie płakać, jesli moj zaczał chetnie chodzic to znaczy ze wszystkie dzieci sie zaadoptuja! Jest z niego straszny cycol, przytulanka pewnie dlatego ze opiekowałam sie nim przede wszystkim ja- a jednak dał radę.
(Nie zapeszajmy :roll: )

Myślę ze ten wątek niedługo zmieni nazwę- Przedszkolak - wesoło mi! :-)
340 anatomy pod mięsień, wysoki profil, ciecie pod piersią, Sankowski-ju¿ po, luty 2008

Awatar użytkownika
Jennys
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 516
Rejestracja: 21 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Jennys » 13 wrz 2007, 14:20

marlenaogulewska, ja też jestem przekonana, że będzie ok, tym bardziej, że płacze tylko gdy ja go odprowadzam, czyli problem nie tkwi w przedszkolu tylko w rozstaniu z mamą. Dziś rozmawiałam z jego panią, która powiedziała, że Misiek jest wyjatkowym indywidualistą i ma swoje zdanie. I cały czas się przytula, lepi i całuje. No i to by się zgadzało, więc wszystko w normie. Czekamy na tatę ;)
A wycieczka juz za tydzień. Jedzie całe przedszkole z całym personelem, myślę, że dadzą sobie radę bez problemów :-)
Ale dla rozwiania wątpliwości - jesli chodzi o maluszki, to wszyscy rodzice wyrazili zgodę.
Przez ¿ycie trzeba przejœÌ z godnym przymru¿eniem oka, daj¹c tym samym œwiadectwo nieznanemu stwórcy, ¿e poznaliœmy siê na kapitalnym ¿arcie, jaki uczyni³, powo³uj¹c nas na ten œwiat. (S.J. Lec)

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 13 wrz 2007, 21:28

Jennys pisze:Misiek jest wyjatkowym indywidualistą i ma swoje zdanie
podobnie jak mój Jasiek, dopiero w tym tygodniu zaczął się integrować z dziećmi, wolał bawić się sam :?
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 14 wrz 2007, 09:47

Ranek wydawał sie wesoły, nawet słonko wejrzało przez okno. Poszłysmy do przedszkola w podskokach, na miejscu czekała na niunię kolezanka, razem weszly za rączkę do grupy, po czym mała odwróciła sie do mnie i z płaczem stwierdziła że nie chce zostać. Nie wiem czemu, to były dosłownie sekundy. Cholerka tak mi było żal ja zostawiac :cry:
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Jennys
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 516
Rejestracja: 21 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Jennys » 14 wrz 2007, 10:40

Nesia, to tak jak u mnie!!! Jeszcze rozbierając się w przedszkolu opowiadał mi różne śmieszne hostoryjki, potem widząc panią schował się jej (bawi się w chowanego) i się smiał, a potem nagle usłyszałam płacz i to był koniec - dramatyczne rozstanie :cry:
Przez ¿ycie trzeba przejœÌ z godnym przymru¿eniem oka, daj¹c tym samym œwiadectwo nieznanemu stwórcy, ¿e poznaliœmy siê na kapitalnym ¿arcie, jaki uczyni³, powo³uj¹c nas na ten œwiat. (S.J. Lec)

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 14 wrz 2007, 15:32

Podobnie jest u mnie, jasiek nie daje żadnych oznak niechęci do momentu kiedy ma wejść na salę :( ale jest lepiej, rano czytam mu menu a że on lubi sobie zjeść iwęc czasami to przemawia na korzyść pozostania:-) Dzisiaj poprosił "as dwie dokładki takie było pysne"
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 14 wrz 2007, 16:35

katrinn pisze:a że on lubi sobie zjeść iwęc czasami to przemawia na korzyść pozostania:-) Dzisiaj poprosił "as dwie dokładki takie było pysne"
hahaha niezły jest ;) Zawsze to coś co go może zwabić do przedszkola ;)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 18 wrz 2007, 22:57

A mi juz nie smutno :-D mała dzielnie pomyka do przedszkola, a jak wraca to bawi sie w domu w przedszkole :oops: Wg mnie nasladuje pania przedszkolanke - usazdza zabawki, odpytuje je z imion, nazwisk, tłumaczy cos z książeczek, pyta kto chce siku i takie tam. Chyba jej fajnie :-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
Jennys
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 516
Rejestracja: 21 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Jennys » 19 wrz 2007, 09:22

nesia, nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę ;) Mis od wczoraj siedzi w domu, katar ma już tak straszny, że nie może chodzic do przedszkola. W dodatku przyjechała babcia, więc zaczęło sie dodatkowe rozpieszczanie. Obawiam się, że powrót będzie dla niego trudniejszy, niż pójście po raz pierwszy :(
Przez ¿ycie trzeba przejœÌ z godnym przymru¿eniem oka, daj¹c tym samym œwiadectwo nieznanemu stwórcy, ¿e poznaliœmy siê na kapitalnym ¿arcie, jaki uczyni³, powo³uj¹c nas na ten œwiat. (S.J. Lec)

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 19 wrz 2007, 09:52

Oj może być tak jak piszesz. Nie dobrze, ze tak wyszło :|
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”