Przedszkolak- smutno mi!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 14 mar 2008, 00:06

-asia pisze:Zwykle okazywało się, że np. ulubiona koleżanka nagle woli bawić się z kimś innym albo pojawiły się jakieś konflikty z innym dzieckiem.
Porozmawiaj na spokojnie ...a najlepiej daj mu się samemu wygadać - w domu kiedy poczuje się zupełnie bezpiecznie, łatwiej będzie mu to z siebie wyrzucić
Wiesz...nie pomyslałem nawet ,że taki szkrab,może mieć takie problemy..Ale one są pewnie na miarę jego wieku..Postaram się wczuć w jego sytuację i potraktować go bardziej poważnie...Dziękuje ,że zwróciłaś mi na to uwagę..Może za bardzo jestem pochłonięty sobą..To przecież mój syn i chyba we mnie powinienen mieć oparcie..
Szkocka z lodem nadal aktualna.. :-D
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 30 mar 2008, 22:46

Mojemu przedszkolakowi juz przeszło..Ufff jak to dobrze..Nie lubie kiedy jest w niekomfortowej sytuacji....Teraz jest już uśmiechnięty i z ochota ..no może nie do końca,ale jednak dzień w dzień idzie do przedszkola... :-D ..Dzieki za wspaercie...
jestem ..jaki jestem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”