Wychodzę za mąż cz.II

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Wychodzę za mąż cz.II

Post autor: lil sexy » 16 kwie 2010, 15:49

Mathilden a jakie problemy masz na myśli?
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wychodzę za mąż cz.II

Post autor: k_asiaczek » 16 kwie 2010, 15:54

generalnie wszędzie musisz się podpisywać obydwoma nazwiskami bo inaczej to co podpiszesz jest nieważne (speechless
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
mathilden
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 11 mar 2010, 13:06

Re: Wychodzę za mąż cz.II

Post autor: mathilden » 16 kwie 2010, 21:20

kurczę serio? bo koleżanka ma dwuczłonowe nazwisko i się podpisuje którym chce Widocznie ona tez o tym nie wiem

Mam na myśli takie problemy jakie wymieniła karolka69 "Aguuu z tym samym nazwiskiem jest mniej kłopotów, napewno w Polsce, ale w Anglii tez. Chocby sprawy z mieszkaniem czy np pożyczką. A za glupie przekierowanie poczty nie bede juz placic podwojnie- od kazdego nazwiska, tylko jedna oplate hehe. Taki przyklad

Bede mogla zalatwiac różne sprawy przez telefon, bez koniecznosci obecnosci mojego faceta, bo czasem to jest mega utrapienie :roll:"

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wychodzę za mąż cz.II

Post autor: k_asiaczek » 19 kwie 2010, 14:22

mathilden ja tak słyszałam a jak jest na prawdę to nie wiem, mi koleś kiedyś umowę chyba na telefon wypisał na moje drugie imię i mówił że tak może być (thinking ale ja się uparłam i powiedziałam że chcę na pierwsze imię i już (smirk
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

grand
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2010, 23:32

wesele- gdzie, jak...

Post autor: grand » 24 maja 2010, 12:44

Nie wiem czy w dobrym temacie, ale z reguły organizacją wesela obarczone są przyszłe Panny Młode, więc może jakieś tu znajdę. Mam do was pytanie natury filozoficznej, a mianowicie jak poradziłyście sobie z organizacją wesela? Nie przerosło was całe to zamieszanie? Z reguły w którymś momencie nie ma się już siły żeby dalej się starać, ręce opadają i bierze się co podleci, a potem efekty tak szybko podejmowanych decyzji widać już podczas trwania samej uroczystości. Czy zastanawiałyście się nad zatrudnieniem firmy, która zajęłaby się organizacją takiej uroczystości? Podobno wchodzi na takie usługi teraz moda do naszego kraju i zaczynają się pojawiać firmy, które jak tylko będziemy chcieli, to wszystko za nas zrobią. Przeglądnęłam ofertę w tym temacie i muszę przyznać, że kilka firm ma nawet bardzo atrakcyjne i niedrogie oferty, zresztą zerknijcie sobie sami http://www.gustownewesele.pl/oferta.php" onclick="window.open(this.href);return false; Interesuje mnie co na ten temat myślicie i czy warto z czegoś takiego skorzystać. Będę wdzięczna za wasze opinie:)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: wesele- gdzie, jak...

Post autor: k_asiaczek » 24 maja 2010, 13:38

grand tutaj znajdziesz panny młode viewtopic.php?f=53&t=7594&start=800" onclick="window.open(this.href);return false; (rire
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
marta20wawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 09 cze 2009, 10:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: wesele- gdzie, jak...

Post autor: marta20wawa » 25 maja 2010, 10:18

dziewczyny ja zastanawiam sie nad zalozeniem takiej firmy :)
grand pisze:Nie wiem czy w dobrym temacie, ale z reguły organizacją wesela obarczone są przyszłe Panny Młode, więc może jakieś tu znajdę. Mam do was pytanie natury filozoficznej, a mianowicie jak poradziłyście sobie z organizacją wesela? Nie przerosło was całe to zamieszanie? Z reguły w którymś momencie nie ma się już siły żeby dalej się starać, ręce opadają i bierze się co podleci, a potem efekty tak szybko podejmowanych decyzji widać już podczas trwania samej uroczystości. Czy zastanawiałyście się nad zatrudnieniem firmy, która zajęłaby się organizacją takiej uroczystości? Podobno wchodzi na takie usługi teraz moda do naszego kraju i zaczynają się pojawiać firmy, które jak tylko będziemy chcieli, to wszystko za nas zrobią. Przeglądnęłam ofertę w tym temacie i muszę przyznać, że kilka firm ma nawet bardzo atrakcyjne i niedrogie oferty, zresztą zerknijcie sobie sami http://www.gustownewesele.pl/oferta.php" onclick="window.open(this.href);return false; Interesuje mnie co na ten temat myślicie i czy warto z czegoś takiego skorzystać. Będę wdzięczna za wasze opinie:)
nie widze ceny!?
Niewielu ludzi dostaje to, czego pragnie i tak niewielu zasługuje na to, co dostaje....."

[Inez]
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2008, 22:34

Re: wesele- gdzie, jak...

Post autor: [Inez] » 04 cze 2010, 18:30

grand pisze:Nie wiem czy w dobrym temacie, ale z reguły organizacją wesela obarczone są przyszłe Panny Młode, więc może jakieś tu znajdę. Mam do was pytanie natury filozoficznej, a mianowicie jak poradziłyście sobie z organizacją wesela? Nie przerosło was całe to zamieszanie? Z reguły w którymś momencie nie ma się już siły żeby dalej się starać, ręce opadają i bierze się co podleci, a potem efekty tak szybko podejmowanych decyzji widać już podczas trwania samej uroczystości. Czy zastanawiałyście się nad zatrudnieniem firmy, która zajęłaby się organizacją takiej uroczystości? Podobno wchodzi na takie usługi teraz moda do naszego kraju i zaczynają się pojawiać firmy, które jak tylko będziemy chcieli, to wszystko za nas zrobią. Przeglądnęłam ofertę w tym temacie i muszę przyznać, że kilka firm ma nawet bardzo atrakcyjne i niedrogie oferty, zresztą zerknijcie sobie sami http://www.gustownewesele.pl/oferta.php" onclick="window.open(this.href);return false; Interesuje mnie co na ten temat myślicie i czy warto z czegoś takiego skorzystać. Będę wdzięczna za wasze opinie:)
Myślę, że to dobre wyjście dla osób które nie mają czasu na bieganie i załatwianie, no i mają trochę większy budżet przeznaczony na ślub i wesele. Ja właśnie jestem w trakcie organizowania tego wszystkiego: sala, oprawa muzyczna itp więc wiem, że zabiera to sporo czasu. Ale z drugiej strony ja osobiście wyszłam z założenia, może to zabrzmi nieskromnie ale kto załatwi lepiej to wszystko niż ja sama, w końcu sama wiem najlepiej czego chce w ten wyjątkowy dzień ;)

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Wychodzę za mąż cz.II

Post autor: Michitka » 26 cze 2010, 23:06

A jak wygląda zawieranie małżeństwa zagranicą?
Są biura co organizują ślub...mam pytanie jak podają cenę od pary to jest to para młoda?
Jest taka możliwość, że jadą tylko państwo młodzi?
Czy muszą też być i ich świadkowie i goście?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Wychodzę za mąż cz.II

Post autor: marryme » 26 cze 2010, 23:12

Michitka pisze:A jak wygląda zawieranie małżeństwa zagranicą?
Są biura co organizują ślub...mam pytanie jak podają cenę od pary to jest to para młoda?
Jest taka możliwość, że jadą tylko państwo młodzi?
Czy muszą też być i ich świadkowie i goście?
Raczej tylko opłaty są za przyszłych małżonków.
Za dodatkowych gości raczej dopłaca się osobno.
Planujesz ślub za granicą?Gdzie konkretnie?
Life is a journey,not a destination.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”