Wychodzę za mąż cz.II

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: tOOsia » 17 maja 2009, 23:34

właśnie tego się obawiam... pięciu tosterów i trzech żelazek... bo akurat w tesco będzie na to promocja :D

z niektórymi członkami rodziny jest tak, że nie zapytają bo nie daj boże powiemy że chcemy pieniądze... to nie wypada dać wtedy stówy... bo jeszcze ktoś im to wypomni... trzeba dać więcej... więc lepiej iśc po byle co do hipermarkieta, dać żelazko/toster/mikser/czajnik , odbębnić wesele, mieć czyste sumienie... a potem zapytać jeszcze "a ile uzbieraliście?"
:/

znam taki przypadek...

no to teraz zaczynam research i sporządzam malutka listę ;)
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 17 maja 2009, 23:36

tOOsia, haha a to dlatego sie daje prezenty :-D :-) :-D ja to nie iwem co bede chciala, bo akurat bedziemy miec mieszkanko to tez by sie przydaly jakies graty :-D
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 18 maja 2009, 10:40

GosiaczEq sama kleisz sobie rzęsy?


ależ Ty masz dziewczyno oczy :)


ja się nie maluję, trochę się obawiam, że będę w makijażu wyglądała źle....
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 18 maja 2009, 12:10

Jak najbardziej wypada do zaproszenia dolaczys liste prezentow ;) , my akurat zyczymy sobie tylko pieniadze :badgrin: , wiec nie pisalismy tego na zaproszeniu , tylko powiedzielismy gościom 8-) .

Co do rzes, ja zakupilam rzesy w kepkach , juz stosowlam je wczesniej na moj poprzedni slub, to jest moj drugi :oops: i spisaly sie rewelacyjnie :p .
TYlko do konca nie pamietam, ale naklada sie je juz na pomalowane oko :?: , tylko na koncu zostaje pomalowac rzesy tuszem :?: :roll: .

Nefertari jak to sie nie mlaujesz :oops: , no co ty. Przeciez nie muisz zrobic sobie mocnego makijazu, ale delikatny, naturalny 8-) . Idz do kosmtyczki , ktora maluje oczy i niech zrobi Ci próbny :p . Sama bedziesz mogla ocenic czy Ci sie poodba ;)

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 18 maja 2009, 12:53

Poli no nie maluje się :) robię to tylko na wielkie wyjście typu sylwester, ale wtedy tylko kładę sama jakiś cień na powieki i ewentualnie tusz na rzęsy i tyle :) nigdy nie nakładam żadnych podkładów, pudrów, róży, pomadek ... dla mnie to czarna magia :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 18 maja 2009, 14:04

nefertari, hehe ja tylko fluid. Nie znam się na zasadach uzywania kosmetykow, wiec robie tak jak podpatrze u kosmetyczki ;)
Dlatego tez sama jakis wynalazkow nie stosuje i rzesy mialam robione ;)
A jaka Ty masz cere? nie swieci Ci sie??ja musze miec fluid i pudeer i baze bo inaczej bede jak zarowka sie swiecic ;)
Poli, ja nie pamietam jak mialam, ale chyba po wszystkim te rzesy, bo juz mialam caly makijaz zrobiony i dopiero mi doczepialy
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 18 maja 2009, 14:19

pewnie mi się swieci :)

moim zdaniem mam mieszaną...

a te rzęsy doczepiałaś sama czy u kosmetyczki?
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 18 maja 2009, 14:39

nefertari, u kosmetyczki, w ogole pierwszy raz takie na oczy widziałam :-) a kolezanka miala na weselu to tez wygladala super i nic jej nie odpadło, tez chyba miala kepki
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

czarnulka21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2006, 05:43
Kontakt:

Post autor: czarnulka21 » 19 maja 2009, 00:56

"Poli" rzesy przykleja sie na czyste powieki ,najlepiej jeszcze jest przemyc oczy aby miec pewnosc ze nie ma na nich zadnego tluszczu,dlatego ze jak bedziesz chciala nakleic na pomalowane to klej nie bedzie trzymal (albo bardzo szybko odpadna).
JA tak zawsze robie przed wiekszymi imprezami i nad ranem nadal tak sie trzymaja ze jest mi ciezko je oderwac.......
za to kiedys poszlam do pseudo kosmetyczki ktora robila mi makijaz do sesji fot. i nakleila mi rzesy na pomalowane oczy.. -efekt byl taki ze odklejaly sie w kacikach i na calej dlugosci,a ja spedzilam wiekszosc czasu w lazience probujac je podkleic ale niestety juz sie nie dalo (musialabym zmyc caly makijaz)!

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 19 maja 2009, 07:01

czarnulka21, heh to i ja moze mialam na niepomalowane, sprawdze nastepnym razem, tak czy siak mi sie nie odkleiły 8-) haha lepsze te rzesy dla mnie niz tipsy, bo to to wszedzie oderwe :-D
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”