PRZYJAŹŃ - między kobietami, między kobietą i mężczyz

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agga
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 67
Rejestracja: 23 paź 2007, 14:09
Lokalizacja: Norwegia
Kontakt:

Post autor: agga » 27 paź 2007, 14:51

Patrząc na Wasze wypowiedzi wydaje mi się, że miałam szczęście. Mam dwie przyjaciółki. Znamy się we trójkę od dwudziestu lat! Są to osoby, do których mam pełne zaufanie, urodzone dzień po dniu tego samego roku, a różne jak dzień i noc! O sile przyjaźni może świadczyć fakt, że po spotkaniu po latach (chyba 6ciu) z jedna z nich czułam się, jakbyśmy nie widziały się dzień. Nie było ciszy, za to dużo dużo dużo gadania :-D
Przyjaźń kobieta - facet nie istnieje. Zawsze jedna ze stron zacznie oczekiwać czegoś więcej, a drugiej będzie głupio.
A co do tolerancji na zachodzie, jak jedna z Was powiedziała.... tolerancja jest taka duża bo wszyscy wszystkich mają w tyłku... Czysty egoizm. Mój mąż (Norweg) nie ma prawdziwych przyjaciół... no chyba że czegoś od niego potrzebują ... Smutne ale prawdziwe. Ja po roku czasu tutaj nie zbliżyłam się z nikim, a zaufać norweżce to jakby prosić się o kłopoty. Moralność, lojalność...tutaj to pojęcia abstrakcyjne, dla naiwniaków.

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 28 paź 2007, 21:19

Widzę ,że im dalej na Północ,tym gorzej wygląda tam przyjaźń.A może oni juz wcześniej doszli do wniosku,ze jej nie ma.Niech nawet tak będzie,ale szkoda,ze nie można nawiązać takich normalnych stosunków..( przepraszam za słowo).. :-D z sąsiadami.Szkoda troszeczke ,bo z kim tam wyskoczyć choćby na piwo...
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 13 lut 2008, 22:21

Mam jedną dobra przyjaciólke i miliard kolezanek. Zawsze możemy na siebie liczyc :-)

a co do przyjazni damsko-mękiej to... kiedys mialam swietnego przyjaciela, dogadywaliśmy się swietne i wtedy myslalam : no jednak mozliwa jest taka przyjaźń.
Ale mylilam sie po jakims czasie wyznal mi milosc i bylo koniec przyjazni :doubt:
tak więc nie wierze w cos takiego :(
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 13 lut 2008, 23:43

Ale mylilam sie po jakims czasie wyznal mi milosc i bylo koniec przyjazni :doubt:
tak więc nie wierze w cos takiego :(
____________
Czyli prawda jest oczywista..Każdy jednak musi sam do niej dojść,żeby w nią uwierzyć...Wcale się z tego nie cieszę,ale pewnych rzeczy nie można nie zauważyć..Trochę to smutne,ale takie widac są prawa natury..Chcemy ,czy nie podlegamy im... :oops:
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
ariela
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 15 sie 2007, 21:40

Post autor: ariela » 15 lut 2008, 18:07

beniaminn pisze:Czyli prawda jest oczywista..Każdy jednak musi sam do niej dojść,żeby w nią uwierzyć...
oj dokladnie. Kiedys myslalam ze nie ma przyjazni damsko-męskiej,ale kiedy sie poznalismy stwierdzilam: a jednak jest mozliwa,swietnie sie dogdujemy i wogle...a tu taki numer i cala przyyjazzn poszla sobie;/
wiadomo ze z tego powodu nie zerwałam znajomosci ale to juz nie było to samo i tak jakos samo wyszło :( a szkoda bo był swietnym przyjacielem. :?
7.09.07 --> To by³ mój dzien :)

*75C*

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 10 mar 2008, 16:01

Nie wierze w milosc damsko-meska!!!!!!!!!!!Zawsze konczy sie to zauroczeniem chociaz z jednej ze stron a to nie jest wtedy szczera i czyta przyjazn!!!!!!!!
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 10 mar 2008, 23:42

sylwiach pisze:Nie wierze w milosc damsko-meska!!!!!!!!!!
Witaj w Klubie.... ;)
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 11 mar 2008, 10:26

:-D
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 11 mar 2008, 10:26

:-D
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

tess1610
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 308
Rejestracja: 16 kwie 2008, 23:00
Kontakt:

Post autor: tess1610 » 01 maja 2008, 16:31

nie ma czegoś takiego jak przyjaźń między kobietą a mężczyzną!!! chyba że erotyczna :badgrin: przekonałam się o tym całkiem niedawno,myślałam,że jest moim przyjacielem,a okazało się,że chciał tylko jednego :evil: nie zgodziłam się,powiedziałam,że wolę żeby był moim przyjacielem i od tej pory nie odezwał się(minęły 3 tygodnie) tak straciłam przyjaciela :(
dr J.Jankau,3czerwiec 2008, JUZ PO!

"Nie bĂŞdziesz mieĂŚ drugiego Âżycia na speÂłnianie marzeĂą"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”