PRZYJAŹŃ - między kobietami, między kobietą i mężczyz

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 30 sty 2007, 20:43

Prawdziwa PRZYJAZN istnieje - moje Drogie ... !!! http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /dance.gif

hehe -ja tez myslalam ,ze wystarcza mi tylko znajomi ;) ... ...ale gdy przyszedl kryzys w moim zyciu -zrozumialam, co jest najwazniejsze ...!

Owszem ,ludzie mnie nie raz zranili- nie raz zawiodlam sie na kolezaneczkach................. :doubt:
(ale wiem tez , ze kumplowalam sie po prostu z nieodpowiednimi osobami- moja wina... ;)

Na przyjazn trzeba sobie zasluzyc ... ;)

wierze w prawdziwa przyjazn - bo to ona uratowala mnie...........http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 42LOVE.gif


Gdybym nie miala przyjaciol ,to juz pare miesiecy temu by mnie tutaj nie bylo............ :|

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 31 sty 2007, 01:09

Samanthii pisze:ja tez myslalam ,ze wystarcza mi tylko znajomi ;) ... ...ale gdy przyszedl kryzys w moim zyciu - zrozumialam, co jest najwazniejsze ...!
Owszem, wiem co jest najwazniejsze RODZINA PDT_Love_03
A kiedy przychodzi kryzys, wtedy dopiero otwieram bardzo szeroko oczy :shock: wiem na pewno, ze nie moge liczyc na "przyjaciol" :badgrin: teraz to wiem :!:
Samanthii pisze:Na przyjazn trzeba sobie zasluzyc ... ;)
nie zgadzam sie :roll: przyjazn powinna byc przede wszystkim bezinteresowna 8-)

Mysle jednak, ze każdy definiuje "przyjaźn" przyjmując własne kryterium ;)
pozdrawiam 8-)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 31 sty 2007, 10:39

Kamila pisze:
Owszem, wiem co jest najwazniejsze RODZINA PDT_Love_03

Samanthii pisze:Na przyjazn trzeba sobie zasluzyc ... ;)
nie zgadzam sie :roll: przyjazn powinna byc przede wszystkim bezinteresowna 8-)

Mysle jednak, ze każdy definiuje "przyjaźn" przyjmując własne kryterium ;)
pozdrawiam 8-)
najlepiej miec i kochajaca rodzine i wspanialych przyjaciol ... ;)
Ja na szczescie przekonalam sie ,ze istnieje prawdziwa przyjazn http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... tanczy.gif - a jak mi ktos nie wierzy, to trudno... ...ma do tego prawo... ;)

przyjazn trzeba pielegnowac - tak jak milosc... ...i trzeba naprawde duuuzo dac z siebie ,zeby zasluzyc na miano prawdziwego przyjaciela.................
"Z przyjaznia sprawa nie jest taka prosta,
dlugo i z trudem sie ja zdobywa...." 8-) ;)

Krewnych daje nam los
Przyjaciol wybieramy sami


pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 31 sty 2007, 13:26

Samanthii, dobrze, ze sie jeszcze na nikim nie przejechalas (na "przyjaciolach") PDT_Love_01 i oby u ciebie to trwalo wiecznie (dluzej niz milosc) ;)

Mnie juz do "niej" nikt nie przekona, zbyt wiele w moim zyciu sie wydarzylo :!:
Ale teraz czuje sie szczesliwa [smilie=happy.gif] Zawsze bylam zbyt naiwna i dobra :oops:

Teraz to juz wiem:
Pewnego przyjaciela poznaje się w sytuacji niepewnej.

Człowiek nie ma przyjaciół. Przyjaciół ma tylko powodzenie.

Mieć wielu przyjaciół, to nie mieć żadnego.

Przyjaźń jest podstawą każdej miłości.


Samanthii
pozdrawiam, aby twoje przyjaznie zawsze kwitly ;) :-D i wszystkim , ktorzy takowe maja 8-)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 31 sty 2007, 14:42

Samanthii pisze:Na przyjazn trzeba sobie zasluzyc ...
Samanthii pisze:przyjazn trzeba pielegnowac - tak jak milosc... ...i trzeba naprawde duuuzo dac z siebie ,zeby zasluzyc na miano prawdziwego przyjaciela.................
Juz jakis czas temu stwierdzilam ze w moim zyciu "przyjazn" to wyswiechtane i naduzywane slowo.
Przejechalam sie na każdym tak zwanym "przyjacielu" jednak teraz mysle ze nie moge powiedziec ze prawdziwa przyjazn nie istnieje.
Istnieje ale dobrze Sam napisala ze na przyjazn trzeba sobie zasłużyć. Pielegnowac ja i dac duzo z siebie.
Nie kazdy czlowiek nadaje sie i zasluguje na miano przyjaciela. Zaden egoista egocentryk i zakompleksieniec ktory nie radzi sobie z wlasnymi niedoskonalosciami byc nim nie moze. Tyle moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia. Wierze jednak ze moze kiedys bede miec szczescie i spotkam taka osobe lub osoby i uda nam się wspolnymi wysilkami stworzyc cos co zasluzy aby nazwac to przyjaznia.

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 31 sty 2007, 15:26

Ja nie lubię słowa przyjaźń - zawsze, kiedy nazwałam kogoś przyjacielem, dostawałam po dupie - ostatnio dostałam niesamowicie, "przyjaciółka" w bardzo trudnym dla mnie momencie, po prostu mnie "wyrzuciła z domu" i ze swojego życia, powiedziała mi najbardziej przykre rzeczy, jakie kiedykolwiek usłyszałam i to wtedy, kiedy i tak byłam w dołku.

Kto mi wtedy pomógł??? Rodzice !!! I jeszcze ktoś - koleżanka, z którą tak rzadko się widzimy, z którą tak wiele mnie dzieli, której nie zawsze rozumiem, nie zawsze się zgadzam... ona pomogła mi nie tylko przenieść rzeczy do nowego mieszkania, ale i zrozumieć, że dam sobie radę ze wszystkim i będzie jeszcze lepiej. Teraz też nie często się widzimy, ale wiem, że mogę na nią liczyć - nie chcę mówić "przyjaźń" - po prostu Magda...

Nie wiem, jak to jest z tą przyjaźnią. Jeśli ma to być jakiś ideał, to wiadomo, że nie istnieje - dlatego ja nie mówię już o przyjaźni...

Staram się też nie angażować za bardzo w "przyjaźnie", nie oczekiwać zbyt wiele...

Jak się ma wielu "przyjaciół" - rozczarowanie jednym mniej boli, niż kiedy mamy tylko tego jednego, jedynego...
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
basiarka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 18
Rejestracja: 30 sty 2007, 22:42

Post autor: basiarka » 12 lut 2007, 22:05

cześć dziewczyny
ja uważam, że prawdziwa przyjaźń między dwoma dziewczynami istnieje, są takie chwile w życiu, że idziemy za naszą przyjaciółką na zabój, a ona za nami, są to jednak tylko chwile, chwile prawdziwej przyjaźni, czasami trwa to tylko jeden wieczór, czasami tydzień-miesiąc i przeważnie na tym się kończy, później zaczyna się odzwywać naturalny egoizm, własne JA bierze górę i chyba jest to w naczych genach, moim skromnym zdaniem to jest naturalne i nie ma sensu zarzucania sobie, czy też byłej przyjaciółce zawodu, doceńmy te wspólne piękne chwile, jak było fajnie - chociaż chwilę, ale przecież było i to dzięki chwili, dzięki dwóm osobom-przyjaciółkom.
jeśli zaś chodzi o przyjaźń między dwiema płciami to chyba nie jest to możliwe
hejka

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 29 sie 2007, 13:08

Ja ogólnie nie wierzę w coś takiego jak przyjaźń -- w znajomości tak. Świat nas jest obłudny, zawistny i wątpie (choć pewnie się zdarzają) jakieś przyjaźnie ale jest tego bardzo mało.
Co do przyjaźni kobiety z facetem nie wierzę w coś takiego, przeważnie jeden z nich czuje coś więcej lub ma taką ochotę co innego jak jeden to homoseksualista --wówczas znajomość będzie.
A co znajomości między kobietami -jest bardziej możliwa, choć często nieszczera.

Ja ta m i tak zawsze lepiej dogadywałam się z facetami niż dziewczynami
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
virtualia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 04 gru 2005, 01:22
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: virtualia » 13 wrz 2007, 19:55

Przyjazn miedzy facetem a kobieta jest raczej niemozliwa wczesniej czy pozniej pojawia sie podteksty seksualne. Bywa ze przyjazn konczy sie wlasnie w lozku....

Mam kolezanki przyjaciolek nie. Bardzo bym chciala miec przyjaciela faceta ale mi nie wychodzi....jednen z kandydatow mi wyjasnil ze za dobrze wygladam :) i faceci zawsze beda chcieli sie ze mna bzykac ;)
operacja 28 stycznia 2009 dr Kolasinski -biust anatomiczne Allergan 410 FX 360g+ uszy juz po :)

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 24 paź 2007, 22:57

Przyjaźń między ..kobieta i mężczyzna...wydaje mi sie ,że nie..(bo facet wiadomo..łowca)..
Przyjaźń między kobieta i kobieta ..wydaje mi się ,że nie ...bo wcześniej czy później są rywalkami...
Między facetem i facetem....nie bo...to zbyt podejrzane...
Albo wyciągam durne wnioski ,albo przyjaźni nie ma w ogóle...Może kiedys...ale teraz...
Zawsze jest cos przeciw..zawsze jakieś ale...
A może wystarczy powiedzieć,że jest ale nie trwa wiecznie....
jestem ..jaki jestem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”